Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Odbiegając troche od tematu ostatnich rabatów 😉

Widział ktoś ciekawą promocje na elektrolity? :kwiatek:
Do mnie dotarł właśnie kurier, na szczęście nie dostałam tylko koszulki i sprayu.  😅
A ja dalej nie wiem nic :P Ehh, nie nastawiałam sie na ochraniacze, ale resztę serio mogliby przysłać, skoro godzinę po moim zamówieniu wciąż to było na stronie.
xxagaxx mi nie przyszły właśnie te rzeczy które wisiały najdłużej w sklepie. O braku rzeczy w przesyłce dowiedziałam się dopiero od kuriera. Ja tak czy siak jestem bardzo zadowolona, ciesze się że mam już tą całą promocję za sobą 😉
Ja się ucieszyłam z zamówienia z equi i paczki, która już wczoraj doszła - a tu klops, wyciągam wczoraj jedną pare owijek zamiast dwóch. No wkurzona trochę jestem, bo jednych mi się nie opłacało zamawiać w sumie, mogłam pójść i kupić stacjonarnie w tej samej cenie, ale bardziej jestem wkurzona na to, że będzie się trzeba babrać w reklamacje, bo straty jakiejś wielkiej nie mam. tylko teraz nie wiem, jak to ze znajomą rozegrać, czyli która bierze owijki, jak obie zamówiłyśmy w jednej paczce te same - czy będziemy ich na zmiane używać 😁
No, ale tego - gratki za odwagę dla nich i tak. To nie do końca ich wina, że system poległ przy przeciążeniu, niestety, te komputerowo-informatyczne rzeczy nie są wszechmocne i jak to moja pani profesor powiedziała "czasami coś działa choć nie powinno, a czasami coś nie działa choć powinno i nikt nie wie dlaczego" 🤣 Oni też pewnie nie cieszą się z ogromu reklamacji i zamieszania. Choć magazyn ze starych resztek sobie piknie wyczyścili.
Też już dostałam paczkę. Jak się w sumie spodziewałam, mocno wybrakowaną. Szkoda, że zdecydowanie spóźniłam się na Veredusy, ale cieszę się, że dwie rzeczy Kingslanda na których mi zależało doszły. 
xxagaxx, ochraniacze które ja zamawiałam  też  są niby na stronie  dostępne.  A jednak napisali  mi że  nie są  dostępne.
U mnie ciągle niewiadoma... Podobno brak wieści to dobre wieści...  Dzis w końcu dostałam odpowiedz na czacie, ze przelewu nie zaksięgowali (mimo zrobienia natychmiastowego we wtorek) a o moim zamówieniu Pan mi nie byl w stanie nic powiedziec... Kazał cierpliwie czekać....
Szukam osób, które zamówiły ochraniacze veredus Olympus Value Pack  w equishopie na promocji w poniedziałek po godz 11:30 i otrzymały paczkę z ochraniaczami. Bardzo proszę o wiadomość priv. Z góry dzięki za odpowiedź.
Dava   kiss kiss bang bang
01 lipca 2016 13:39
Do mnie paczka doszła, z ochraniaczami. Jestem prze zadowolona  :kwiatek:
Mam pytanko, czy jest ktoś kto jeszcze nie ma wysłanej paczki  z Equishopu, tzn czy poza potwierdzeniem zamówienia dostał jeszcze jakikolwiek mail (np z info, że nie wyślą)? U mnie nadal cisza a to już jednak 5 dni roboczych.
Zamówiłam  w poniedziałek przed 11, paczka  doszła w środę  rano
Na 4 zamówione rzeczy przyszły 3 w tym veredusy także jestem bardzo zadowolona (chociaż info było ze pobranie na całość  zamówienia, ale przy kurierze okazało się ze jednak kwota niższa i brak jednej rzeczy, w paczce kartka z przeprosinami od sklepu za braki - wiem że zadziałał  refleks i szczęście  ale wg mnie ogromny szacunek dla Equishopu spisali się moim zdaniem na medal

Ode mnie  :kwiatek: :kwiatek: 👍
czy ma ktoś może kod rabatowy do CAVALLO.SZCZECIN.PL ? Byłabym wdzięczna za info  :kwiatek:
Kayra   Kucusiowy wariat :P
01 lipca 2016 21:22
Olson, ja zamawiałam i również nie mam żadnego info. Poza potwierdzeniem zamówienia. A zamawiałam dość późno koło 18 😉
Olson Ja również jeszcze paczki nie mam ani nie wysłane zamówienie (napisałam Ci pw)  🙁
Czy ktoś coś zamawiał z equishopa z equiline i dostał lub wie, że nie dostanie ?  👀
poratuje ktoś kodem do bergo?  :kwiatek:
Horse Tack  - 15% na bryczesy ( 1-3.07.2016)  🙂
cervus, 12% na haslo wakacje, na rzeczy nie objęte innymi promocjami 😉
dziękuję! 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2016 08:31
Ja też do tej pory nie dostałam żadnej wiadomości co z zamówieniem, a kasa (nie mała) poszła w poniedziałek wieczorem. Poczekam do poniedziałku i się do nich odezwę jak oni nie zrobią tego wcześniej
Dziewczyny moje zamówienie było z okolic godziny 12 i dopiero wczoraj dzwonili do mnie potwierdzić wysyłkę. Jeżeli wasze zamówienia są z podobnych godzin to musicie niestety czekać dalej. Oczywiście nie ma tego na czym mi najbardziej zależało ale cóż...
Moje jest z przed 11... a nadal nic,  czekam.
Niestety, dosyć mocne rozczarowanie w temacie Equishopu - nie miałam żadnej wiadomości o niedostępnych produktach, więc dostałam mega okazyjnie nabyte skarpetki i komin (sic!) za 50 zł, wysłane przesyłką pobraniową za 20 zł. Ekstra promo.

😤 😤 😤
[b]seczuanowa[/b] napisz to w tym wątku  😉 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,81.0.html bo tu lekko  🚫
Czy ktoś dysponuje jakimś kodem do KONIKA lub ARCUSA lub ANIMALII  ?  👀
Jest jakas promocja na polówki pikeur, kingsland?
Equishop olał to trzeba gdzieś indziej wydać kasę 🙂


Posiada ktoś jakiś kupon do Końskiego swiata?
Poratuje ktoś rabatem do gnl lub konika? 
Albo gdzie kolwiek indziej gdzie jest brązowy czaprak z Escadrona?
Chyba że ktoś wie gdzie jest promocja na jakiś czaprak z Escadtona w kolorze ciemnego brązu.  Będę wdzięczna :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się