Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2016 22:04
Ruuda tańczy jak szalona  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 czerwca 2016 07:54
Dzięki małolatom, którzy jaraja się nim jak ksiądz nowym ministrantem(...)

Popłakałam się 🤣
Ruuda tańczy jak szalona  🏇

A, to ten. Czyli nie jestem jeszcze tak bardzo w tyle. 😜
Dobra, to jest szczyt moich możliwości na komendę "pokaż zdjęcie"  😂
Ojaaaaaaaaaaaaaaaaaa Isabelle!

OJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! 🏇 opad szczeny i taki szacun jak stad na Kamczatke, jak ty BAJECZNIE wygladasz!  💃
IsaBELLE!!!!!! BELLISSIMO!!!!! 😍

Wyglądasz prze za je bi scie!!!!!

I jaki piękny makijaż  🙇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lipca 2016 20:39
Isabelle pokażesz dziarę na ramieniu?  👀
smarcik, którą 😉 ? jeśli chodzi o  gorę to jest początek rękawa w stylu anime. mocniej jeszcze wypełnimy kolorem, bedzie fajniej 😉 musze zrobić porządniejsze zdjęcie.

faith,  nie zrobilam nic żeby na taki szacun zaslugiwać, bez przesady 😉 ale strasznie milo to słyszeć :kwiatek:

sienka, dzięki 🙂 ale ja liczę, że dopiero będę wygladać dobrze, zrzuciłam dopiero jakieś 20 kilo z hakiem, więc long way to go 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 lipca 2016 21:43
Isabelle, wow! Ale czad!  😜

Meise, piękna jesteś! I foto świetne!
Isabelle Wow, jest moc! Ogromny szacunek i nie mów, że nie ma za co. Każdy kto próbował schudnąć wie jaki to upierdliwy stan. Super wyglądasz 🙂
Isabelle, mega dawno nie widziałam Twoich zdjęć - wyglądasz prze-super! I bardzo mi się podobają Twoje włosy - sama nigdy bym sobie takich nie walnęła, ale do Ciebie mi bardzo pasują (no, mojego wyobrażenia o Tobie na podstawie tego, co piszesz 😉).
Isabelle wygrałaś wszystko!!! Wow! I masz zaje*iste włosy  😍
A ja nieskromnie przyznaję, że przychodzę się pochwalić zdjęciami bo są dla mnie prześliczne. Drugi raz w życiu patrzę i podobam się sobie, w poniedziałek biegnę je wywołać. Wszystkim polecam zrobić sobie kiedyś półprofesjonalną sesje, strasznie fajna sprawa!




kare_szczescie przepiękne zdjęcia! 🙂
kare_szczescie, piękna jesteś, a włosy- WOW!
Wichurkowa   Never say never...
02 lipca 2016 11:40
Karę_szczęście pierwsze foto kozak milion! Reszta też piękna,ale to wygrało  👍
Stare,ale jare 😀
Kiedyś wrzucę świeże.
Ja mam zdjęcie z Wenecji! A co!
Kto jeszcze ma? Proszę wstawiać!  😀




Isabelle,  😍 😍 😍
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
08 lipca 2016 13:28
Julie ale fajne 🙂
kare_szczęście ale z ciebie piękna kobieta 🙂 Piękne zdjęcia 🙂
A ja czasem pracuję sobie tak:  (po prawej)



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2016 19:39
whitemoon071, ooo mrau 😍
JARKA -  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lipca 2016 20:34
Ale Ci prześlicznie w tej kiecce!!! 😍 Mega zazdroszczę figury! 😜
Kochana, dziękuję bardzo, ale nie ma czego! 🙂 Potrafię chyba umiejętnie zakryć to co trzeba :P A i tak dążę teraz na siłce do zgubienia wielu cm 😉

Kto jeszcze ma? Proszę wstawiać!  😀


No ja mam  🙂 z moim facetem, ale jako że nie widać twarzy to może się nie obrazi  😁
Nav, świetne!

Ja też mam, żebyście sobie nie myśleli, że w Wenecji to zawsze świeci słońce 😁

Ostatnio stwierdziłam, że przestaje interesować mnie to jak wyglądają codzienne ciuchy, mają być wygodne i tyle 🙂
Jakoś tak mi z tym dobrze.

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2016 17:05
Też mam z Wenecji (2010 rok) tylko słabo widać, że to Wenecja  😂
Przez Was właśnie sobie uświadomiłam, że o ile z każdego odwiedzonego miejsca we Włoszech mam miliony selfie z przyjaciółką, tak z Wenecji ani jednego! 🤔 😁 ale było koszmarnie upalnie i wilgotno, wydaje mi się, że nawet gdybym miała, to żadne by się nie nadawało do publikacji 😂

safie, w środku zimy pojechałaś? 😁 że Wenecja to faktycznie słabo widać, ale takie niebo to tylko we Włoszech 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się