Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2016 22:23
smarcik, co to za oferta? Jak ja szukałam abonamentu, w którym miałabym nielimitowane rozmowy i smsy (na ilości GB mi nie zależało), to w Playu zaproponowano mi za 40zł... Więc wzięłam w Orange za 30zł  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 czerwca 2016 06:47
Facella bo to oferta na kartę a nie abonament  🙂 Formuła unlimited, włączasz na stronie play albo smsem i potem po prostu musisz pamiętać żeby co miesiąc doładować telefon za te 25zł, które automatycznie pobiera Ci z konta. Jak nie masz środków to po prostu pakiet się wyłącza i można go włączyć ponownie. Z resztą 2 dni przed terminem przychodzi przypomnienie smsem 😉
Zamawiał ktoś kiedyś z księgarni naukowa.pl? Brać za pobraniem czy można przelewem?  😉
smarcik, dziękuję.
Facella, w nju mobile (odnoga orange) masz umowę na czas nieokreślony, brak kary za zerwanie i możliwość włączenia usługi "wszystko za 29 zł" - więc złotówkę taniej niż orange 😁 Ja sobie bardzo chwalę, mam tam numer od 5 lat już chyba i aktualnie nie płacę więcej niż 25 zł, a internetu mam 30 gb na miesiąc  😜

edit: faktycznie, 3. Popierdzieliły mi się lata 🤣
budyń, ale nju mobile wszedł na rynek dopiero 3 lata temu, dobrze, że dodałaś to "chyba" 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2016 19:34
czy jeśli składam wniosek o paszport, to legitymacja studencka będzie wystarczająca do uznania zniżki?
madmaddie, tak 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2016 20:08
dzięki! 🙂
Pod koniec czerwca obroniłam mgr. Co muszę teraz zrobić, żeby móc się spokojnie rozchorować i iść do lekarza albo, odpukać, na SOR w razie konieczności? Stałej pracy na razie nie mam. Powoli szukam konkretnej roboty ale wiadomo jak to jest :/
Zapytaj może w dziekanacie, czy ubezpieczenie studenckie nie obowiązuje do 30 września.
Z tego co wiem to jest tak tylko po licencjacie :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2016 17:59
Chess, na bezrobotnego.
Tak, tego akurat się domyślam 😉
Z tym, że jeszcze nigdy nie miałam z tym do czynienia a różni ludzie mówią różne rzeczy...
No nic, dzięki.

Edit

Jeśli kogoś to interesuje to znalazłam taką informację:
"Zasadą polskiego systemu ochrony zdrowia jest, iż samo prawo do świadczeń wygasa później, niż samo ubezpieczenie. Zgodnie z art. 67 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych prawo do świadczeń opieki zdrowotnej dla osób, które ukończyły szkołę średnią lub wyższą, wygasa po upływie 4 miesięcy od zakończenia nauki lub skreślenia z listy uczniów lub studentów."
Czyli na razie nie panikuję.
Ale tak czy siak warto zarejestrować się w PUPie i na spokojnie szukać pracy
Tak, tak, wiem 🙂
Jak tylko przestanę mieć urwanie tyłka to to zrobię, chociażby dla spokoju ducha. Ale dobrze mieć świadomość, że nie muszę lecieć tam JUŻ TERAZ OD RAZU.
A jakie różne rzeczy mówią różni ludzie? 😉
Ogólnie np jedni trochę straszą PUPem, że trzeba jeździć co miesiąc pokazać swoją twarz, żeby człowieka nie wykopali, inni, że właśnie nie trzeba itp 🤣
Chess, to zależy co ustalisz ze swoim pośrednikiem.  Ja swojemu powiedziałam,  że chce drugie spotkanie jak najpóźniej, bo i tak załatwiam sobie staż. Wpisał mi za 2 miesiące. Nie sądzę,  że to jakoś często 🙂 na ogół ustalają spotkania raz w miesiącu.
No właśnie ja na razie kompletnie nie mam głowy do tego, żeby zająć się tematem a mama uświadomiła mi, że kwestia ubezpieczenie jest dość istotna więc się zmartwiłam.
abre   tulibudibu
08 lipca 2016 04:18
Nie musisz być zarejestrowana w PUPie. Ostatnie akapity.
Pytałam w innym wątku ale nie dostałam odpowiedzi. Czy kasztanowiec na padoku to zagrożenie dla konia? Słyszałam gdzieś, że skorupy są trujące, jak jest naprawdę?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2016 13:51
abre, ale wtedy 400zl miesięcznie odchodzi na ubezpieczenie 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 lipca 2016 13:54
Chess, rejestracja w PUP trwa jakieś 20 minut  😉
Trzeba jechać po miesiącu i później te terminy są dłuższe
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2016 14:17
Zależy od urzedu pracy 😉
Moja rejestracja trawala dobre 45minut i stawić sie ponownie musialam po tygodniu..
mils   ig: milen.ju
08 lipca 2016 17:07
Autentycznie zadam pytanie zgodne z tytułem wątku.  😁 Chcę sie nauczyć tańczyć, ale tak jak na dziewczynę przystało. Żeby np. w klubie na imprezie umieć fajnie i seksownie potańczyć, ale też żeby poznać swoje ciało od kobiecej strony, jeśli wiedzie o co mi chodzi. 🙂 Bo generalnie jestem sztywniak i ruszać się nie umiem za grosz. To teraz pytanie: na jakie zajęcia najlepiej się zapisać? Moja koleżanka cudownie się rusza, ale jak usłyszałam, ze chodzi na niemal wszystkie zajęcia (zimna, bachata, coś z sexy w nazwie, i inne rożne taneczno-fitnesowe rzeczy) do Egurola Fitness Club to trochę posmutniałam, bo u mnie nie ma opcji na tak duża różnorodność ze względu na czas - nie ma opcji na taką ilośc zajęć w tygodniu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2016 19:01
mils, moja siostra sobie znalazła prywatną nauczycielkę i ją uczy właśnie się ruszać, a nie konkretnej "szkoły". Raz byłam z nią na zajęciach i było super!
Zapytam jeszcze tu, bo chyba niewielu absolwentów wchodzi do wątku o wyborze kierunku studiów. Czy mamy tu kogoś, kto mógłby powiedzieć cokolwiek o WOiO na Politechnice Gdańskiej?
Czy jeżeli kupuje bilet lotniczy w promocji na pół roku przed wylotem i coś by się w międzyczasie zmieniło, to jest opcja zwrotu albo odsprzedania komuś? 👀
Graba.   je ne sais pas
10 lipca 2016 16:25
jeśli chodzi o tanie linie (ryanair, wizz, easyjet) to przebukowanie nie opłaca się totalnie, więc bilet przepada. mozesz oddać komuś o tym samym imieniu i nazwisku 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się