Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

[quote author=milenka_falbana link=topic=1096.msg2569771#msg2569771 date=1468241488]
Jagoda 1996 - 17 go w niedzielę 🙂
Jadę sama więc miło będzie kogoś zaczepić lub też zostać zaczepionym  :kwiatek: :P Dopiero od niedawna jeździmy po zawodach więc nie znam zbyt wielu osób  :kwiatek:
Jagoda, Milla - w takim razie do zobaczenia🙂 Zapamiętam kasztana  😁

[/quote]
Ale szanowna Pani się wkreciła w szport 🙂  👍 😅
Kogo polecacie w Łódzkim ( może być również mazowieckie), kto dopasuje siodło? Od prawie pół roku bujam się z Panem - przedstawicielem Daw Maga i po czwartej przeróbce siodła szytego na miarę stwierdził, że do tego konia nie da się dopasować siodła...
Tak jak wyżej - Aleksandra Szmidt 🙂 Na fb znajdziesz na pewno.
Magdalena Bandurek 🙂
Milenka , nie ma sprawy, będę klaskać :kwiatek:. Namawiana na odwiedziny choć na moment tam zajadę/dziemy (?).
A jak będą otwarte jesienią, może tak w końcu sama ruszę na "podbój" 😉.
A czy wymienione panie dopychają/zmieniają rozstaw itd? Zależy mi na kompleksowej usłudze, która nie będzie ciągnąć się do zimy 😉
nie, te Panie to masażystki i fizjoterapeutki. 🙂 zajmują się dopasowaniem siodła w sensie stwierdzają, co należy poprawić, by było dopasowane. nie świadczą usług rymarskich. 🙂
Masażystkę swoją już mamy. Chodzi mi o człowieka, którzy przyjedzie i powie co zrobić i to zrobi tak jak należy. Siodło mieliśmy szyte nowe na miarę, ale po czterech poprawkach nadal nie pasuje. Więc potrzebuje kogoś kto doradzi mi jaką kupić używkę i jak ją dopasować do konia, ewentualnie kogoś kto szyje na miarę siodła i potrafi to zrobić w nie kosmicznej cenie.
wiem, o jakiego człowieka Ci chodzi, odpowiedziałam na Twoje pytanie. 🙂

próbuj łapać Łągiewkę z jego sklepem Cwał, może będzie w okolicy na jakiś zawodach. on dopasowuje siodła. a w razie czego i tak jest z łódzkiego (powiat radomszczański), więc może dojedzie za fajną cenę. 😉
Pan Łągiewka od pół roku mi szyje siodło i wiecznie nie pasuje, więc miałam nadzieję, że znajdzie się ktoś inny godny polecenia 🙁
Masażystkę swoją już mamy. Chodzi mi o człowieka, którzy przyjedzie i powie co zrobić i to zrobi tak jak należy. Siodło mieliśmy szyte nowe na miarę, ale po czterech poprawkach nadal nie pasuje. Więc potrzebuje kogoś kto doradzi mi jaką kupić używkę i jak ją dopasować do konia, ewentualnie kogoś kto szyje na miarę siodła i potrafi to zrobić w nie kosmicznej cenie.

Rymarz Sierakowice 665-228-363 lub 33 238 45 90  robił moje siodło SUPER!!!
Piotr Ząbczyk Kraków 509 531 220 ten robił koleżance
Jeden i drugi wart polecenia, obaj 200zł za usługę  liczą. Jeżdżą po kraju, tylko trzeba się w ścieżkę wpasować.
konik123, dzięki za namiary. Na pewno spróbujemy skorzystać.
Konik123 Haha 😀 No może nie w szport ale w ujeżdżenie na pewno!  😍 Odpukać koń mi od zeszłej jesieni nie zakulał ani razu!  😅 Regularna, dobra praca ujeżdżeniowa to najlepsze co może być dla mojego połamańca z tendencją do tycia 😀

Pana Ząbczyka polecam bardzo! Ale do niego się trzeba dobijać i nie zrażać a w żadnym razie nie CZEKAĆ aż oddzwoni. Sam mi kiedyś powiedział, że trzeba być upierdliwym do bólu - więc posłusznie się stosuję do życzenia 😀
Hej! Szukam przewoźnika, który przewiezie mi konika do nowego domku- Łódź od strony Pabianic i Konstantynowa w ten weekend. Jacyś sprawdzeni kierowcy? Ewentualnie mogę pożyczyć przyczepę, mamy na nią prawko  😉.  Z góry bardzo dziękuję.
Hej! Szukam przewoźnika, który przewiezie mi konika do nowego domku- Łódź od strony Pabianic i Konstantynowa w ten weekend. Jacyś sprawdzeni kierowcy? Ewentualnie mogę porzyczyć przyczepę, mamy na nią prawko  😉.  Z góry bardzo dziękuję.


