Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Kastorkowa, - oj tam, oj tam. Mój koń potrafi stać jak posąg - po 10 minut nawet. Na zdjęciach 5 sekund nie ustoi, w dodatku mu dziwnie klapią uszy i odmawia nastawiania ich do przodu, więc wygląda jak osieł 😉
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lipca 2016 22:10
To od stania jak posąg to jest młody 😀 Jak się zapatrzy na coś (nawet niebo) to stoi tak (pierwsze lepsze zdjęcia 😀 )



wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 lipca 2016 23:49
tulipan Pięknie Wam zawodowej oprawie
czeggra1 ach ten Wiesiek 💘
Kastorkowa ale słodziaki 😜
Kucyk w Czarnej D**ie

i Krowa w Kołobrzegu
wątek zamknięty
lusia722, - i jak Lady w Kołobrzegu poszło? 🙂 Próbowałam wczoraj wypatrzeć ją, ale chyba byłam za późno. Kucor jak zwykle ślicznie 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 lipca 2016 10:45
keirashara generalnie pierwszego dnia bardzo nie pasowało jej podłoże, dziury na parkurze i tam gdzie próbowały ciaśniej pojechać to zrzuciła.
Wczoraj dobrze skakała ze względu na podłoże zeszłyśmy niżej (miała chyba 2 czas), ale zrzutka na ostatniej 😵.
Dzisiaj o 16 idzie 130.
Generalnie jestem z niej bardzo zadowolona, bo w ogóle nie robi na niej wrażenia otoczenie. Pod siodłem czuć, że czasem jest sztywniejsza, ale w ręku ideał.
No i bardzo chętnie pozuje ludziom do zdjęć i daje się głaskać, co u niej jest raczej niespotykane 😁




wątek zamknięty
Kastorkowa, faktycznie  posąg  🙂
lusia722, fajnie  wygląda. Sceneria  urocza,  szkoda tylko,  że  pogoda  w kratkę  😉

Kilka fotek z Solca.  Cudne  B&W by cocosowo





wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 lipca 2016 14:24
Anai - przepiękne zdjęcia, a na 3 jaki turbo koń 😀
wątek zamknięty
lusia722 świetne fotki
A to my też się pokażemy 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lipca 2016 19:46
anai Kilka razy dziennie dojeżdżałam do stajni rowerem. Chodziłąm codziennie z koniną na 2/3 spacery 30min, na rozprężalnie i na start. Nie zmokłam ani razu 😉
Piękny Szaraczek 😜 Masz owijki z podkładkami?
wątek zamknięty
anai Pięknie Wam w tym niebieskim komplecie na ostatnim zdjęciu 😍 Czy to morski Orion?
wątek zamknięty
lusia722, o,  nieźle  się  nachodziłaś 😉  Co do owijek : miałam podkładki  i owijki.  Nigdy  nie zawijalam  elastycznych  owijek  z podkładkami,  ja w ogóle  zawijam  tylko czasem na noc polarowe  owijki  😉  jestem totalnie  antyowijkowa 😉  niestety  rana na nodze  zmusiła  mnie do owijek  zamiast  ochraniaczy,  sukces,  że  nie spadły  🙂
Chainsy, tak,  to piękny  morski  Orion.  Biały  czaprak  to też  jarpol  🙂  mi też  podoba  się  ten niebieski  zestaw,  dziękuję!
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 lipca 2016 23:01
Anai fajny ten Twoj rumak. Nie w moim typie , ale fajny🙂
No i my mamy fotki od Cocosowo🙂

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lipca 2016 23:05
Anai Myślałam, że masz taki problem jak my z Krową 😁
Polecam inwestycję w polar-elastyk(ja mam parę Equiline już 5 lat i zawsze mam w razie "W" w pace), nie raz nam życie ratowały.
A zawija się łatwiej. Chociaż moje ulubione są jednak Climatexy.

