Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2016 10:43
Nie, mówię o Karolinie Kubikowskiej, która specjalizuje się w czarnych dziarach.

Averis chwal się!  😜
Averis   Czarny charakter
24 czerwca 2016 17:03
Tada!



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2016 22:21
Averis, marzy mi się dziara od niej, lis i sowa na plecach  😍
Averis   Czarny charakter
25 czerwca 2016 07:46
Nie dziwię się, ona umie w lisy i sowy 😀 I jest bardzo miła 💘
Averis szałowy!   😀

Jutro idę na konsultacje w sprawie mojego wymarzonego wzoru  💃 Jak dobrze pójdzie to w sierpniu będę mieć mój psychodeliczny tatuaż.
Ja w lutym popełniłam te dwa cudeńka w warszawskim Arifie. Powiem wam, że jak przy rooku ból umiarkowany, tak przy snugu prawie ryczałam z bólu. 😁  Z gojeniem też ciężko tego dziadostwa, ale uwielbiam je.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2016 16:11
Wrzucam Wam mojego tigerka 🙂
Nie mam czasu aby dokończyć kolorwanie trawy ;] Póki co więc zostaje w takiej formie 🙂
Ale pokaż go tak bardziej, żeby było go widać. 😀
Tygrys piękny, ale jak Ty schudłaś!!! 😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2016 16:31
Ojej dziękuję 🙂
To są chyba jedyne zdjęcia, na których coś widać 🙂
Obiecuję sobie już od kilku ładnych miesięcy, że w końcu obfotografuje moją dziarę .. i zawsze zapominam  😉 😁
Prawda, bardzo fajny projekt!

Ja za miesiąc będę miała swoją dziarę.
Denerwuję się trochę, ale postanowiłam przeżyć.  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2016 17:08
Super 🙂
Jak bedziesz miała już na sobie to wklej fote 🙂 😉
Smarcik czy ty masz coś od Karoliny Kubikowskiej? Oglądam jej fan page na fejsie. Bajkowe obrazki  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 lipca 2016 07:41
ashtray niestety nie 😉 Ale miałam okazję oglądać ją przy pracy kiedy dziarałam się u jej kolegi ze studia, Jagody  🙂 Moim zdaniem naprawdę solidnie wykonane prace, także jeśli komuś podoba się jej styl to bardzo polecam  🙂


A teraz mam okres kiedy codziennie przeglądam studia i muszę sobie mówić NIE  😂
ashtray, ja mam 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2016 21:02
ashtray, oooo nie, przez Ciebie tam weszłam i znalazłam pięknego lisa 😍


Aaa w środę lecę na kolejne dwa microdermale  💃
smarcik wiem, bo mam koleżankę z dziarą od niej.
W ogóle sama myślałam o jakimś motywie z Alicji w krainie czarów. Prace Karoliny idealnie by się wpasowały w ten klimat. Tylko ten klimat niespecjalnie wpasowałby się w resztę moich tatuaży 😀

Alabamka a co masz? Przypomnij!

O Karolinie jest fajny reportaż do poczytania tu
Podałybyście mi proszę, może być na pw, namiary na polecanych tauazystow (tatuatorow?!) we wro? Chodzi o cover, tatuaż który powstanie na starym będzie spory. Czarno białe głównie, ale kolor ciągle jest rozważany. Z góry dzieki, jestem kompletnie zielona w temacie... :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2016 12:56
sienka, Staszek z art'n'ink 😉
JARA, mogę gdzies zobaczyć jego prace? Wydawało mi się ze ogarniam internet a tu cos nie idzie, nic nie ma  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2016 21:30
sienka, ma fanpejdża, ale według mnie wrzuca tam mało korzystne zdjęcia. W jego studio, na kompie są takie cudowne jego prace, że oszalałam 😍
Zwłaszcza kolorowe, kobiece tatuaże jakie robi  😜
https://www.facebook.com/Artnink/?fref=ts

Hanoverka też u niego dziabała się, ma konia na plecach z tego co kojarzę 😉
Wow, faktycznie orzel, tygrys, sowa nad zamkiem i kilka innych przezarabiste!
Przeglądając Internet wpadly mi w oko prace Mikalaia Losika - kojarzycie może?

A, tatuaż nie dla mnie (ja marze o yadou) tylko dla męża, chcę mu zrobić prezent 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2016 07:09
sienka, ja tez marze o yadou! O wielkiej sowie i lisie na plecach!  😍
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
06 lipca 2016 08:14
Piękne te tatuaże yadou!!! aż mi się jakiegoś zachciało 😜
JARA, teraz 27.06 byly do niej zapisy na jesień 🙂
Ja sobie zrobię po dzieciach, jak juz wrócę do figury. Czyli za kilka lat 🤣 Mam nadzieje ze nie przestanie tatuowac.
Mi się marzy łąka  😍

Dam znać jak ogarne projekt dla mojego M! Dzięki za pomoc, jakby komuś jeszcze jakies nazwiska przychodziły do głowy, piszcie 🙂
No nie mogie, rozwaliło mnie to z ArtnInk:



Jakie to słodkie!  😍 😍 😍
W życiu bym czegoś takiego nie zrobiła, ale taki dowód miłości taty do córeczki mnie mega wzrusza. 😁

No a mnie czeka laserowe usuwanie tego co mam, zanim powstanie nowe. 😵
Ale jestem co raz bliżej podjęcia działań.

sienka - ja sie ostatnio dziabałam u Konrada z Black Death Tattoo i polecaam 🙂
Averis   Czarny charakter
06 lipca 2016 18:12
sienka, jesteś pewna, że tatuaż na prezent to dobry pomysł 😉? Chyba że mąż sam sobie wybierze wzór.
Averis, jestem pewna, wiem co by chcial i wiem ze nie będzie to gotowy wzór a projekt na podstawie opowieści co to ma być- a ja tak samo to opowiem jak on (jak nie lepiej, w koni jestem kobieta sesese)
Ale oczywiście chcialabymzeby mogl wprowadzić ewentualne poprawki - z rym ze jesli projekt powstalby po ustaleniach z nim samym, zakładam ze tez byłby później do przedyskutowania i ew popawek 🙂

Jedyne czego się boję to ze umowi sie w tym czasie gdzies sam - i wtedy będę musiała sie przyznać do moich planów 😉


Whitemoon, dzieki, pooglądam! 😅
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
06 lipca 2016 23:12
sienka, też polecam Konrada z Black Death Tattoo 🙂 Długo wysłuchiwał mojego ględzenia odnośnie mojej "wizji", a jeszcze trafiła mu się moja mama i mój brat.. w jednym dniu postanowił nas wszystkich "załatwić" 😁

Mam co prawda jeden tatuaż, sowę na kręgosłupie (niezbyt duża, cała "wysokość" łopatek). Teraz mam pomysł na kolejny i tutaj już Konrad dostanie więcej swobody, co by się pobawił w swoim stylu. A na deserek marzy mi się coś na żebrach od missPANK 😍
astrhay szklo, wilka i kolory 😉 klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się