WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

dea   primum non nocere
28 czerwca 2016 23:46
Nie zapomną, nie zapomną. Pięknie grają, zaiste  😤
Rozprawa w  sprawie przywrócenia  do  pracy  Pana Marka Treli odroczona  do  27-go  wrzesnia

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/janow-podlaski-proces-o-przywrocenie-do-pracy-b-prezesa-stadniny,656796.html
Nie zapomną, ja sobie już wpisałam w dwóch miejscach tę datę. To jest żenujące, ale widać, że nagonka mediów choć trochę pomogła (taką mam nadzieję).
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 czerwca 2016 11:56
Nie zapomną, ja sobie już wpisałam w dwóch miejscach tę datę. To jest żenujące, ale widać, że nagonka mediów choć trochę pomogła (taką mam nadzieję).


armara a może się umówić na wywiad rzekę z Panem senatorem? Jeszcze przed październikiem :P Niech poopowiada o swoich dokonaniach hodowlanych  😂
Dava   kiss kiss bang bang
29 czerwca 2016 12:49
[quote author=armara link=topic=99140.msg2564626#msg2564626 date=1467190414]
Nie zapomną, ja sobie już wpisałam w dwóch miejscach tę datę. To jest żenujące, ale widać, że nagonka mediów choć trochę pomogła (taką mam nadzieję).


armara a może się umówić na wywiad rzekę z Panem senatorem? Jeszcze przed październikiem :P Niech poopowiada o swoich dokonaniach hodowlanych  😂
[/quote]

Tylko kto to będzie redagował 😉  😁
Chyba CBA  🤣 🤣 🤣
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 czerwca 2016 14:18
CBA wygładzi autoryzację :P
Chyba CBA  🤣 🤣 🤣

Niestety w tej chwili senatora chroni immunitet. Może po tej kadencji nikt już go nie wybierze.
Dzisiaj dowiemy się prawdy o gwieździe aukcji. Obawiam się tego bardzo...  🤬
Dzisiaj dowiemy się prawdy o gwieździe aukcji. Obawiam się tego bardzo...   🤬


Mam złe przeczucia  🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
30 czerwca 2016 10:59
Emira.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 czerwca 2016 11:17
Ale chyba szykowali WM - bo rzecznik ANR na Twitterze na dzień dobry dementował 'plotki' o Wieży
I  kto  powie  że nie  ma różnicy
trailer  z  2016  i  2015  roku

http://equista.pl/editorial/1388/pride-of-poland-2016-oficjalne-filmowe-zaproszenie

Oglądając  2015  az  ciarki przechodzą,  a  tegoroczny  to  zwykły  filmik kiepski. Taki  to  i  ja  bym  zrobiła.
Emira.

Piękna i cenna klacz ale czy jest wstanie przebić ceną Kwesturę i Pepitę ? No i chyba nie zostawiła następczyni w stadninie. W każdym razie lepiej że sprzedają ją niż  Wieżę.
Moim zdaniem Al Jazeera będzie droższa. Cieszę się, że WM zostaje  😅 Emira to chyba rozsądny wybór, w końcu klaczy wywodzących się z tej linii jest w Michałowie sporo.
Ale wiocha ten filmik promujący w porównaniu do tego z ubiegłego roku. Wstyd...faktycznie.. Odnosi się wrażenie, że też by się umiało taki zrobić.  🤔
m.indira   508... kucyków
30 czerwca 2016 20:46
Jak taki, biorąc pod uwagę możliwości na głowie stanął by każdy by zrobić lepszy, Boże co za chłam ...
Jednak  była Wieża  Mocy  przeznaczona  na aukcję.  Dobrze że  się wycofano.  Nikt  z  palca  tej  informacji  nie  wyczarował  jak  było  mówione  że to  złośliwa plotka.

