Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

anil22, w horsetown  jest sporo  ogłowi  w dobrych  cenach.
malem, jedna się skończyła kilka dni temu.
Gdzie jakaś promocja na puśliska teraz? :kwiatek:

Tez się przyłączam do pytania. Raz udało mi się kupić ujeżdzeniówki H za jakieś grosze (60 zł?) teraz potrzebny mi drugi komplet 😉
Ktoś coś?  :kwiatek:
Dostałam paczkę z equishop, 2 rzeczy z 4 a najlepsze jest to, że bez naliczonego rabatu  😵 Przyjęłam paczkę o 500zł mniejszą, bo myślałam, że nie ma po prostu jednej rzeczy a tu takie coś  😲
Mi by się przydała promocja na popręgi skórzane profilowane (anatomiczne)
Ktoś coś? Albo jakiś mega rabat konikowy 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2016 09:09
Jak sie komuś rzuci cos shetty po atrakcyjnej cenie, to ja bardzo 🙂
Kurde, troche jestem w cenowym szoku. W zeszlym roku w koniku bylo sporo czapraków do 100 a w tym min 120 i nie ma w czym wybierać? Za 89 kupowałam eskadrony takie najzwyklejsze... znajde gdzies promocje na czapraki ujezdzeniowe? :kwiatek:
Ma ktoś jakiś super hiper kod na oficerki? 🙂
jakiś kod do pasi-konika ??  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 lipca 2016 18:41
izkadul, mam 5% rabatu jeśli Ci to pomoże 🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
12 lipca 2016 19:54
Jest jakiś kodzik teraz do dobrego-konia?
Widział ktoś derki do jazdy w promocji? Najlepiej z kapturem i maską w komplecie 🙂
Poszukuje rabacik na produkty EQUISTRO bardzo pilnie  :kwiatek: Wie ktoś może gdzie jest może promocja na te produkty, lub ogolny rabat w sklepie (gdzie oczywiście produkty te się znajdują). Większy niż w GNL (-10%)? Bardzo będę wdzięczna za info  :kwiatek:
Vendettka - w mksklep masz promocję - 10 % na Equistro.
Pisalam o tym kilka stron temu.

http://www.mksklep.pl/equistro-m-3.html
Dzięki dziewczyny juz patrzę :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
13 lipca 2016 09:42
Czy ktoś ma jakiś fajny kod rabatowy do Brego (na więcej niż 10%)?  :kwiatek:
ktoś nie dostał jeszcze paczki z equi ?  🤔
Naciau, ja jeszcze nie dostałam...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 lipca 2016 10:44
moja dzisiaj powinna być do odbioru  😉
Dostałam paczkę z equishop, 2 rzeczy z 4 a najlepsze jest to, że bez naliczonego rabatu  😵 Przyjęłam paczkę o 500zł mniejszą, bo myślałam, że nie ma po prostu jednej rzeczy a tu takie coś   😲


ooo mam dokładnie to samo, a do tego od kilku dni to usiłuję wyjaśnić i nie ma z kim rozmawiać...


Edit: sprawa już wyjaśniona, szkoda że dopiero jak ktoś upubliczni swoje problemy 🙂 rabat naliczony poprawnie.
Szukam promocji na ochraniacze komplety albo jakieś zgrabne tyły.  👀

Edit: raczej czegoś taniego, do 200 za komplet do codziennego użytku, błota, wody i terenu 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lipca 2016 21:21
Szukam promocji na ochraniacze komplety albo jakieś zgrabne tyły.  👀


W Amigo rzuciła mi się promocja na ochraniacze ZANDONA
Dostałam paczkę z equishop, 2 rzeczy z 4 a najlepsze jest to, że bez naliczonego rabatu  😵 Przyjęłam paczkę o 500zł mniejszą, bo myślałam, że nie ma po prostu jednej rzeczy a tu takie coś   😲


Ja dostalam rzeczy za 350 a zamawiałam za ponad  1000 i już tydzień nie mogę się doprosić o zwrot środków na konto... oczywiście ochraniaczy nie było , mimo ze zamawialam rano w poniedzialek 😉



Ja mam kod do bergo na 12% jakby ktoś coś
Kochani obiły się komuś o oczy w jakimś bardziej popularnym sklepie z rabatami czy promocjami wypinacze takie z rolkami, ruchome? O takie o tylko rozmiar Full:


Jak nie znajdę będę musiała popytać który sklep mi takie ściągnie specjalnie dla mnie :P
zawiodłam się na Equishopie , dostałam sms ,ze paczka przyjdzie za 150 zł czyli pełne zamówienie , a dostaje za 70 zł , w tym koszty wysyłki

nie uprzedzili mnie ,ze brakuje towaru ,nie zadzwonili , = wtedy był zrezygnowała z zamówienia
Naciau Troszkę nie ten wątek, z opiniami to do -> http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,81.0.html  :kwiatek:
oki , napisze i tam , ale odnosi się to do promocji ich
Trochę nie sprecyzowałam, ja to szukam takich raczej tanich. Co błoto, wodę i teren będą znosić. Tak do 200 za komplet. 😉
Jakiś klasyk gatunku w stylu Nortony pro czy HKM z tymi tyłami też w typie ,,pro"
Derki na promocji z kapturem i maską są w pasi-koniku, animalii , bergo i gnlu a ochry w typie PRO to widziałam chyba w beckersporcie i jeszcze gdzies.... za 130 komplety niezawodnych horze pro 🙂
Dodatkowo pochwalę się ,że ostatnio na nocnej wyprzedaży w becker udało mi się po super cenach upolować kilka rzeczy schockemohle i absorbiny 🙂😉 BECKERSPORCIE i inne sklepy!🙂 chcemy więcej taki promocji 😀  💃 🏇 😅  było do -60% ktoś coś upolował tam fajnego? 🙂 promo była od 17 , weszłam przed 19 i najfajniejsze rzeczy juz były na wyczerpaniu ....🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się