Cavaliada Summer Jumping

Póki co z pogodą jest w porządku, świeci słoneczko. Rano trochę wiało, ale nic nie zwiało, więc bez tragedii :P I foty z widokiem na morze da się robić!
Ma ktos jakis działający stream do canal + sport?
Już za późno, żeby obejrzeć potęgę, ale na przyszłość polecam tego streama  :kwiatek:
http://cinema-tv.xyz/sportowe/csporthd/
Gillian   four letter word
07 lipca 2016 20:03
"Strona cinema-tv.xyz została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."
na jakiej wysokości zakonczyli potęgę skoku ?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 lipca 2016 21:36
210 cm
"Strona cinema-tv.xyz została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa."


u mnie po wyświetleniu komunikatu o zagrożeniu, klikam w "szczegóły" i że mimo zagrożenia chcę wejść na tę stronę i hula aż miło. 🙂
Dziewczyny! Nic się nie martwcie, ja zapakowałam same ciepłe ciuchy, znaczy będzie upał  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2016 07:44
Jak to jest z wnoszeniem przez publiczność aparatów (lustrzanki+długiego szkła konkretnie)? Nie mogę się tego doszukać na ich stronie, a zastanawiam się czy tak samo jak w przypadku innych imprez, publiczność nie może wnosić takiego sprzętu na trybuny.

Z góry dzięki za odpowiedź!
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
08 lipca 2016 08:00
Gillian dziękuję za odpowiedź, będziemy jutro około 7 rano, może jest nadzieja 😉
martva można normalnie mieć . Pogoda super  😜
Moon   #kulistyzajebisty
08 lipca 2016 09:15
martva, no co ty, to nie koncert.  😜
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2016 09:18
Z przeróżnymi praktykami się już spotkałam, a wolałabym ewentualnie nie umrzeć z żalu 😉 W każdym razie, mojemu facetowi (niekońskiemu!) tak się spodobała ubiegłotygodniowa Sedina Horse Cup, że teraz sam mnie ciągnie do Kołobrzegu. I na co ja sprzedawałam te niedzielne bilety? Na co i po co?  😵
Gillian   four letter word
08 lipca 2016 11:32
keirashara, wskakuj w kieckę, jest bosko 🙂
Ja będę w niedzielę od rana 😅. Jakby ktoś chciał poznać się/pogadać to zapraszam, nie gryzę 😁.
Jak tam pogoda?
Gdzie można przeczytać program na jutro?
Gilian przy okazji Cavaliady, jeść też trzeba 🙂 Czy możesz polecić jakąś sprawdzoną smażalnię ryb?
Dzisiaj zimno i wieje 🙁 Program jest na stronie cavaliada.pl, trzeba wejść w zakładce Publiczność,  potem w Cavaliada Summer Jumping i potem w Program 🙂
Gillian, - o porze, w której wrzuciłaś post, to ja już dawno byłam na miejscu 🤣 Niestety, w czarnych jeansach i bluzce, więc koniec końców poginałam boso i w kapeluszu, ale jakoś przeżyłam najbardziej upalną część dnia.

Mega, mega mi się wczoraj podobało i mimo przygód z biletami (błąd systemu sprawił, że miałyśmy bilety na czwartek, ale na szczęście organizator poszedł nam na rękę i dość szybko zgodził się na wymiane ich na piątkowe, uff 🙂 ), to świetnie się bawiłam. Super, że można było wychodzić i wchodzić, dużo lepsza opcja, niż przy biletach na cały dzień w zimie, gdzie jest się skazanym na kombinacje ze znajomymi zawodnikami, albo fatalne i zatłoczone gastro w środku. Szkoda, że targów prawie nie było, ale rozumiem, że to pewnie przez warunki (zamknięcie większej ilości plaży mogło być trudne). Konkursy rewelka i chyba najbardziej zróżnicowane były właśnie wczoraj - choć ubaw miałam ze znajomej z aparatem, która nie ogarniała na zaprzęgach (ej, oni jadą za szybko, nie wiem co mam robić!) 😁 Szkoda tylko, że para, której kibicowałam w venus kontra mars odpadła już w drugiej rundzie, ale cóż, taki jest sport. Impreze zaliczam do udanych i na kolejną edycję też z chęcią się wybiorę 😀
Gillian   four letter word
09 lipca 2016 13:41
Ja właśnie siedzę i próbuje ochłonąć bo mam fotkę ze swoim idolem Jarkiem Skrzyczyńskim 🙂 zrobiłam z siebie kompletną idiotkę płonąc rumieńcem i dukając sylabami ale jest! 😀
A tak poza tym to lipa, już mnie gardło boli, kolejka po frytki kilometrowa, mało sprzętu.

