Warszawskie voltopiry :)

emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2016 22:55
CzarownicaSa, jaaaaaaaaaaaaaaaa! Ale też nie wiem gdzie karaoke dają. :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2016 06:25
Super!  😅 coś wymyslimy 😁
Martita   Martita & Orestes Company
09 lipca 2016 07:05
CzarownicaSa, emptyline mogę kilka fajnych miejsc podrzucić ale tylko jeśli nie karzecie mi śpiewać  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2016 07:06
Ty idziesz z nami, nie wiem czemu zalozylas ze bedzie inaczej 😀iabeł:
I ja i ja i ja. Co prawda nie spiewam i spiewac nie zamierzam,  ale posluchac jak robia to inni to ja z checia.
Dziewczyny, gdzie DZISIAJ zrobię zdjęcie dowodowe/legitymacyjne w okolicach Centrum? Zagapiłam się i wyszło, że został mi jeden dzień na jego wykonanie 🤬
abre   tulibudibu
09 lipca 2016 09:44
Zadzwoń do cyfrowaciemnia.pl. Są na Lwowskiej nr 2, mają studio. Nie korzystałam ale warto zapytać. W AB Foto w centrach handlowych też robią ale nie polecam. Tylko w razie duuuużej potrzeby 😉 Na plus jest to, że działają tak długo, jak długo otwarte jest CH.
abre, dzięki wielkie! :kwiatek:
Też chcę na karaoke, słyszałam nawet o paru fajnych miejscówkach bez konkursu talentów a z dobrą zabawą  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2016 13:12
Bomba! Coś zorganizujemy 😀 im bas więcej tym fajniej ^^
Dziewczyny, gdzie DZISIAJ zrobię zdjęcie dowodowe/legitymacyjne w okolicach Centrum? Zagapiłam się i wyszło, że został mi jeden dzień na jego wykonanie 🤬

Na stacji metro centrum na tych pasażach handlowych na górze masz fotografa, w pół godziny zrobi zdjęcia 🙂
Bomba! Coś zorganizujemy 😀 im bas więcej tym fajniej ^^

W Zielonej Gęsi i Grubej Kaśce jest całkiem spoko karaoke 🙂 Oba przy metrze więc i dojazd dobry.
Martita   Martita & Orestes Company
09 lipca 2016 17:14
Chess Właśnie o tych miejscach myślałam!  😀
CzarownicaSa będę Twoją przyzwoitką?  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2016 17:20
Za stara i za gruba jestem żeby trzeba było mnie pilnować 🤣 😂
Gruba Kaśka brzmi zacnie, miło mi się kojarzy 😎 😁
Akurat nazwa nie ma swojego odzwierciedlenia w... no w niczym w sumie 😉 Jest to zwyczajna knajpa z przyklejonym klubem. Ale ogólnie spoko.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lipca 2016 17:33
Nie nie, była mojego chłopa ma na imię Kaśka 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2016 21:09
Ale fajnie, daaawaj koniecznie znać kiedy dokładnie. <3
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2016 22:26
Dam dam! 😀
Czy gdzieś na Woli, najlepiej w okolicach Wola Parku można zamówić kosz ze słodyczami i jakąś kawą/ herbatą?
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2016 21:24
Znacie może kogoś, kto ogarnia bardzo dobrze statystykę matematyczną, kto umie dobrze wytłumaczyć, nauczyć i nie zedrze kasy (do 60-70, no max 80 zł) za godzinę? Centrum, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów. Potrzebna osoba od października.
Zadzwon do medicoveru, moze uda sie ustawic w ciagu jednego dnia to, czego potrzebujesz 🙂


Wszystkie badania udało się załatwić w jeden dzień. Mało tego, wizyty były poustawiane jedna po drugiej, a lekarze czekali na mnie w drzwiach. Sprawnie i sympatycznie.
Dzieki za podpowiedź :kwiatek:
Dobra śniadaniownia w Wwie?
Taka, żeby zjeść coś naprawdę fajnego, w stylu tostów, naleśników, gofrów czy wrapów i nie zbankrutować (nieeee wiem, tak w okolicy 15zł?).
Okolice Śródmieścia, Ursynów, Mokotów itp.
Martita   Martita & Orestes Company
09 sierpnia 2016 23:54
Chess Bar mleczny na Czerniakowskiej? 🙂
Z tego co patrzę na menu to chodzi mi o coś bardziej hmmm wykwintnego, nowoczesnego, hamerykańskiego? 😀
Żeby iść dla przyjemności a nie po prostu zjeść. Bary mleczne bardzo lubię ale tym razem szukam czegoś innego.
Chess Manekin 😉 ja bardzo lubię śniadania tam.
Albo, i tu się proszę nie śmiać, ale Amrit. To niby kebabownia, ale jest czysta i schludna, a śniadania maja GENIALNE. Hummus, pasta z bakłażana, kotleciki falafel, dwa jajka sadzone, oliwki, warzywa i kawa /herbata w zestawie. Jak znajdę zdjęcie to wrzucę.
Tylko trzeba lubić ten typ jedzenia 😉
Małgosi Świderek Baran dziś w nocy w Sulejówku ukradziono Mitsubishi outlander WB672M wraz z całym weterynaryjnym wyposażeniem/lekami!!
Rozglądajcie się i podajcie dalej!!! Jeśli ktoś zobaczy, gdzieś ofertę sprzedaży przenośnego sprzętu do USG/RTG, leki (weterynaryjne) niewiadomego pochodzenia (tzn bez faktury), lub cokolwiek co mogłoby wiązać z tą sprawą - dawajcie znać!!!
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p280x280/13872924_10208261057301678_3494093421252648120_n.jpg?oh=4b037178144c736bb6baf7ced9ed71ff&oe=581EF74C[/img]
Libella, o Manekinie chodzą legendy ale ostatecznie nigdy tam nie dotarłam... W Amricie ostatnio jadłam danie obiadowe i było super. W sumie zabawne, że przez dwa lata studiów mijałam go codziennie albo co drugi dzień po dwa razy i w sumie nigdy nie weszłam na te śniadania chociaż widziałam plakaty. Może się skusze skoro polecasz. Wszystko brzmi fajnie 🙂
_Gaga, jest jakieś wydarzenie albo wpis na fejsie? Tak łatwiej podawać dalej.
Okej, leci.
Dobra śniadaniownia w Wwie?
Taka, żeby zjeść coś naprawdę fajnego, w stylu tostów, naleśników, gofrów czy wrapów i nie zbankrutować (nieeee wiem, tak w okolicy 15zł?).
Okolice Śródmieścia, Ursynów, Mokotów itp.


Lemon? Ja po pracy często jadam tam śniadania i wszystko jest super (ale ja nie mam wygórowanych oczekiwań) Podobno też jest fajne "Bułkę przez bibułkę" i właśnie w okolicach 15 zł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się