sklepy internetowe

Livia   ...z innego świata
01 lipca 2016 17:08
Plus dla Bergo za sprawne zamówienie i miły rabat 🙂
Plus dla Equishop za promocję i realizację zamówienia.
Minus dla equishopu, zamówienie z zeszłego tygodnia, usiłuję wymienić koszulkę, niestety przez to całe zamieszanie z promocją olewają mnie totalnie, powinni byli wysłać tę koszulkę w poniedziałek lub wtorek, do dziś nic nie wysłali, na maile na ten temat nie odpowiadają.


Dowiedziałam  się  dziś  czemu  nie wysłali  mi mojej koszulki :  bo dwie osoby  za to odpowiedzialne  pojechały  do Gałkowa  a reszta  nie jest w stanie  wysłać  mi koszulki bo to nie ich praca.  I mam zaczekać  tak mniej więcej  do przyszłej  środy,  aż  tamte  osoby  wrócą  z gałkowa  i się rozpakują.  I jeszcze : nie muszę  robić  więcej  u nich zakupów.  Dodam,  że paczka  z innym zamówieniem  dziś  od nich  do mnie  wyszła. Na serio tak ciężko  było  dorzucić  tę  koszulkę  do tej paczki? 
anai, haha wygrałaś. Dla mnie od dawna Equishop to taki drugi okser jeśli chodzi o podejście do klienta. Zamawiałam u nich 3 razy i jeszcze nigdy nie udało mi się otrzymać pełnego zamówienia. No cóż. klienta też można mieć w dupie, dzięki bogu nie są oni jedynym sklepem z takim asortymentem.
xxagaxx, porównanie  z okresem w punkt. No  cóż z jakiegoś powodu  u nich  zrobiłam  dotąd  tylko 4 zamówienia,  zawsze z jakimś  problemem.  A w np.  Gnl animalii czy koniku  mam długą  historię  zamówień.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2016 11:02
anai, według niektórych powinnaś sie cieszyć i byc szczęśliwa, ze w ogóle dostaniesz 😀
W equishopie chyba od zawsze maja bałagan z wysyłkami. W zeszłym roku zamawiałam kurtkę, a dostałam dwie paczki dodatkowo z ciuchami. Nawet nikt od nich sie nie zorientował, że wysłali do złej osoby bo dzwoniąc do sklepu na poczatku nie wiedzieli o co chodzi. Odesłałam im nie moją paczkę, podziękowali za uczciwość i za kuriera dostałam zwrot pieniędzy.
Na początku roku taką promocję miało equizone. U nich głównie pasze ludzie brali, w ilościach hurtowych. Dostałam wszystko co zamówiłam, a Pani była turbo miła! Choć też mówiła o setkach zamówień, to znalazła chwilę żeby zadzwonić i przeprosić za opóźnienie, więc się da  🏇
a ja mam plusa dla Premier Equine 
Odemnie ogromny plus dla Equishop <3
Mega sprawna wysylka i  rewelacyjne ceny
Mega polecam sklep zabookuj. Zamawiałam u nich wiele razy zawsze wszystko na czas i maja naprawde konkurencyjne ceny.
ja kupuje w Zabookuj systematycznie, polecam 😉 Miła obsługa i nawet jak czegoś nie mają to zamawiają 😉
ja kupuje w Zabookuj systematycznie, polecam 😉 Miła obsługa i nawet jak czegoś nie mają to zamawiają 😉



Szkoda tylko że Escadronów nie mają. Zastanawiam się dlaczego nie ma zabookuj na liście sklepów na początku wątku.
LuntPS, bo to jest w miare nowy sklep, a lista nie była dawno aktualizowana.
LuntPS, bo to jest w miare nowy sklep, a lista nie była dawno aktualizowana.


W sumie racja 😉
Miał ktoś do czynienia ze sklepem "DobreSiodła"? Zamówiłam dwa siodła, przyszło jedna a ja stara a głupia nie spisałam protokołu z kurierem tylko się "dogadałam" przez telefon ... Siodło odesłałam, wysłałam pomiary konia, żeby coś może innego dobrać i od tygodnia zero odzewu ...
zna ktos sklep który udziela rabatów 30% w góre przy wiekszych zamówieniach? 🙂
Lub kontakt do hurtowni
30% to często sklepy w hurtowniach nie mają 😀 a jeszcze w górę.. i pewnie darmową wysyłkę i garść gratisów 😉
może być ciężko 😉
Plus dla Gnl.  Za ekspresową wysyłkę  dla klienta  w potrzebie  😉
30% to często sklepy w hurtowniach nie mają 😀 a jeszcze w górę.. i pewnie darmową wysyłkę i garść gratisów 😉
może być ciężko 😉

No chyba, że na sprzęt bo przy suplementach, środkach pielęgnacyjnych i paszach to pomarzyć tylko można 🙂
30% to często sklepy w hurtowniach nie mają 😀 a jeszcze w górę.. i pewnie darmową wysyłkę i garść gratisów 😉
może być ciężko 😉

oj mają i to więcej 😉
Mega plus dla Bergo 😉 Super sprawnie 🙂
Ja też mam duży plusik dla GNL.PL 🙂 Uratowali klienta w potrzebie, w przeciwieństwie do Equishopu.  😅
Jak zawsze super plus dla ekspresowego i niezawodnego MKSklep. Zamówienie złożone i przelew puszczony w poniedziałek rano a we wtorek rano kurier puka z paczką.
Jak zawsze - PLUS dla BERGO i dla GNL - super turbo ekspres!  👍
I żadnych problemów przy odsyłaniu/zamianach...
Moon   #kulistyzajebisty
06 lipca 2016 08:57
Ja znów monotematycznie - plus dla Animalii - wczoraj zamówiłam, dziś przed 10 kurier u mnie. No teleport! 😉
NIE POLECAM sklepu Moliver. Zakupiłam u nich na allegro rękawiczki, skontaktowali się ze mną po 5 dniach że nie mają tego koloru w tym rozmiarze. Zaproponowali inny kolor. Nie zgodzilam sie. Wybrałam zwrot kasy. Tego samego dnia kolejny raz wystawili rękawiczki których ponoć nie mają na aukcję.

Czyli próbują wkręcić kolejnego klienta.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 lipca 2016 10:44
[quote author=minerwa link=topic=81.msg2567487#msg2567487 date=1467732032]
30% to często sklepy w hurtowniach nie mają 😀 a jeszcze w górę.. i pewnie darmową wysyłkę i garść gratisów 😉
może być ciężko 😉

No chyba, że na sprzęt bo przy suplementach, środkach pielęgnacyjnych i paszach to pomarzyć tylko można 🙂
[/quote]
Niekoniecznie.  Equimins daje swoim pośrednikom 40%, a towar bierze się od dystrybutora, więc marża jest naprawdę niezła.
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2016 12:08
Zaktualizowałam listę sklepów w pierwszym poście. Jeśli znacie jeszcze jakieś sklepy, których nie ma na liście, piszcie - dodam 🙂
Miałam ten sam problem co Marzena ze sklepem MOLIVER. na Allegro szampon z wysyłką 24 H, kilka szt. dostepne po czym otrzymuję maila, że ma byc dostawa itd.  Skonczyło się na zwrocie gotówki.
Livia, proszę o dodanie www.horsetown.pl 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się