Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

A to nie keirashara ma ślązaka? Czy to też nie ślązak? 😂 Ja konie dziewczyn zawsze mylę (na profilowych, tak to już nie), zawsze muszę się sekundę się zastanowić i spojrzeć na nick - może masz tak samo? 😁
wątek zamknięty
sumire mi tez się mylą 🙂 Keirashara ma ślązaka, wiem to jak się skupię, jednak wpis Renobiusz mnie zdezeriontował 😁
wątek zamknięty
keira ma ślunzoka. Ba, chyba nawet dwa, jeśli dobrze pamiętam :P Ale faktycznie podobne dosyć, nawet pięknie płowieją latem, przez pyski krechy. Tylko Albatros grubszy 😁
wątek zamknięty
budyń, - mam ślązaka i pół ślązaka, ale wszyscy je mylą, więc podaje, że są ślązakami 🤣 Powód jest taki, ze genetyka zrobiła sobie żart.

To jest ślązak, który ma zero dolewki folbluta i tak obrzydliwie staro-śląski papier, że bardziej śląski bylby tylko wydobywając wungiel w kopalni:




A to jest pół wielkopolak, pół ślązak z dużą dolewką oldenburga:



Genetyka to suka 😁
wątek zamknięty
keirashara, serio?! Obstawiałaby na odwrót... 😲
wątek zamknięty
keirashara dałabym głowę, że pierwszy to ta "połówka" 😂
wątek zamknięty
To przez tego oldenburga, one zawsze jakieś takie wielkie 😁
Wungielek piękny! <3
wątek zamknięty
Dziewczyny no, przecież mówię, że mi upał styki w mózgu poprzepalał 😀 Muszę się bardziej skupiać  😂

tulipan też jak kojarzę (uwaga-z dużą dozą ostrożności) ma ślązora  🙂
wątek zamknięty
harja, julka177, - nie wy jedne 😉 Dlatego zazwyczaj mówię o nich obu ślązaki, bo mi potem, kurka, kundlą tego prawdziwego 😁
budyń, - Dziękujemy! On taki wielki akurat po tatku, Lapis dużo takich kruszynek dał 😉 Za to Wungielek jest mistrzem słodkich oczek, które ukrywają bardzo nie słodki charakterek 🤣
wątek zamknięty
Ten drugi to bardziej śląski niż koń Renobiusz, co do którego wierzyć mi się nie chce, że jest pół, ilekroć go widzę. 😉
A po zdjęciu pierwszego czuję się usprawiedliwiona, że myli mi się z koniem [/b]budyń[/b], nie licząc płowienia to... pewnie ciągle mi się będą mylić. 😜
wątek zamknięty
keirashara, ha ha, faktycznie w przypadku Twoich koni genetyka sobie zadrwiła 😉  Ale są urocze 🙂

Moje siwe i siwy xxagaxx po dotarciu na miejsce zawodów:


I koń w jaśminie:
wątek zamknięty
Renobiusz ja mam oldenburga  😎 Także prawie ślązak, ale no nie do końca. Po Stedingerze, matka po Rohdiamancie  😉




Ale miałam kiedyś mix ślązaka z xx, więc blisko  😉

budyń mój nie jest wielki, jest wysoki  😁
wątek zamknięty
Ja mam oldenburga po Don Primero/Donnerhall i nie dość, że nie jest duży (170cm, ideał!) to jeszcze jest drobnej budowy z chudymi nóżkami 😀
wątek zamknięty
No to mój ma ze 174cm, także podobne klimaty  🙂
wątek zamknięty
No to ja mam takiego nienormatywnego oldenburga, w dodatku po bardzo starym ogierze, mały w kłębie nie jest, ale typ pająka, delikatny, długie nogi, super zgrabna główka (to akurat zasługa Argentinusa, miałam kiedyś też oldenburga bezpośrednio po nim i miał naprawdę sporo identycznych cech w budowie jak rudzielec).











wątek zamknięty
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
28 czerwca 2016 21:59
Hej, wszystkim 🙂

Jak widzę jakie wy tutaj piękne zdjęcia wstawiacie to aż dech w piersi zapiera 🙂
Podzielę się też swoimi zdjęciami chociaż szczerze nie dorównują waszym do pięt 🙂
Wkońcu miałam okazaje porobić kilka zdjęć 🙂 


wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 czerwca 2016 06:40
Ale słodziaki z waszych ogoniastych.
quantanamera ależ twój się paker robi.
wątek zamknięty
Wezyrowe, śliczniutki koń 🙂
wątek zamknięty
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
29 czerwca 2016 21:45
Burza  dziękuje  :kwiatek: :kwiatek: Chętnie bym wrzuciła coś więcej ale niestety nie mam osoby która by porobiła zdjęcia ale jak mi się tylko uda kogoś zwerbować to chętnie się podzielę jeszcze kilkoma fotkami 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2016 22:10
Wezyrowe piękna jest Twoja hucułka 😍
Pasowała by do Księcia 😉
wątek zamknięty
Wezyrowe, śliczne  łaciate 🙂 
Dino na emeryturze.



wątek zamknięty
anai siwy coraz bardziej mi się podoba jak siwieje  😍
Dino w świetnej formie jak na emeryta, dałabym mu parę lat mniej 😉

Olson 170 to nie duży?  To już kawałek konia jest 😉

Ja czystego oldenburga nie mam, ale sp, ojciec oldenburg (kawał konia, i wzrostem i budową). Wzrost nie poszedł w tatusia  😁 Za to zad i szyja owszem.  Ale brzuch to chyba po zimniokrwistym  😂

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13260019_187477128315072_8925823439275765688_n.jpg?oh=ec48a9d2f82b40ef435ed8c6f5045b1b&oe=57FCA426[/img]
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13327400_187477154981736_1737132458413377703_n.jpg?oh=8bb70dedca52ee3ae6f25668c677b3a2&oe=57FB2CBE[/img]


wątek zamknięty
Piękne te Wasze konie!







wątek zamknięty
Zdjęcia są też w KRze, ale tak rzadko mam coś dobrej jakości, że wrzucę też Czarnego Konia tutaj  🙂


wątek zamknięty
Pozdrawiam wasze piekne maszyny od siwej kluski, swiezo wypranej 😉
wątek zamknięty
Do waszych piękności dodaje rudego z dziś i młodą z pierwszych zawodów  😉
wątek zamknięty
Wspólne z Vimto (po wyjazdowym treningu):

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lipca 2016 13:29
Wczorajsi chłopcy z nad wody

Junior




Senior


wątek zamknięty
Kastorkowa, - pierwsze foto z gniadym wymiata 😍
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lipca 2016 21:48
Szkoda tylko, że Gutek jak go położyłyśmy to stwierdził, że idzie spać więc jego mina jest niezbyt zadowolona  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.