wątek zamknięty
lusia722 Ale tam było cudownie! Żałuje bardzo że miałam tak bardzo daleko i nie mogłam widzieć tego na żywo! A o prezencji Konia i jeźdźca nie wspomnę :kwiatek:
anai Zakochałam się w 1 zdjeciu!  💘
A ja się pochwale moim paskudem w nowej stajni z nowymi "kolegami" jeszcze za ogrodzeniem, jeszcze nie miałam okazji go wrzucać w tym wątku  🤣
[img]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13713439_1116168898458303_1719329666_n.jpg?oh=5ac358a58eb87092a862d44913de9811&oe=578BE102[/img]
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 lipca 2016 10:12
Sunny Piękny. Co aktualnie z łaciatem porabiacie?
Vendettka Czemu tylko jedno zdjęcie 🤬?
Towarzystwo widzę doborowe 😜
wątek zamknięty
lusia722 Porobię dopiero fotki, może uda mi się dzisiaj to zrobić i wrzucę  🤣 Bo zrobiłam tylko z 10 zdjęć do tej pory, bo aparat w aucie zostawiłam a byłam zajęta aby po niego iść  🤦
wątek zamknięty
lusia722 - uwielbiam kucora!  😍 😍

Ja dziś odpaliłam maszynę  😅 


i mieliśmy ostatnio pstryknięte kilka fotek  😉




co robi mój koń całymi dniami??? 🤔 👿
wątek zamknięty
Piękne wasze kopytne, dodaje moje maleństwo
Reprezentacja mojego cudnego konia  🤣



I młody dziękuje na padoku

wątek zamknięty
dairoxroxi, daje czadu na padoku 😉
Time, piąta fotka wymiata! Każdy ze swoją furą!
domiwa, super!
anai, Szarak jak zwykle czadowy 😀


A my po debiucie w C na ZO-A w Rybnicy i całkiem przyzwoitych wynikach jak na debiut (61.9% w C2, 61,8% w C3, 62,5% w C4) mamy wreszcie super fotki.







wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 lipca 2016 21:44
Olson - gratulacje! a zdradź, czemu na części masz munsztuk a na części zwykłe wędzidło?
domiwa - super zdjęcia!
wątek zamknięty
taggi, dzięki 😉 Bo wolę jeździć na wędzidle, ale na munsztuku też muszę - ot, tyle filozofii 🙂
wątek zamknięty
A my się ponownie doczekałyśmy zdjęć na czarnym tle... Właściwie to Gniada się doczekała... Ale efektem jestem zachwycona!
KLIK
KLIK

 Znowu ogromne zdjęcia
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 lipca 2016 04:06
olson - chodziło mi o to, że jechałaś C i zdziwiło mnie wędzidło (że nie zawsze munsztukowe) 😉
wątek zamknięty
taggi, zawodów ZR i ZO nie musisz jeździć od C w górę na munsztuku. Możesz jechać nawet GP na wędzidle. Sytuacja natomiast się zmienia w konkursach rangi mistrzowskiej (HPP, MP), tam począwszy od juniorów (czyli C) już trzeba jechać na minsztuku 🙂
wątek zamknięty
Olson fajne foty i gratuluję startów  🙂 A nie debiutowaliście w C w Radzionkowie? Gdzieś na facebooku mi mignęła Wasza fota, u Julii chyba.
wątek zamknięty
tulipan, owszem ale to były ZR 🙂 dzięki!
wątek zamknięty
dairoxroxi, - mega pozytywne te wasze foty 😀
Olson, - gratulacje!
Windziakowa, - rewelka fotki, zawsze marzyłam o takich 😍
wątek zamknięty
Time  piękny koń 😀 co to za rasa ? Wygląda mi na sp ale pewnie się mylę 🙂
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 lipca 2016 18:16
Olson, czemu ten koń ma odstawiony zad i grzbiet wygięty w odwrócony łuk? Time ze swoim koniem parę postów wyżej tworzy dużo milszy obrazek
wątek zamknięty
madmaddie też patrzę na zdjęcia Olson i nie widzę tam ładnego obrazka 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.