WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Piękny i odważny krok Pana Wyrzyka! Podziwiam Pana i kieruję  ogromne wyrazy szacunku.  To takie budujące,  że istnieją Polacy mający tyle odwagi i poczucia honoru. Dziękuję Panu. Dziękuję Pani Lidii Pawłowskiej,  wiemy za co, Pani Irenie Cieslak i Pani Sobieszak za całokształt i wielu, wielu innym. DZIĘKUJĘ.
Na loży VIP raczej w/w Państwa nie zobaczymy. Organizator imprezy w Janowie zapewnił odpowiednią selekcję gości. Cóż z tego, skoro ci, którym najbardziej zależy na brylowaniu na salonach nie będą chyba mieli wśród kogo brylować, chyba, że handlarze wystarczą śmietance "dobrej zmiany".
I słynny już w necie filmik wzorowany na filmie Karino naszej nowej gwiazdy aukcji w wersji lekko utykającej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2016 18:03
Jestem ciekawa jak jeszcze mogą nowe władze stadnin się skompromitować. Ale prawie im się udało ukryć kulawego konia 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2016 18:10
Nie wierze jak można wrzucić filmik sprzedażowy z kulejącym koniem. Lol.
Muszę przyznac, że dla mnie, osoby, która żyła arabami, stadninami to, co się dzieje to tragedia. Tak krótko i taki upadek.... Filmik Emiry mnie po prostu dobił. Taka klacz i tak pokazana. Takie klacze jak ona, Sefora i Al Jazeera, które powinny błyszczeć, piękne i nagradzane są sprzedawane w karygodnych okolicznościach  😵  😵
I ci, którzy mają na ustach obronę stadnin są tak głupi, że nie zdają sobie sprawy z tego, że rujnują hodowlę sprytnie  manipulowani przez grupkę cwanych i podłych prywatnych hodowców, którzy swoje chore ambicje, frustracje i niespełnione nadzieje realizują przy pomocy głupich polityków. A ludzi, którzy byli w stanie stawić opór tej grupce (pamiętacie słowa Prezesa Białoboka: "Państwowe to nie znaczy niczyje"?) i  skutecznie bronić dobra państwowego odwołano  🤔wirek:
z jednej strony, wiadomo, ze ktos kto ją kupi bedzie ją uzytkował przede wszystkim jako klacz hodowlaną i niezbyt go kulawizna obchodzi. Ale oczywiscie, ze taki film to mega siara. Jedyne co by ich tlumaczylo to to, ze klacz jest kulawa trwale i nie chcieli tego ukrywac w filmie, no bo to wada oczywista, o której klientowi trzeba powiedziec (i kazdy ją na aukcji zauwazy) itp itd. Ale ofc szczerze wątpie w taką wersję...
🙁  Widać  że Emira została ofertą specjalną z łapanki 🙄, po fiasku planów wystawienia Wieży Mocy. Piękna i utytułowana ale ma już swoje lata, a jeśli jeszcze kulawa to cały cyrk ze specjalnym konferencjami itd. można było sobie darować, tylko  razem z innymi od razu  umieścić na liście aukcyjnej . Przykro mówić ale prędzej lot 0 mogła by być Al. Jazeera. Zdziwię się mocno jeśli osiągnie wyższą cenę niż Al. Jazeera czy Sefora  🙁 🙁
I tu wychodzi brak kompetencji , i prawdziwe zamiary tych co zrobili skok na stadniny ... przykre to bardzo  🙁
To wypowiedź z fb, dotycząca filmiku reklamujacego Emię " Jak utyka, to polskiego senatora albo jego kolegę będzie na nią stać. " Bez komentarza. W obecnej sytuacji i zapowiedzi bojkotowania aukcji przez dotychczasowych kupców ci najbardziej jątrzacy "prywaciarze" mają szansę za psie pieniądze kupić wystawiane gwiazdy i obiecującą  młodzież. Mam nadzieję, że to będzie ostatnia taka aukcja i taki wstyd z ze zdjęciami i filmami promującymi konie. Myślę, Obym się myliła,  że kolejnym wstydem będzie championat - kompletnie nieprzygotowane do pokazu konie z Janowa a co będzie z jego  organizacją też  już możemy przewidywać.  😤
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lipca 2016 12:06
👀No cóż mamy PRL bis - komuniści w latach 40 . XX w. zlikwidowali PZHKA teraz mamy podobne działania. Metody też z lat 40 i 50 tych, na wszelkie możliwe sposobny dyskredytowanie czy zakładanie organizacji konkurencyjnych...
No skład tego dziwoląga przedni, sama śmietanka towarzyska spiskowców, kłótliwych i cynicznych ludzi. Wróżę im w tym składzie wiele lat owocnej pracy  😜
Najgorsze, że mogą sporo namieszać i narobić dużo złego a ludzi podłych w tym składzie nie brakuje  😤
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 lipca 2016 14:28
Pytanie czy związek ten będzie miał jakiekolwiek kontakty międzynarodowe - jeśli świat się na nich wypnie- to raczej będą siedzieć i jątrzyć we własnym piekiełku.

