Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Burza, - nie zazdrość. Ja wiwatuje jak głupia, jak dziad w stępie przekroczy o kopyto, a dokonuje tego po dłuższym czasie treningu i jest to jego maks stępa wyciągniętego 🤣 Wszystko ma swoje wady i zalety 😉
wątek zamknięty
keirashara, no tak.. ale jak całe życie nie można zawinąć nóg na zad bo koń strychował, plus jeszcze kaloszki obowiązkowo to trochę smutek 🙂
wątek zamknięty
Burza, ale urocze  grochy  wstawiłaś!
devil, KL bezbłędny  🙂
quantanamera, faktyczne  ten caballowy  konik  jest  świetny  🙂
Szarak  w nowym jarpolu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2016 17:12
Burza, fakt, te duże kropy już jakoś nie są aż tak fajne. Ale białe z granatem... 😜

keirashara, dzięki za link!

anai, fajny ten błękit, taki świeży 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lipca 2016 17:48
Livia, escada, Burza, keirshara dzięki  :kwiatek:
Przez Burzę czaje się jeszcze na 2 Mustangi, ale mąż by mnie z domu eksmitował  😵

anai fajny kolorek. Taki wiosenno-letni  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 lipca 2016 19:30
quantanamera piękny czaprak
keirashara Twój chociaż jednolity 😉
devil zdecydowanie dla mnie ładniej w tym Eskadronie
anai jakoś mało tego czapraka z tyłu, czy tylko  takie mam wrażenie?
Do mnie absolutnie żadne kropki ani pstrokacizny nie przemawiają.
Po ostatnich zawodach bardzo zatęskniłam za elegancko i stonowanie wyglądającymi końmi.
Zakochałam się w komplecie Kingsland, ale cena mnie przerosła (tradycyjnie :icon_rolleyes🙂.
wątek zamknięty
anai dzięki, a Twój Szarak to chyba w każdym odcieniu niebieskiego wygląda świetnie  🙂
lusia722 noo właśnie dla mnie KL obłędnie a walnut tak 7/10 a widzę że jednak opinie są pół na pół i jestem w szoku że jednak ten drugi może się bardziej podobać, bo ja jestem zaślepiona i popadam w samozachwyt nad naszym outfitem  🤣 Ale przynajmniej na walnuta będę milej patrzeć  🤣
wątek zamknięty
Aktualizacja petrola, tym razem z owijami  🙂

wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lipca 2016 21:22
tulipan no i teraz jest bosko  😀
wątek zamknięty
tulipan, ekstra! I nie mów, że stypa Wam nie służy. Elegancko, ale i za oko łapie.

Livia, nawet zacny ten Eskadron z lilijkami, ale jakość nędza, a ceny za markę wysokie i mimo, że bardzo lubię szarości, to na pewno sama się nie skuszę.
wątek zamknięty
Tulipan Pożeram Was wzrokiem! Poza tym, stypa służy każdemu- od razu wygląda się odrobinę bardziej profi, to zawsze był mój tani chwyt 😁 A propos, przeglądając stare zdjęcia, znalazłam moją kobyłkę w brązowym Eurostarze.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lipca 2016 07:11
tulipan, przepięknie w całym komplecie!

quanta, wrzuciłam to jako ciekawostkę 🙂 Sama też się raczej nie skuszę, bo to nie do końca moje kolory (i powinnam w końcu przestać patrzeć za klasycznymi szmatkami) 🙂 Tyle co, że ceny takie jak w "normalnych" kolekcjach - potem są dopiero windowane przez Niemki sprzedające rzeczy z drugiej ręki 😎
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, prosta sprawa, jedna out w świat i wtedy człowiek jest rozgrzeszony.. 😀

tulipan, bardzo ładnie, fajnie że zostawiłas białe kaloszki 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2016 08:23
Burza wszystkie szmaty, które mam bardzo lubię i nie mam czego się pozbyć  😲 😉
wątek zamknięty
Faktycznie z owijami ten komplet zyskuje  🙂 Stara dobra stypa zawsze pasuje, dlatego leci do mnie nowe czarne cudo  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, jasne jasne 😀 zawsze jest jakiś outsider 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2016 08:38
To zapraszam, może Tobie się uda coś odstrzelić  😀iabeł: bo ja je kocham wszystkie  😜
wątek zamknięty
[/b]tulipan[/b] Petrol wygląda u was świetnie , moim zdaniem idealnie dopasowany do maści 🙂


