KOWALE

A jakieś opinie o panu Tomaszu Fiecie z łodzi?


Kiedy moi sprawdzeni kowale byli nieosiągalni a na cito potrzebowałam jakiegoś kowala, potrzebowałam opinii o Panu Fiecie. Może i kiedyś był dobry ale teraz na pewno nie jest polecany. Słyszałam baaardzo dużo negatywnych opinii. Jednym słowem: NO WAY.
Nie znasz nikogo sprawdzonego w Łodzi? Mogę polecić Ci kilku sprawdzonych przeze mnie, może któryś będzie Ci odpowiadał:

1. Piotrek Wieczorek - zdecydowanie mój łódzki Number One! Trzymam się go kurczowo odkąd mam konia 🙂

2. Robert Snycerz - Mistrz Podkuwaczy 2015 😀

3. Wojtek Gryś - kowal z cierpliwością, na pewno sprawdzi się przy tych "trudniejszych przypadkach".

Mam też swoją blacklist ale nie będę tu publikowała 🙂
Czy ktoś zna i mógłby polecić dobrego, sprawdzonego podkuwacza (do werkowania tylko) w pomorskim, okolice Starogardu Gdańskiego ?
Znajomy polecił mi Mateusza Szczęsnego. Kto ma z tym podkuwaczem doświadczenie? Będę wdzięczna za opinie.
RioBrawo - Bardzo dobry fachowiec ale pewnie ciężko będzie o terminy. Mogę w razie czego dać Ci namiary do innych, godnych polecenia z Pomorza
RioBrawo, bardzo polecam Mateusza - co prawda nas tylko werkuje, ale nigdy nie zawiódł, jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 Teraz ponoć faktycznie sporo ma do roboty, ale myślę, że warto spróbować zadzwonić i się dogadać.
Jakieś opinie o Pawle Piątkowskim? Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
mazowieckie
Lukasz - nie dotarl do ciebie pw?
Harja- byl
RioBrawo, ale,.że co "był"? ;-)
Jakie macie opinie o Dariuszu Miśkiewiczu?? 🤔
Czy możecie mi polecić kowala który dojedzie do stajni (do 2 kuców i 2 sp) pod Warszawę od strony Marek/Słupna/Radzymina/Wyszkowa ?
Mój jest świetny ale czekanie na niego mnie dobija ,ciężko się do niego dodzwonić,od umówienia się do przyjazdu średnio czeka się 2-3tygonie i przypomina codziennie, a przeczekane 2 tygodnie kopyta mojego kuca(po ochwacie) błagają już o struganie  😵 POMOCY
RioBrawo polecam Tomasza Gawinka
Harja 🙂 pisałam z komórki i jakimś cudem urwało mi całą treść...pisałam, że był u mnie Mateusz🙂, bo był akurat w pobliskiej hmm 55 km stajni; na razie więc kłopot z głowy, ale sprawdzę też -  Karolcia3029- p.Gawinka, a skąd on dojeżdża?
Harja 🙂 pisałam z komórki i jakimś cudem urwało mi całą treść...pisałam, że był u mnie Mateusz🙂, bo był akurat w pobliskiej hmm 55 km stajni; na razie więc kłopot z głowy, ale sprawdzę też -  Karolcia3029- p.Gawinka, a skąd on dojeżdża?


ze Straszyna bodajże, mi poleciła go dziewczyna z forum ze stg i jestem bardzo zadowolona (koń chyba też, bo stoi jak aniołek przy werkowaniu  😉 )
gunia92, jak samo struganie to Piotr Grubek. Namiary na niego masz w spisie kowali
dea   primum non nocere
09 lipca 2016 19:56
Jak masz kuca po ochwacie to koniecznie opanuj skracanie pazurów. To się powinno robić najrzadziej co dwa tygodnie. Resztę može ogarnąć kowal co 4 albo i 6 jak stan stabilny. Ale pazury musem trzymane krótko. Inaczej nigdy kapeć nie zrośnie, a w przypadku niesprzyjającej aury ryzykujesz zaostrzeniem. To naprawdę nie technologia rakietowa - każdy z właścicieli struganych przeze mnie koni i kuców opanowywał to poprawnie po max 2 wizytach. Konie bardzo, bardzo dziękowały.
Deanigdzie nie napisałam co ile strugam konie(kuca) pisze z prośbą o kontakt do czasowego kowala bo ze swoim mam problem. Kuca mam już dłuższy czas i spokojnie wiem co ile i w jaki sposób ma mieć robione kopyta ,ja niestety do tej pory nie jestem w stanie robić TAKICH kopyt sama ;-)
dea   primum non nocere
10 lipca 2016 09:01
Nie napisałam, żebyś robiła sama, tylko žeby Ci kowal pokazał jak skracać pazury. Oczywiście Twój koń, Twoja decyzja, ale gdybyś to regularnie robiła, jest szansa, że kopyta przestałyby być TAKIE. Dla spokoju sumienia napisałam. Świata zbawiać nie chcę - więc EOT 😉 Powodzenia.
Wiecie może jak to jest, gdy kowal robi nam kopytka to później może się gdzieś wpisać czy coś? Jakiś papierek potwierdzający, że był u mnie kowal i robił kopyta temu i temu koniowi? Zaświadczenie, paragon? Bo już zachodzę w głowę  🤔

