PSY

Hiacynta- właśnie ze względu na wspomnienia, jak to mnie Grey uczył i nie tylko (pierwsze sędziowanie młodych koni na styl, schody w sędziówce i w białym domku) padło na Łąck🙂 liczę, że impreza się uda i będzie to stałe miejsce na letnie dogtrekkingowanie na Mazowszu
Karla🙂, ja 6 lat temu stopowalam po okolicy i obiecałam sobie wrócić - nadal nie wyszło😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lipca 2016 18:55
Na upały najlepsze są lody




i chłodne owoce



a wy jak chłodzicie swoje psy?  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 lipca 2016 18:58
Lody są the best 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 lipca 2016 19:55
Lotnaa - czy ty czasem nie piszesz o chodziaku? Mniejszy i prostszy w obsłudze ONek? Chyba mnie musiałaś poblokować na fejsie, skoro Ci to nie przyszło do głowy :P (wiem, wiem, spamuję psami okrutnie).


Ależ jakże bym śmiała Cię blokować! Codziennie Twoja banda poprawia mi humor 🙂 Cudne są, ale chyba nie są wiele mniejsze od ONków? I jak to z nimi np w górach wygląda? Stawy nie siadają?
Są malutkie, szczególnie Mekul ~20 kg, z perspektywy osoby mające średnio szczekające psy - bardzo gadatliwe ;P
Przedstawiam Wam moją 14 letnią Foxterrier'ke 🙂 Nie widzi na lewe oko (zaćma), z prawym też nie jest najlepiej ale dalej jest żywym pieskiem 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 lipca 2016 21:34
Z tą wielkością to chodzi o to, żeby można było zapakować mnie, męża, dwójkę dzieci, psa i bagaż, i móc pojechać do Polski (850km), bez potrzeby kupowania Multivana.
Ehh, marnie to widzę, chyba że to będzie chihuahua  🙄
Czy Wasze psy też tak nie wykazują instynktu samozachowawczego?
Skwar, duchota, a Werna non stop by biegała. Na spacerach cały czas zachęca do zabawy. Protestowała przy powrocie z 20 minutowego spaceru o godzinie 15.00. Jedyne co, to zdarza się jej iść "tropem cienia", ale też nie zawsze.
W domu też wcale nie spuszcza z tonu i co jakiś czas zaczepia.
Wariat nie pies. 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2016 15:04
Ascaia, moja większość dnia leży wyciągnięta na słońcu i nie daje się schłodzić wodą  😵
No i jesteśmy rozpakowani 😀
Dziś o 4:20 i 4:40 przyszli na świat dwaj chłopcy, a po 7 i przed 8 dwie dziewczynki 🙂
Noc nieprzespana, ale warto było- relacja live cały dzień i całą noc.
Jeden z dwóch chłopców red merle dołączy do nas za 8 tygodni  😅
(to te dwie kluski po prawej, gdyby ktoś miał wątpliwości  🙂 )
Kolor miał zupełnie drugorzędne znaczenie, bo nie o to tu chodzi, ale przy okazji spełniło się moje marzenie o red merlaku- i to z wymarzonego miotu. Wygrałam los na loterii normalnie 😉

Fot. Paulina Chłopaś


OMG jakie fajne! Winszuję, tym bardziej, że póki co wszystko układa się tak bardzo po Twojej myśli. Cieszymy się z Tobą!  🤣

Czy Wasze psy też tak nie wykazują instynktu samozachowawczego?
Skwar, duchota, a Werna non stop by biegała. Na spacerach cały czas zachęca do zabawy. Protestowała przy powrocie z 20 minutowego spaceru o godzinie 15.00. Jedyne co, to zdarza się jej iść "tropem cienia", ale też nie zawsze.
W domu też wcale nie spuszcza z tonu i co jakiś czas zaczepia.
Wariat nie pies. 😉


Tak. Ale w moim przypadku to raczej niewiele wnosi  😁 Rude nie przejawiają samozachowawczego. Mogą mieć 40* i będą robić co lubią. Będą mieć uszkodzony rdzeń i uczyć się chodzić po dwóch tygodniach nieużywania nóg. itp.  😀iabeł:

Btw-  dziś Dzień Psa! Akurat dzisiaj przyszło do mnie zamowienie z zooplusa a tam... 🙂


CZAD!!!! Bardzo bym chciała móc coś takiego zapewnić moim burkom. Ale nawet ogródka nie mam  😁 Za to też mamy sadzawkę  😉

KLIK

P.S. kto nie widział....