Spróbuj tu: http://www.pbahorsestransport.eu/wypozyczalnia.html
Na stronie chyba nie ma, ale to jest Alfonsów między Lutomierskiem a Wodzieradami. Wożą konie i wypożyczają pojazdy. Polecam super koniowóz na 2 konie+ na kat. B.
Hej wszystkim  🙂 Jest tu może ktoś z Kutna lub okolic? Szukam trenera/instruktora który by do mnie przyjechał. Ewentualnie jeśli będzie mała odległość mogę jeździć do niego, jeśli ma takie warunki.
Witam wszytskich 🙂

Szukam stajni na terenie woj.lódzkiego, najlepiej prywatnej, gdzie poszukowany jest koń do towarzystwa. Niestety nie mam tyle czasu dla mojego konia ile bym chciała i szukam kogoś kto w zamian za pokrycie części zakwaterownia/cenę po kosztach będzie miał towarzysza, na którym pojeździ rekreacyjnie.
W GNL szukają pracownika, może ktoś się zainteresuje:
https://www.facebook.com/gnlpl/photos/a.151581104877860.24397.125066037529367/1082616321774329/?type=3&theater

Witam wszytskich 🙂

Szukam stajni na terenie woj.lódzkiego, najlepiej prywatnej, gdzie poszukowany jest koń do towarzystwa. Niestety nie mam tyle czasu dla mojego konia ile bym chciała i szukam kogoś kto w zamian za pokrycie części zakwaterownia/cenę po kosztach będzie miał towarzysza, na którym pojeździ rekreacyjnie.


Jeśli nie znajdziesz takiej to mój koń stoi w stajni dla emerytów i rencistów, gdzie opieka jest stała, warunki świetne i naprawdę nie trzeba mieć czasu na odwiedzanie konia, ponieważ jest w dobrych rękach a cena może zostać ustalona indywidualnie. Możesz zobaczyć w moich ogłoszeniach 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
Dzień dobry wszystkim, szukam kontaktów do ludzi związanych z jeździectwem (instruktorów, właścicieli i też jeźdźców), którzy mogli by spotkać się z nami w czwartek 04.08.2016r w Łodzi i porozmawiać na jeden konkretny jeździecki temat. Dziękuję 🙂
Polecam spotkanie, bardzo fajna inicjatywa i podejrzewam, że dla wszystkich będzie to przydatne i pomocne. IHAHO- gdzie to spotkanie?

[CIACH] - od tego są ogłoszenia!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany reklamowego nicka - proszę o kontakt po zmianie
Dzień dobry wszystkim, szukam kontaktów do ludzi związanych z jeździectwem (instruktorów, właścicieli i też jeźdźców), którzy mogli by spotkać się z nami w czwartek 04.08.2016r w Łodzi i porozmawiać na jeden konkretny jeździecki temat. Dziękuję 🙂


Może jakieś szczegóły? W ciemno nikt nie przyjdzie 🙂
Willow, ktoś musiałby być WYBITNIE zdesperowany, żeby pojechać nie tylko w ciemno, jeśli chodzi o tematykę spotkania, ale też bez informacji, gdzie ma się ono odbyć, kto to w ogóle organizuje i w jakim celu.
O, Pani w innym wątku udało się wydusić z siebie dwa zdania na temat tego spotkania. Widać sił już zabrakło, żeby z nami też się tym podzielić. 😀 Chociaż nadal żadnej informacji gdzie i przez kogo to jest organizowane. "Chcielibyśmy".
Nie wiem czemu, ale to "ogłoszenie" niemiłosiernie kojarzy mi się z ogłoszeniem o pracę jako wciskacz umów/garnków/odkurzaczy ludziom, chodząc po domach, jak pracodawca bardzo stara się nie podać żadnych informacji. 😀
Sivrite, i ciszaaa 🙂
Czy znacie jakiś ośrodek z miejscem noclegowym, gdzie prowadzą lekcje jazdy konnej dla dzieci i dla dorosłych?
Sprawdzone, godne polecenia - od morza do tatr?
Dziecko ma 7 lat, ale to będą już kolejne "wakacje w siodle". Niestety dotychczasowe miejsce "padło"
Przychodzi mi do głowy jedynie Wolica, Sieraków, KJ Huzar, ale może znacie coś bardziej kameralnego?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 sierpnia 2016 07:33
Przejrzałam ostatnie parę stron i poleciliście Jacka Krogulskiego, potrzebuje kowala do młodego konia na już (normalnie robi nam Mateusz Wichrowski, ale on ma zajęte terminy do przyszłego tygodnia), dopiero co przyjechał i właśnie zgubił podkowę. Ktoś mi polecił jeszcze Piotrka Wieczorka. Co myślicie, którego bać? 
malinowaa, myślę, ze do kucia to zdecydowanie Piotrka 🙂
Pan Jacek struga mi konia od pół roku (stacjonuję w jego stajni), ale jeszcze nie widziałam, jak kuje.
Ile płacicie w Łodzi za ręczne tarnikowanie zębów ? 🙂
jagoda1966, o ręcznym nie mam pojęcia. Na pewno za profesjonalne tarnikowanie zębów przez weta "specjalistę zębowego" - Michała Rojka płaciłam 300 zł.
U nas Maciak robił za bodajże 250 zł za tarnikowanie tarnikiem elektrycznym. Dokładnie nie pamiętam, bo kilka sztuk robiliśmy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się