Może i głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
famka   hrabia Monte Kopytko
14 lipca 2016 07:41
dea, a mogłabyś na jakimś zdjęciu pokazać jak pilnować samemu pazura tak żeby krzywdy nie zrobić proszę proszę proszę  :kwiatek:
Wiecie może jak to jest, gdy kowal robi nam kopytka to później może się gdzieś wpisać czy coś? Jakiś papierek potwierdzający, że był u mnie kowal i robił kopyta temu i temu koniowi? Zaświadczenie, paragon? Bo już zachodzę w głowę  🤔

Może i głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.


Poproś o rachunek lub fakturę. Proste.
Witam
Zmienilem stajnie i niestety musze zmienic kowala  🙁 znacie kogos kto ma normalne podejscie do koni i zna sie na fachu z wlkp ? okolic Poznania ?
Poszukuje dobrego kowala w okolicy płd Warszawy, koń wcześniej miał tylko strugane kopyta teraz chciałabym podkuć. Zależy mi na osobie, która przyjedzie jeszcze nawet w tym tygodniu, polecacie kogoś?  :kwiatek:
Polecam Pawła Góreckiego.
Potrzebuję kowala z woj.pomorskiego na CITO, naszemu kowalowi padło auto a nie możemy już czekać :/
Szukam na cito dobrego kowala z okolic Warszawy, który dojechałby mi do Łącka. Ktoś coś ?
[quote author=nokia6002 link=topic=97.msg2570976#msg2570976 date=1468478235]
Wiecie może jak to jest, gdy kowal robi nam kopytka to później może się gdzieś wpisać czy coś? Jakiś papierek potwierdzający, że był u mnie kowal i robił kopyta temu i temu koniowi? Zaświadczenie, paragon? Bo już zachodzę w głowę  🤔

Może i głupie pytanie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.


Poproś o rachunek lub fakturę. Proste.
[/quote]

O ile ma działalność 😉 znam takich co nie mają, ale w sumie już rzadko to się zdarza.
Wyszukiwarka nic mi nie wypluła.

Poszukuję jakichkolwiek informacji i opinii o fachowości i podejściu do koni Kamila Oleksego i Pawła Móla. Kowale pracują w Krakowie. Ktoś coś kiedyś o nich słyszał? Z góry dziękuję za wszelkie informacje  🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 września 2016 12:15
Iluzjonowaaa, do Lacka jeździ Jarek Kotfasinski.
Kurczak, Jarek nie "jeździ" do Łącka, bo praktycznie niemal w Łącku mieszka, rzut beretem. Iluzjonowaaa wyraźnie pyta o kogoś spod Warszawy. Widocznie ma swoje powody. Co prawda nie rozumiem, czemu akurat tak. Czy dobry kowal nie może dojechać spod Łodzi czy Włocławka?
W zasadzie to pytanie powinno brzmieć tak: Czy znacie kowala, który jest lepszy do Jarka Kotfasińskiego a dojedzie do Łącka w znośnej cenie za dojazd?
Iluzjonowaaa, ja nie znam. Może ktoś zna. Jeśli znajdziesz - daj znać. Konkurencja jest siłą napędową kapitalizmu 🙂.
famka   hrabia Monte Kopytko
08 września 2016 14:30
no chyba nikt nie zna lepszego magika od kopyt jak Kotfas na tym terenie  😉
Wyszukiwarka nic mi nie wypluła.

Poszukuję jakichkolwiek informacji i opinii o fachowości i podejściu do koni Kamila Oleksego i Pawła Móla. Kowale pracują w Krakowie. Ktoś coś kiedyś o nich słyszał? Z góry dziękuję za wszelkie informacje  🙂


Bardzo dobrzy i kompetentni fachowcy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się