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfl1/v/t1.0-9/13537773_1272178989466833_703261328727421588_n.jpg?oh=1e69f3bec028b74b3f7a8bcc0caebbab&oe=58042B85&__gda__=1475393927_3fc40ad0382ac63c09623f05031db3de[/img]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Znowu za duże zdjęcie
Blow czy ona juz CHODZI? 😲 😲 😲 😍 😍 😍
Blow czy ona juz CHODZI? 😲 😲 😲 😍 😍 😍


TAK  🏇 💃 😅 🤔wirek: 🥂
Blow, wspaniałe wieści!!!
💃 💃 💃
😅 😅 😅
😀 😀 😀

No tak, rude tak mają.  😁 Więc studzę (dosłownie) te zapędy i zbieram fochy "no co Ty?! już do domu?! a piłka?! a szarpak?! O tutaj masz, w torebce, o tutaj, tutaj!!! pomóc Ci wyjąć?! tutaj! masz! rzuć! rzuć! rzuuuuuuć mi!!! no i czego nie rzucasz??? dobra, to patyk, patrz, patyk mam! nie patyk? a butelka, plastikowa, słyszysz trzeszczy?!, rzucisz?! rzuć! rzuć!"  😁 😁 😁 I tak przez 40 minut spaceru.  😜
Znasz to, prawda?

safie - słowo klucz w Twoim zdaniu... LEŻY. 😉
Jjeeeeeeeej to fantastycznie!!! 😅 😅 😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2016 16:24
Ascaia, w tygodniu robi 10 km takim dość mocnym tempem niezależnie od pogody  😁
Teraz na spacerze dostała "świra" i ganiała, ale ona się mało bawi
filmik z zabawy Nutki z P.  🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
03 lipca 2016 09:27
Kilka zdjęć z wczorajszego coursingu, zanim nie przeszliśmy do rozgrywek miss & mistera mokrego podkoszulka  😂
(fot. Marcin Horbatowski)

Usunęłam za duże zdjęcia.
Blow, fantastyczne wieści  😅
Blow, znalazłam twój profil na fejsie i ostatni filmik - wow, mega szacun, trzymam kciuki za dalsze postępy!
Kilka zdjęć z wczorajszego coursingu, zanim nie przeszliśmy do rozgrywek miss & mistera mokrego podkoszulka  😂
(fot. Marcin Horbatowski)


Jesteście piękni oboje  😍 Żałuję, że akurat na Fokę nie udało mi się w Przywidzu trafić, chciałabym go zobaczyć w akcji i z jego alter ego  😉 Jeśli macie miejsce w aucie na Swornegacie, pakuję sie z wami, odwdzięczę się zdjęciami! No i zacieram ręce na kolejny Przywidz. I wciąż nie mogę odżałować, że Szanaj drugi rok z rzęu nie dotrze żeby spróbować. Z roku na rok gorzej się rozwala przed coursingiem, w przyszłym roku wsadzę ją w pudełko próżniowe.  Czy dobrze mi się wydaje, że w Mechlinie nie obrodziło w polaki ? Trafiłam na statystyki.

Dzięki za kibicowanie! Jeśli ktoś jest zainteresowany naszymi postępami, filmy będą się pojawiać na moim kanale na yt:

https://www.youtube.com/channel/UC2KcadYhTOxmyTLOdY0Tdgg

Na fb Honye trafiłaś i nie dałaś znaku życia?? 🙂
No to teraz dałam, żeby was śledzić 😉

Alvika, jaki on piękny  😀
Blow! O wow! Nie znajduję słów - to niewiarygodne wręcz!  😅
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
03 lipca 2016 15:33
Blow cudowny widok. Sunia to prawdziwa fajterka.

Czy mozliwe jest zeby pies mial uczulenie na wode w jeziorze?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2016 16:54
cranberry, co ty masz za psa?  👀
cranberry - jeśli woda zanieczyszczona to jak najbardziej
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
03 lipca 2016 18:29
Safie, wez juz nic nie mow 🤔
Nie chce mi sie juz nawet pisac... mala ma na cos uczulelenie. nie wiem na co...  dostaje od paru dni totw pacifica , ale dwie krostki pojawily sie juz wczrsniej. A teraz wywalilo ja w innych miejscach. Mysle , czy to nie wina renala, chociaz przez dluzszy czas bylo ok. Teraz juz koniec z renalem, zobaczymy wiec czy zaczna znikac...
Jak nie to chyba znow zaczne gotowac. Tylko , ze chlop mi marudzi, ze to zly pomysl.


Woda w jeziorze wizualnie czysta. Niedaleko jest kapielisko. Wiec raczej to nie to, ale juz sama zgupialam.
Wichurkowa   Never say never...
03 lipca 2016 19:19
Cranberry moja Bullka miała uczulenie z rzeki Soły,w której też się kąpią(?) ludzie... 3dni jeździłam na zastrzyki bo miała na ciele ropne krosty. I to nie na całym ciele tylko do wysokości do której była zamoczona.
A teraz aktualnie uczulenie na skoszoną trawę...
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
04 lipca 2016 08:32
Czy mozliwe jest zeby pies mial uczulenie na wode w jeziorze?


moja amstaffka ma 🙁 (tzn. nie na samą wodę tylko na jakieś pierwotniaki/bakterie, które tam żyją)
Powiem Wam, że widok koni/dogów/chartów w galopie/cwale to coś z tych najlepszych rzeczy na Ziemi. A Foka Alviki jest do tego tak niesamowicie KOMICZNY  😁  Obraziłam się na moderację, która mnie ściga z ograniczeniami wielkościowymi a ja nie lubię poniżej 1000 pikseli schodzić, dlatego wrzucę tylko linka do albumu, gdzie można podziwiać Fokę  😅

https://www.facebook.com/aleksandra.klimkowska.58/media_set?set=a.1273589742659091.1073741896.100000242326402&type=3

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
04 lipca 2016 15:23
Blow, zdjęcia piękne  😍 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się