sklepy internetowe

Zaktualizowałam listę sklepów w pierwszym poście. Jeśli znacie jeszcze jakieś sklepy, których nie ma na liście, piszcie - dodam 🙂


Proszę o dodanie http://strawhorses.pl/  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2016 13:37
Słomka, karusioowa, dodałam 🙂
Zaktualizowałam listę sklepów w pierwszym poście. Jeśli znacie jeszcze jakieś sklepy, których nie ma na liście, piszcie - dodam 🙂


A ja poproszę o dodanie www.nuba-equi.pl
Sklep z paszami i dodatkami żywieniowymi :kwiatek:
Livia to ja poproszę też o dodanie - www.sklep.zabookuj.eu 🙂
Zaktualizowałam listę sklepów w pierwszym poście. Jeśli znacie jeszcze jakieś sklepy, których nie ma na liście, piszcie - dodam 🙂


Nie ma jeszcze zabookuj.eu  😉
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2016 17:26
Dodałam 🙂
Chciałam tylko napisać, że nie mogłam jednej rzeczy znaleźć w żadnym sklepie i weszłam na amazon.co.uk, nie dość, że było dostępne, to wczoraj zamówiłam a dzisiaj wysłali. Mankament to płatność w funtach (na niemieckim amazonie nie było tego produktu). Może to czasem będzie dla kogoś rozwiązanie.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
07 lipca 2016 18:52
Livia jeszcze http://www.sklepagar.pl/
Orientuje się ktoś, czy Kramer wysyła do Polski?
DDDddd, wysyła
Orientuje się ktoś, czy Kramer wysyła do Polski?


Jak najbardziej Kramer wysyła do Polski. Zamawiałam u nich, niestety przesyłka wychodzi dość drogo🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2016 08:52
Jeszcze tu zapytam, bo w wątku o promocjach moje pytanie zgubiło się w szale equishopowej promocji 😉

Dziewczyny, czy jest gdzieś teraz jakaś super-hiper promocja na sztyblety skórzane? ;> Szukam czegoś dla siebie i swojego faceta 🙂

Dajcie proszę znać, jakbyście coś wiedziały. Z góry dziękuję!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
martva, w Bergo często są promocję na Hippikę.
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2016 12:01
Freska, Ratina, dodane 🙂
Livia , jeszcze www.healthyhorse.pl  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 lipca 2016 16:25
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2016 21:11
Dodałam.
Brakuje sklepstep.pl i equizone.com.pl
Odnośnie ceny przesyłek w Caballu to mnie też trochę boli, zwłaszcza jak np. potrzebuję tylko owijek... I pamiętając o istnieniu Senditu, w którym kurier przy pojedynczych przesyłkach kosztuje 14,50 - to już zawsze trochę mniej. 😉 I system rabatowy dla firm wysyłających ileś paczek w miesiącu tez istnieje.

Dobrze było pomarudzić, ceny przesyłek spadły. 😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2016 06:22
Czy ktoś z Was dostał kod rabatowy do Dromy, który dają za wystawianie opinii o produkcie???
Zrobiłam u nich jakiś czas temu zakupy, w meilu z potwierdzeniem zamówienia dostałam informację, że jeśli wystawię opinię o produkcie, to dostanę kod rabatowy na 8%. Zużyłam 2 opakowania preparatu, wystawiłam opinię, a kodu brak :/
Pisałam do nich z zapytaniem co mam zrobić żeby go uzyskać, ale odzewu żadnego :/
zembria, ja dostałam kod za opinię - doszedł od razu mailem.
Dziwi mnie brak kontaktu - może są na urlopach czy coś? Bo z kontaktem również nigdy nie miałam problemu...
Czy sklep briar.pl funkcjonuje? Napisałam e-mail do tego sklepu, odnośnie dostępności przedmiotu i cisza (ponad tydzień temu). A może jakiś inny sklep ściąga sprzęt HV Polo? Chodzi mi o napierśnik, który tylko jest dostępny w briar.pl  🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2016 09:15
No właśnie podczas składania zamówienie wszystko szybko poszło, a teraz cisza. Opinię dodałam w czwartek i do tej pory nic...
oli330 przedstawicielem HV Polo jest przedstawiciel firmy Start 🙂 Skontaktuj się z nim 🙂 Jak coś namiary mogę podać na PW
oli330, spróbuj  w horse - trade.  Mi kilka razy sprowadzali  czapraki  hv polo.
Plus dla Equishop  🙂
Equishop dostaje ciężko wywalczonego +. po mimo wielu problemów(nie wiem jak to nazwać, ale przyjmijmy że takie określenie może być) przy szalonej promocji. Z początki otrzymałam nie pełne zamówienie, lecz po kontakcie ze sklepem na pw, sklep uratował sytuacje. Mimo że trochę musiałam się naczekać, aby się skontaktować i miał ktoś jak zając się moja sprawa, sklep zachował się profesjonalnie i bardzo starał się wywiązać, co w moim wypadku się udało otrzymałam rzeczy z mojego zamówienia które za 1 razem do mnie nie dotarły.
Dodatkowo plusik osobny dla Pani z która pisałam, która zajmowała się moja sprawą za miły kontakt 🙂
zamawiał ktoś w :
http://sklep.doktorwet.pl/
jakieś opinie ??
Nie ma teraz żadnej promocji w koniku, prawda ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się