http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=216
dea   primum non nocere
03 lipca 2016 20:57
Kłamczuchy mają administratora spod budki z piwem, albo naprawdę wy...lane na wszystkich. Nóż się już nie otwiera, przedziurawił kieszeń. Chroniczna bezczelność, a to... mistrzostwo świata. Ciekawe czy ktoś z nich spytany o to powie nie moja ręka.
Szczęście w nieszczęściu, że tak głośny protest obywateli ,,gorszego sortu,, dał jakiś rezultat.  Przykro pożegnać się z Emirą, przecież sprzedano El Saghirę.
"W biznesie koni arabskich nie zawsze białe jest białe, a czarne jest czarne (...) To rodzaj klubu, w którym liczy się kto gdzie bywa i co dla kogo zrobił, takie towarzystwo wzajemnej adoracji."

http://nakonie.pl/hodowla-jak-dom-mody-potrzebuje-wizjonera-wywiad-z-georgem-z/

Wywiad z Jerzym Zbyszewskim dotyczący sytuacji w polskich stadninach.
👀 widzieliście co się wczoraj zadziało na Służewcu? Czapki z głów trenerze! Trener Wyrzyk odmówił gratulacji od "góry"
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 lipca 2016 08:44
Trener Wyrzyk odmówił przyjęcia pucharu za wygrane Derby w związku z sytuacją w stadninach

desire   Druhu nieoceniony...
04 lipca 2016 09:46
za miesiąc dołączy do bezrobotnych - Treli, Białoboka i Stojanowskiej.

to tak pół żartem,  pół serio.
za miesiąc dołączy do bezrobotnych - Treli, Białoboka i Stojanowskiej.

to tak pół żartem,  pół serio.


Spokojna głowa, to jest tak dobry trener, że nie dołączy, z resztą on nie tylko trenuje konie SK Michałów, ale głównie folbluty osób prywatnych .  😉

Poprawiłam cytat 🙂
Czyli jednak mozna miec jakis honor. Pokrzepiajace.
dea   primum non nocere
04 lipca 2016 23:38
Jak widzę tę jazdę z wystawioną-niewystawioną Wieżą Mocy, to od razu mi się Pinga sprzedana-niesprzedana przypomina. Jakoś mi zrealniało, że mogła była nie wrócić, gdyby nie ciągłe pytania.
Trzeba pilnie patrzeć na brudne łapska :/
Tak, sytuacja jest bardzo podobna i tylko "społeczny nadzór" uratował te dwie klacze. Chociaż ja nie jestem zadowolona ze sprzedaży Emiry, która nie zostawiła w stadzie żadnej córki a ona sama to wyjątkowa klacz.
Zupełnie nie znam się na organizacji wyścigów ale jak rozumiem trenerzy nie są przez nikogo zatrudniani tylko po prostu przyjmują konie w trening od właścicieli?? Czyli władza nie może bezpośrednio trenera zwolnić, chociaż jak rozumiem, może mieć różne inne metody na niepokornego.
Obawiam się tylko tego, co zrobią w przyszłym roku, kiedy będą zapewne chcieli się pokazać na dwustulecie stadniny. Czy wtedy też "nadzór społeczny" powstrzyma ich przed wystawieniem najlepszych z najlepszych.
Ja się ośmielam wątpić że te najlepsze z najlepszych w ogóle doczekają... W końcu kasa to kasa, a qń nie ten to inny - to podejście, przerażające, obserwujemy już od jakiegoś czasu. Ludzie, którym się wydaje że tu się zaczesze, tam się pstryknie fotkę i już jest nowa światowa gwiazda. Albo że promocja konia to fajny filmik na YT i ładna tabliczka na boksie. I niech mi nikt nie mówi, że tzw ogół wychodzący z założenia "konie - sronie, my chcemy żryć" nie jest zbiorem tępoty. Jest, i da się im wmówić wszystko, wystarczy ładna oprawa. Dlatego potrzebny jest głos ludzi, którzy dostrzegają coś więcej - bo tylko taki głos skłoni ogół do przemyśleń i - może (ach, te marzenia) do sprzeciwu. Po prostu mam takie wrażenie, jakby tam siedziała gimbaza i radziła jak nawiać z zajęć zamiast odrobić lekcje, bo póki co działania przypominają działania nad założeniem piwnicznej kapeli.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się