PSY

będę wdzięczna za opinie jeśli ktoś posiada dla swojego psa tą kamizelkę RUFFWEAR Swamp Cooler

Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 lipca 2016 14:16
Blow, ale cudne foty!  😍
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
05 lipca 2016 17:39
Tamtam, nie ta firma i nie ten model, ale materiał i zasada działania ta sama, więc ogromnie polecam! Mamy w użyciu Hurtta Cooling Coat, podpatrzoną z resztą u Zory i szczerze: działa genialnie. W upale utrzymuje mi psa w optymalnym, przyjemnym dla niego chłodzie, a po wysiłku pomaga szybciej wrócić do stanu spoczynkowego. Drugi rok dzielnie wspiera mojego wioskowego głupka we wszelkich szaleństwach.
Zora90, gratuluję i mega zazdroszczę szczyla 🙂 i ewuś też😉
wrzucaj jak najwięcej fot 😉
A my z Lil od jutra w strasie, góry witajcie!
Co prawda tylko parę dni i potem szybko do domu, ale czeka na nas morze przygód. Będzie fajnie!
Alvika - dzięki🙂 czytałam kilka opinii na temat tej kamizelki z Hurtty i podobno dużo słabiej wypada w porównaniu do Ruffwear'a. dlatego ciekawa byłam czy ktoś jest w posiadaniu tej drugiej 🙂
będę wdzięczna za opinie jeśli ktoś posiada dla swojego psa tą kamizelkę RUFFWEAR Swamp Cooler



Ja mam na doga - bardzo poprawia samopoczucie psa. Jest w miarę trwała, choc przy NORMALNYM użytkowaniu psa, wiadomo, ciutkę się brudzi i nie jest już tak wyjściowa jak początkowo ale to akurat nie do uniknięcia jak się pies po prostu panieruje i robi wszystko to co normalnie, bez ubrania. Kasa spora ale nie żałujemy, to był dobry wybór.

Proszę przypomnieć sobie regulamin forum! Zdjęć nie cytujemy!
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lipca 2016 07:26
Tamtam, mi się wizualnie o niebo bardziej podobał Ruffwear, ale nie mają rozmiaru dla psów długich i nie mają regulacji obwodu przy szyi (jakby każdy duży pies miał karczycho bernardyna 😉 ) - wygrała "kiecka" ze względu na lepsze dopasowanie i większe pole działania obejmujące zadek.
Kamizelka z Hurtty ma wg mnie chybiony pomysł z tym zamkiem.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
06 lipca 2016 08:20
będę wdzięczna za opinie jeśli ktoś posiada dla swojego psa tą kamizelkę RUFFWEAR Swamp Cooler


Powiem że jest rewelacyjna! Widać poprawę samopoczucia u psa 🙂 chętniej wychodzi na spacery - mój cavalier ma niedomykalność zastawki i upały to dla niego koszmar, w ogóle nie chciał spacerować 🙁 kamizelka w bardzo małym stopniu moczy sierść i jak się ją dobrze wyciśnie to nie cieknie z niej woda. Miałam też Hurtte, ale właśnie słaby efekt chłodzący :/ (jeżeli chodzi o długowłosego psa) no i ciągle lała się z niej woda :/ pies był też dosyć mokry :/
Mamy w schronisku charta, moze ktoś chętny?
Narazie nie wystawiony oficjalnie bo boimy sie kolejki idiotów i szukam tak " po znajomych".
Fundacje chartowe przepełnione.
Pies ok 1-2 lata. Nie agresywny dzieciak.
Z dowozem 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2016 20:32
Ale czadowy!
Wypasiony , to fakt🙂
Jest mega delikatny i radosny.
Po jego stanie widac ze trzymany w jakiejś stodole ale na smyczy chodzi pięknie.

Wakacje sie zaczeły i przywożą nam tyle psów że co tydzień siadam między boksami i myśle co z tym robić i jak je w boksach przekładać aby nie było awantur ... 🙄


Ciska  😕 smutne to cholernie - a takie fajne z nich pieseły, z tego co widać!
Hej  Jaką hodowlę buldogów francuskich polecacie ? Najlepiej z Wielkopolski  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
07 lipca 2016 20:18
ja mogę polecić z okolic wielkopolski ( Jaworzno ) , Dimidium FCI
Całkowicie domowa, fajne pieski mają  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2016 20:59
Do katowickiego schroniska trafiła malutka starowinka - ślepa i głucha - mam nadzieje, że tylko ktoś ją zgubił i wróci do siebie

