"Nie ogarniam jak..."

Ale ja to rozumiem 🙂 nie bronie nikogo 😉
nasza drużyna jest najcudowniejsza i jestem bardzo dumna!

A Lewy, no ma te swoje zacięcia w golach, nic nowego 🙂
Za to dobrze gra na boisku i daje z siebie wszystko tak jak i reszta drużyny 🙂

Za 2 lata Polska będzie Mistrzem Świata  😍
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2016 12:46
Za 2 lata Polska będzie Mistrzem Świata
Jestem realistką, więc może to deko na wyrost, ale myślę, że za dwa lata mogą dość mocno napsocić niejednej wielkiej drużynie...  😎
Gdzieś przeczytałam bardzo ładny komentarz pod postem Kuby odnośnie przegranej - "Kuba - podnieść się? Po czym chłopie? Podnosi się ten, który upada, a Was boi się Europa! Głowa do góry!"
Internety czasem mądrze coś napiszą...
pięknie to napisane i cała prawda  😍
Również uważam, że zagraliśmy przepiękny mecz, w końcu osiągnęliśmy naprawdę wysoki poziom - skoro przez 120min Portugalia (!) nie mogła nas pokonać. W karnych liczy się głównie szczęście, więc nie ma czego się czepiać, po prostu tym razem dopisało innym. Dla naszej reprezentacji taki szczebel to i tak baaardzo wysoko.

Bischa, Twój komentarz jest tak bardzo beznadziejny, że aż mi ręce opadły. Rozumiem, że kolejną reprezentację trenujesz Ty, a zawodnikami będą Ci Twoi koledzy z boiska? Wtedy zdobędziemy mistrzostwo świata i okolic.

Załamka 😵
Super, że ludzie się jednoczą w zwycięstwie jak i porażce.  Wczoraj w nocy wracaliśmy do domu pieszo 5km i po drodze spotkaliśmy nieznajomych ludzi, którzy tak po prostu zagadywali do nas, a my do nich. Jakoś tak nawet napotkanych grupka dresów nie sprawiła, że się bałam. Wszyscy czuliśmy to samo. W czasach podziałów, nie tylko politycznych, takie zjednoczenie, nawet na 1-2 dni są bardzo potrzebne. Ludzie pokrzyczeli sobie przez tv i może się wyżyli 😉 Szkoda, że zawsze znajdzie się jakiś osobnik, który i tak zhejtuje  albo podniesie ciśnienie swoim komentarzem, ale proponuję być ponad to i nie psuć sobie humoru, może popatrzeć na swój kraj w bardziej kolorowych barwach 🙂 Nich zgorzkniali hejterzy nie psują nam miłego obrazka🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
01 lipca 2016 16:05
Dzisiaj ktoś w napisał, że po raz pierwszy można naprawdę powiedzieć "Polacy - nic się nie stało!", nikt nie oczekiwał, że będą grać o półfinał, oczekiwano wyjścia z grupy! Zabrakło szczęścia i Błaszczykowskiemu i Fabiańskiemu. Bywa. Nie zgodzę się z komentatorami, że rzuty karne, to nie loteria. To jest loteria. Ilu było światowej klasy piłkarzy, którzy nie trafiali jedenastek w finale LM, w finale MŚ??? Mamy chyba najlepszą drużynę od czasu Kazimierza Górskiego.
Rzut karny powinien być powtórzony.... no ale sędzia..
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2016 16:44
Ja mam problem? 🤣 No i co, że mnie wkurza wszędobylskość Lewgo!? Inny mecz oglądaliśmy widać, skoro wg was cały czas Lewy super grał, partaczyl aż miło idealne podania w pole karne, takich akcji było przynajmniej 3. Brak porozumienia. Grunt to czytać między wierszami.
Bayern? Łatwiej policzyć ile ja meczy tej drużyny za czasów Lewego nie widziałam. Przepiękny mecz z moją ukochaną klubową drużyną Realem, gdzie Lewy sam jeden wygral mecz hattrickiem.
Przebiec jedną dlugość boiska? My z kolegami za dawnych czasów, trenując na trzepaku, raz dwa razy w miesiącu rozgrywaliśmy, może nie pelnoczasowe i nie pelnodruzynowe mecze (max 30 minut, "drużyny" po 4-5 "zawodników"😉 ale na pełnowymiarowym boisku pobliskiego klubu, więc wiem, co to przynajmniej raz się przebiec przez całe boisko.  
Niespełniona zawodowo, życiowo, prywatnie? W życiu. Może w sprawach sercowych moje sprawy kuleją nieco, ale do reszty nie mam zarzutów.
TV-Pis? 😂 A co to? Tutaj to jestem hejterem ciężkiego kalibru, gdy chodzi o jedyną słuszną partię wiekszości głosujących Polaków, TV od 2 lat nie posiadam, nie trafione.
Mamy cudowną drużynę wreszcie, zgranych chlopaków, potrafiących zagrozić najlepszemu, niektórzy jak Kapustka jeszcze nieco że tak powiem nie ogarnięci, ale dotrą się z resztą i będzie git. Ten mecz to także ogromne zmęczenie poprzednim meczem. niech będzie to porozumienie, niech będą kontry, a nie oklapnięcie po golu.