RioBrawo, idź w stronę torów, na miasto - zaraz za za parkiem jest MEGA pizzeria Fernando, gdzie można zjeść wegańską pizzę, makarony i inne pychoty. Ze smażalni niestety nie korzystam 😉
Wybaczcie brak edycji, mój telefon mnie dziś nie lubi.

Scaliłam.
Gillian, - Sprzętu to nie jest mało, to jest w sumie żart. Toć więcej wyboru chyba mają stoiska na lokalnych CSN-kach... i ceny przyzwoitsze. Nawet chciałam coś kupić, ale jak zobaczyłam ceny uroczo podbite do góry, to stwierdziłam, że podziękuje 🤣
Gratuluje foty! 😀

RioBrawo, - na molo całkiem dobrą rybke można zjeść. Ja odpuściłam, ale część mojej ekipy się przeszła i chwaliła. Niestety, nie wiem gdzie dokładnie.
Dziewczyny a bilety mozna tak z marszu kupic? Ile kosztuje wejscie?
Zdecydowalismy sie w ostatniej chwili i jedziemy!! 💃
Gilian pizza nad morzem ? o nie 🙂
Zmartwiłyście mnie małą ilością stoisk, chciałam sobie jutro coś kupić. Może jutro będą obniżki cen ?
RioBrawo, albo Rewiński (deptak od Bałtyku w stronę portu) albo smażalnia Pirania (to jest deptak za Bałtykiem, ale nie ten pierwszy w linii brzegowej, tylko wzdłuż sanatoriów).
Serio ze stoiskami tak biednie??  🤔 Gdzieś czytałam, że miał być equirex...
Ja będę jutro - zabieram ciepłą kurtkę i strój kąpielowy :P
Gillian   four letter word
09 lipca 2016 17:22
Są trzy wyposażone stoiska, Torpole, Eskadrony, no wszystko co drogie. Ochraniaczy nie znalazłam w cenie dla Kowalskiego :/ Jeden kiosk z bryczesami nieznanej mi firmy, jakości na oko średniej. No i tyle. Ciasno, trzeba się przepychać, kartą płacić nie da rady.
Dava   kiss kiss bang bang
09 lipca 2016 17:28
RioBrawo, albo Rewiński (deptak od Bałtyku w stronę portu) albo smażalnia Pirania (to jest deptak za Bałtykiem, ale nie ten pierwszy w linii brzegowej, tylko wzdłuż sanatoriów).


Potwierdzam, super ryby. Ta kolo dworca otwarta do 19.0, Pirania2 dluzej  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 lipca 2016 18:05
To fakt, ceny na stoiskach robią wrażenie.  Niestety negatywne 😉

Ej ale się super pogoda zrobiła! W końcu jednak jestem i... nie żałuję 😉
Ta firma z bryczkami to "nowy deztim" o ile bryczesy nie powalają, to fraczek lubię 🙂 no i oni uszyją co sobie wymarzycie. Dla mnie osobiście to fajna opcja i podoba mi się że Polska 😉
kitty, - oooo, to dobrze wiedzieć. Bryczesy od nich kiedyś miałam i może nie powalały, ale nie były też złe - miały idealny kolor na stajnie, prałam na wyczucie, bo brudu kompletnie nie było na nich widać 🤣 Kurczaki, fraczek na zamówienie to coś, o czym ostatnio myśle, a w ich cenach to może nawet nie wydałabym milionów monet, masz do nich jakieś namiary może?
keirashara na ich stoisku wczoraj mój TŹ kupił sobie bryczesy. Nawy fajne. Lej wydaje sie mocny i za taka cenę to nawet nie bylo co sie zastanawiać.  😂
Spasport Tel 512 284 015
Mail spasport@spasport.eu

www.spasport.eu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się