Okres wakacji i świąt to piekło dla psiaków 🙁

[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13567470_1159522560734734_5734307661471494392_n.jpg?oh=c44be0b337c83174903abc3ad36973ab&oe=57FB379C[/img]
Czekaj czekaj safie, jesteś wolontariuszką też? 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2016 22:46
Alten, nie, ale staram się udostępniać psiaki szukające domu, czy zguby. Wożę jedzenie i ręczniki/koce.
Myślałam o wolontariacie, ale nie potrafiłabym wejść i wyjść bez zabrania wszystkich do domu  😵
Zastanawiam się też nad DT, ale znowu Nuta (też bida ze schroniska) ma zmienne podejście do obcych psów - jedne kocha, innych nienawidzi, albo kocha a za 5 minut nienawidzi
Ajajajaj byłam odwiedzić moje najmłodsze dziecko  😍  panie i panowie, Wein Dziad Piaskowy w swoim żywiole  😁

KLIK

KLIK

KLIK



 Ogromne zdjęcia
Czesc ! Podpowiecie mi moze jakies forum psie, gdzie moge oglosic sunie do adopcji?  Dzisiaj wzielam z drogi, bo mi weszla doslownie pod kola, ktos wyrzucil z samochodu podobno. 🙁  To jest mieszaniec, ale przypomina chihuahua.
ovca   Per aspera donikąd
09 lipca 2016 17:34
Przekopuję forum, ale ilość informacji trochę przytłacza- więc krótkie pytanie: jaka karma dla małego, młodego (6 mcy) psa mieszańca? Na pewno dobrej jakości, gdyby nie to że właścicielka brzydzi się surowego mięsa to pewnie celowałybyśmy w barfa 🙂 raczej ze średniej niż bardzo wysokiej półki cenowej (ale wiem też, że za dobrą karmę trzeba swoje zapłacić).  Zamawianie ogromnych worków przez internet raczej nie wchodzi w grę ze względu na ograniczenia metrażowe, więc byłoby super gdyby była dostępna w sklepach lub u wetów.
sucha? mokra? jakiej marki?
U nas po staremu czyli Pixelot trolluje a Szajba się uszkadza 😉 Właśnie znowu leczymy przecięta opuszkę, tym razem musiała być zszyta ale ponieważ wszystko dobrze się goi to w weekend jedziemy na zlot flatów do Niemiec - zawody i wystawa tylko dla flatów, będzie ich ponad 150 🙂

Pixie co prawda nie urodziła szczonków ale pospamuje wam małymi flacikami mojej przyjaciółki. Spędziłam z nimi całą niedzielę, najlepsza terapia ever  😍







Szczylki od Merunki są słodziakowe. Będą pięknymi psami!
Przekopuję forum, ale ilość informacji trochę przytłacza- więc krótkie pytanie: jaka karma dla małego, młodego (6 mcy) psa mieszańca? Na pewno dobrej jakości, gdyby nie to że właścicielka brzydzi się surowego mięsa to pewnie celowałybyśmy w barfa 🙂 raczej ze średniej niż bardzo wysokiej półki cenowej (ale wiem też, że za dobrą karmę trzeba swoje zapłacić).  Zamawianie ogromnych worków przez internet raczej nie wchodzi w grę ze względu na ograniczenia metrażowe, więc byłoby super gdyby była dostępna w sklepach lub u wetów.
sucha? mokra? jakiej marki?

Moja na Brit, ale gramatura będzie za duża. Worki są po 15 kg. Care ma 12 kg i widzę, że jeden rodzaj najmniej 7,5 kg.

Wróciłyśmy wczoraj z gór. Szrenica zdobyta, Śnieżka również oraz Skalne Miasto. Pies się spisał w 80%. Do kondycji zastrzeżeń nie mam, dobrze ją przygotowałam. Miała tylko parę momentów, które "usiadły" na psychice. Nocowałyśmy w Lubawce "Kacperkowo". Bardzo polecam, właściciele pro zwierzęcy. Zdjęcia niebawem wrzucę.

Jakie urocze szczeniaki <3

Dwa tygodnie temu dosłownie wyjęliśmy Emi 'spod łopaty', bo ropomacicze jednak się rozwinęło  i kosztowało ją to kilka dni walki o życie, razem z dwoma transfuzjami dzięki niekrzepliwości krwi...
A dzisiaj w nocy odeszła moja ukochana Joy, owczarek.. I tak bardzo nie mogę sobie znaleźć miejsca  😕
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 lipca 2016 21:53
A ja jeszcze poczekam na szczylka, bo urodziła się jedna sztuka..., samiec...
Joy, przykro mi.

Joy, smutne 🙁. Jakoś trudno sobie znaleźć miejsce po stracie zwierzaka 🙁
jett   success is the best revenge
13 lipca 2016 08:08
Mam w końcu jakieś fotki, więc dopisujemy się z Bulinką do wątku  🙂






i socjalizacja z borderami, gdzie 1,5 miesięczne szczylki spacyfikowały "psa morderce"  🤣

Haha, skąd wy bierzecie te pokłady cierpliwości, że wybór trafia na bule  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się