A ja wrzucam Arnicę w czapraku FairPlay topaz 🙂 Miałam go zakupić już dawno, dawno temu, ale zawsze się bałam że akurat to zestawienie kolorów kompletnie mi się zleje z jej maścią, ale... Co myślicie ?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lipca 2016 14:51
Dominika95 przepraszam, ale mi się tak sobie podoba. Taki nijaki ten kolor
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Niepotrzebne przepraszam 🙂 Pytam o opinię więc czy pozytywna czy negatywna zawsze mile widziana. Zazwyczaj sama nie celuję w takie nijakie/mdłe kolory. To jest u mnie wyjątek, bo zawsze lubiłam taka kawę z mlekiem ewentualnie biszkopt , i dlatego ten czaprak tyle za mną chodził. W końcu zresztą nie kupiłam a dostałam no i jest. Dodam tylko że na żywo jest o wiele mniej mdły niż na moim zdjęciu czy katalogowych/sklepowych fotkach
wątek zamknięty
Dominika95, a dla mnie do czarnych owijek na siwym super elegancko. Kolor podobny do nougata Eskadrona. Ja bym taki nawet na jasnego kasztana czy gniadego założyła 😉
wątek zamknięty
Ja jestem bardzo na tak- elegancko, stonowanie. Ja bym dodała granatowe owijki (lamówka, jest chyba granatowa?) i będzie naprawdę pięknie. Jedyne co budzi moje zastrzeżenie to to, jak czaprak się układa, ale to już inna bajka.
wątek zamknięty
otimo Tak, granatowa. Co do układania sama mam kilka uwag, końcówki się zawijają niestety momentami i są wyraźnie krótsze niż reszta czapraka że tak ujmę. Wygląda tak z obu stron, to nie wina że czaprak krzywo założony i więcej jest go po drugiej stronie, taki model że tak ujmę.
Niemniej jednak mi się podoba a i spełnia swoją rolę więc jestem w stanie to przeboleć :P
wątek zamknięty
tulipan, cały komplet to jakiś obłęd! 😍
Dominika95, mi też o dziwo się podoba, wcale się nie zlało 🙂 Owije jakieś ciemne walnij, jak dziewczyny mówią i elegancko 😀
wątek zamknięty
Milano w kantarze Eskadrona Capri  😍


wątek zamknięty
anai, - imo macie lepsze szmatki, krój i odcień do mnie nie do końca przemawia.
tulipan, - z tymi owijkami prześlicznie 🙂 Choć z białymi też było super, tak jaśniej.
otimo, - pięknie! Bardzo moje kolory 😉
Dominika95, - granatowe owije i będzie lala 😎 I jeszcze bym spróbowała jakoś inaczej ten czaprak ułożyć 😉
dairoxroxi, - kantar kantarem, ale jaki on ma piękny łepek! 💘
wątek zamknięty
Postanowiłam się zmotywować do konkretnej pracy - kupiłam sobie biały czaprak (no dobra, z haftem..)  😜
wątek zamknięty
keirashara dziękuje pięknie  :kwiatek:
palemka przepraszam ze dopiero teraz ale mam surowego konia który dopiero wczoraj przyjął siodło, niestety tylko takie zdjęcie mam, podejscie od boku powoduje natychmiastowe obrócenie sie konia  🙄 tak wiec okropne komórkowe Eskadron old rosa 🙂

wątek zamknięty
Mam takie dosyć poglądowe foto stripe ina, którego pozazdrościłam quancie. Szkoda, że koń taki wypłowiały, ale jest chyba nieźle.

wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.