Swoją drogą, ciekawe ilu z was, gdyby mialo czas, bo wiadomo praca, odleglość po pracy, przejechałoby po 400-600 km tylko po to, żeby powitać naszych piłkarzy na Okęciu, czy jak ja, mimo zmęczenia, upału, obolalych nóg, czekalam 2 godziny aż się pojawią, po pracy? BYłam tam, zdarlam gardło i nawet na widok Lewgo mi się gęba roześmiała. Bo wreszcie mamy drużynę, która daje nam powody do dumy, a on jest jej częścią.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lipca 2016 16:56
ale jak wszędobylskość Lewego może wkurzać jak się nie ma TV?
kurde, przeglądam serwisy społecznościowe, ale w linki z Lewym nie muszę klikać. W radiu go chyba nie widać? 😉
co za różnica kto co reklamuje, kto udziela wywiadów? wybił się chłopak, to niech ma.
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2016 17:00
Pisałam już, na ulicach, multum bilboardów, ja sporo filmów na kompie oglądam, przerywanych reklamami, gdzie ciągle Lewy i Lewy. Glos sam mnie drażni już jego w reklamie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lipca 2016 17:06
e tam, jak mam na bilbordach oglądać cytatą blondynę albo Lewego, to wolę Lewego  😎
za miesiac kto inny będzie, wytrzymaj  :kwiatek:
Rzut karny powinien być powtórzony.... no ale sędzia..

A czemu?
Edit: Juz przeczytałam. Teraz to sobie można gdybać, może jakby dokładnie przeanalizować wszystko to by się okazało,  że i my nie wszystko zrobiliśmy idealnie a sędzia nie zauważył 😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2016 17:20
Tak na prawdę nikt tego nie pilnuje, tak samo powinien stać nieruchomo, a kto nie pamięta słynnego "Dudek dance" w finale LM?
a szkoda, bo jakby sędzia pilnował, to może karny inaczej się potoczył
Piłką nożną się nie interesuję, żadnego meczu nie oglądałam, nazwisk, które tu padły w ogóle nie znam, poza Lewandowskim, którego nazwisko obiło mi się o uszy. Obiło się - bo w ogóle nie kojarzę billboardów, durnych reklam czy radia pełnegp Lewandowskiego.

Ale przy całym moim braku zainteresowania ta wypowiedź Bischy mnie ruszyła:   

Nie mam TV. Trudno, żebym nie wychodziła z domu, a bilboardów z nim wszędzie pełno, wszędzie radio i durne reklamy.
.....
Skromne wygrywanie, to nerwy przez cały mecz, a po co skoro można wygrywać 2-3 bramkami, a może strach, że osiądą na laurach, jak często bywało.

No kurcze, wygląda na to, że piłkarze są po prostu złośliwi - nie wygrywają 2-3 bramkami, mimo że to taka bułka z masłem, bo chcą, żeby Bischa denerwowała się przez cały mecz. Umyślnie dozują te bramki. Można wygrać 2-3 bramkami, ale nie chcą, wybierają skromne wygrywanie. Złośliwi i bezczelni.
A odnośnie tego "stania bramkarza nieruchomo", bo właśnie nie ogarniam - faktycznie muszą wg przepisów stać w miejscu, dopóki piłkarz strzelający karnego nie dotknie piłki? Pytam w kontekście tego, że gdzieś mi mignął komentarz z zarzutem pod adresem Nawałki, że nie zmienił Fabiańskiego na Boruca na czas karnych, bo niby Boruc mógłby zdekoncentrować przeciwnika, bo nie stoi w miejscu, a Fabiański tylko czekał, a potem się rzucał jak kłoda w jedną stronę. Już abstrahując od sensowności lub nie takiej zmiany - po prostu się zastanawiam, czy akurat to uzasadnienie ma jakąś podstawę. 😉

Swoją drogą to tu się sędzia nie dopatrzył, że Portugalczyk przekroczył linię, ale zdaje się, że w meczu ze Szwajcarami Fabiański też przekroczył, więc na jedno wychodzi. 😀
sumire, może się poruszać po linii bramkowej (na boki), ale nie może wyjść przed nią.
Ok, czyli tak sądziłam, że Bischa sobie coś wymyśliła. 😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2016 21:17
Ja niczego nie wymyśliłam, skoro tak jest, to znaczy że się przepisy zmienily, bo tak bylo, przy okazji slynnego DD w LM o tym mówiono.
Już wydarzenie jest na fejsie  😲 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2016 21:20
O czym?

Zmieniając trochę temat. Nie ogarniam trochę, słuchając kilku-kilkunastu komunikatów dziennie, jak można nie pamiętać, że samolot ma się o tej i o tej, że boarding, że na gacie trzeba się stawić do określonej godziny. Rozumiem, gdyby to byli cudzoziemcy tylko, ale multum to Polacy. Ok, zasypiam, ale wiem, że muszę byc o tej i o tej pod samolotem i takie tam, ustawiam budzik i trafiam na czas. To samo z bagażami, w dobie zamachów na lotniskach, po kilkanaście kmunikatów dziennie.
żądamy powtórki meczu 😀
Ale w linku jest też napisane że piłkarz nie może zmieniać rytmu biegu przed strzałem, a Lewandowski to przecież zrobił. Czy coś źle zrozumiałam?
Przede wszystkim nierealne jest, żeby mecz został powtórzony w ramach turnieju. Było minęło, pomyłki sędziów się zdarzają.
Z drugiej strony my też mieliśmy szczęście, że sędzia nie odgwizdał karnego dla Portugalii po faulu Pazdana na Ronaldo 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2016 09:04
Jesli Bartosz Kapustka jest "mocno nieogarniety", 19latek, ktory od 2012 wystepuje w reprezentacji Polski, ba po swoim drugim wystepie w barwach PL juz jako "senior" zostaje powołany na ME to ja nie mam pytan 😁
JARA, Ty sie nie wymądrzaj. Wszak Bischa nie  raz przebiegła boisko. Swoje wie.
Kapustka to objawienie, nie ogarniam jak można pisać o tym zawodniku że jest mocno nieogarnięty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się