Cavaliada Summer Jumping

Gillian   four letter word
26 czerwca 2016 11:18
Nic nie ma albo bardzo drogo 🙂
Nic nie ma albo bardzo drogo 🙂


Właśnie widze, ze padaka  😵
Gillian   four letter word
26 czerwca 2016 11:21
wszystko zajęte na dwa miesiące do przodu 🙂 taka mieścina. Celujcie w okoliczne miasteczka, Ustronie Morskie itd może tam jakaś agroturystyka cokolwiek jeszcze ma wolne.
wszystko zajęte na dwa miesiące do przodu 🙂 taka mieścina. Celujcie w okoliczne miasteczka, Ustronie Morskie itd może tam jakaś agroturystyka cokolwiek jeszcze ma wolne.


Iza przygarnie wszystkich  😀iabeł:
ew. miejsce u Orbitala w boksie 😀
Gillian   four letter word
26 czerwca 2016 12:14
Orbital już od dawna nie rezyduje w tym mieście 😀
Orbital już od dawna nie rezyduje w tym mieście 😀


To nic, liczy się sama obecność 😀
PS: A Ty będziesz?
Nic nie ma albo bardzo drogo 🙂


Widziałam właśnie, że ze 2 tys wychodzi w hotelu  😵 


A jakieś pola namiotowe polecicie ? Obręb do 20 km od Kołobrzegu .
Gillian   four letter word
26 czerwca 2016 13:31
seczuanowa, raczej nie, może wpadnę ale dosłownie jak po ogień. Praca, praca, praca.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 czerwca 2016 18:19
Potrzebuje PILNIE noclegu cena jest drugorzędną sprawą 🙂
Znajoma poszukuje. Mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie uderzyć?
Dava   kiss kiss bang bang
26 czerwca 2016 18:51
Lusia-> jaki masz problem? Jak cena nie gra roli to masz miliard hoteli dookoła imprezy i miejsca są.

Ceny macie tam KOSMICZNE, serio...
Taniej wyjdzie Wam w Koszalinie coś poszukać i dojechać te ok 40km.
No Kołobrzeg ma ceny z kosmosu, zwłaszcza że już sezon.  🤔

Mam nadzieje, że się uda poznać nowe re-voltowe osóbki . 😀
siwaa Rób pole namiotowe będziesz miała dodatkowy dochód  😁 
Co tu taka cisza ? Kto będzie na Cavaliadzie ? Nam się plany zmieniły i będziemy od czwartku, nocleg też się znalazł  😜 
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 czerwca 2016 20:24
A ja się właśnie zastanawiam czy jechać czy nie. Sama nie wiem co robić 🙂
Ja będę,  startuje mój dzieciak i prawie jak w domu
Ja będę,  startuje mój dzieciak i prawie jak w domu


Miło będzie poznać, odezwę się na pw.  😉 
Będę w niedzielę
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 lipca 2016 09:17
Z powodu różnych okoliczności, które ostatecznie w sumie uniemożliwiają mi przyjazd na Cavalliadę, zapadła decyzja o sprzedaży biletów (całodniowych, na niedzielę). Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako ogłoszenie, zatem gdyby ktoś, coś 😉 to proszę o kontakt 😉
Jeśli kogoś ratuje nocleg w Koszalinie, to można się do mnie na PW zgłosić.
(Oferta dla płci żeńskiej, znajomej mi z forum 😉 )

Wie ktoś z Was może jak wyglada sprawa biletów - będą dostępne na miejscu w kasach czy trzeba kupować szybciej? Moi rodzice rozwazają przyjazd na jeden dzień, ale jako, że nie są pewni, to biletów przez Internet nie kupią.
Mam mieszkanko wynajęte w Kołobrzegu chyba 10min od zawodów, od czwartku do niedzieli i mam wolną kanapę (mieszkanie salon+sypialnia) 🙂 Mogłabym kogoś przygarnąć, tylko musiałabym najpierw chłopaka zapytać, czy nie ma nic przeciwko  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 lipca 2016 09:11
Julie przypomniała - fotograficznie się chcemy zintegrować i poznać na plaży pewnie około soboty, zapraszamy 😀
https://www.facebook.com/groups/256515731392919/?fref=ts
Ale osoby niezwiązane z fotografią też mogą być? 😀
Wystarczy być fanem waszych zdjęć?
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 lipca 2016 09:31
pewnie, że tak ;D zaczęło się od próby ogarnięcia fotografów, bo się w większości znamy ze stylu zdjęć i i sygnatur a nie 'z pyska' ale wszyscy są mile widziani, zrobimy sobie piknik  😁
Julie, przybywasz na cavaliade? Na cały weekend?
Nie. Raczej nie.[s] Po ile tak w ogóle są bilety i czy można kupić przed wejściem?[/s] Już znalazłam.
Ale mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do spotkania plażowego, chociaż na chwilę. 🙂
Gillian   four letter word
04 lipca 2016 09:57
Ja mam trochę czasu w sobotę do popołudnia. W czwartek możliwe że będę z rana. Niedziela - nie wiadomo.
desire   Druhu nieoceniony...
04 lipca 2016 10:05
Dziewczyny, jeśli szukacie dość tanich miejsc noclegowych to polecam Podczele (to chyba była jakaś jednostka wojskowa czy coś), jest tanio(klimat prlu w tańszych pokojach/studiach sie trzyma 😉 ), a apartament chyba za 300zł/doba i zmieści się jakieś 10 osób. 😀 
W Sianożętach w nemo było dość tanio (ale nie wiem czy to dalej jest nemo 😀), z drugiej strony macie Dźwirzyno i Grzybowo, są tam pola namiotowe, kwatery prywatne, mnóstwo ośrodków no i blisko do Kołobrzegu. Ja zawsze jeździłam bez rezerwacji i coś znalazłam w środku sezonu po taniości.  😀
desire, w tym roku to mało możliwe 😉. Już wszędzie podają, że jak ktoś chce jechać nad morze to już raczej nie w tym roku, bo wszystko jest zajęte. Ja szukam obecnie nawet na "po sezonie" i mam spory problem. Miejsc nawet na wrzesień brak, nawet w miejscach, które są totalnymi dziurami.
Gillian   four letter word
04 lipca 2016 10:35
Wejdźcie na olx, ogłoszeń z dziś nawet jest sporo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się