Swoją drogą dobrali się jak w korcu maku  😂
Pytanie czy związek ten będzie miał jakiekolwiek kontakty międzynarodowe - jeśli świat się na nich wypnie- to raczej będą siedzieć i jątrzyć we własnym piekiełku.

Swoją drogą dobrali się jak w korcu maku  😂


Chyba tylko kontakty z Rosją, sympatyzuje z nimi Irina Stigler (mogłam przekręcić nazwisko).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lipca 2016 20:22
No nie mogę  😵

Zdjęcie na stronie mnie załamało


Może ktoś się włamuje na stronę??  🤔
No nie mogę  😵

Zdjęcie na stronie mnie załamało


Może ktoś się włamuje na stronę??  🤔


To jakiś żart?
dea   primum non nocere
12 lipca 2016 21:07
To jest byk. Chyba.
😵
Przechodzą sami siebie, wielokrotnie, w profesjonalizmie.
a na ktorej zakladce jest ta fotka? bo znaleźć nie potrafię
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lipca 2016 21:15
To jest jako "Aktualności" -> "Pokaz polskich arabów"
epickie  😍
5 fota tez niezła  😫
Również znalazlam 🤔 Czym jeszcze skompromitują Polskę?
ANR nadzoruje całą akcję po dobrej zmianie, a konie arabskie bezpośrednio p. M. Szpura, która jest bardziej kompetentna, badziej godna zaufania, bardziej znająca się na hodowli tych koni niż p. Anna Stojanowska.  Nowy prezes w JP też jest lepszy niż jego poprzednik Marek Trela. Mają co chcieli - amatorszczyznę i zakusy prywaciarzy na mienie państwowe.
Wydaje mi się, że zależy im na prestiżu jaki zbudowali odwołani prezesi i Pani Stojanowska. Zazdrościli im jakim szacunkiem byli darzeni przez "zagranicę ".  W życiu stadnina  Wójtowicza albo wiadomego senatora albo też nowe stowarzyszenie nie zdobędzie takiego prestiżu, Szpura będzie darzona szacunkiem? Szatynska Luft Monika będzie darzona szacunkiem? Ciekawe czy pójdą kiedyś po rozum do głowy.
Wszyscy ci ludzie są tak skompromitowani, że na pokazach na zachodzie a tym bardziej tych tytularnych nikt im nawet ręki nie poda. Dlatego tak szaleją w kraju i w Rosji, bo tylko tutaj mogą.
Wszyscy są wstrętni i podli ale jedną za najgorszą, knującą po cichu uważa się Szatyńską Luft Monikę. Bleee na samo wspomnienie tych osób  a szczególnie tej robi mi się niedobrze..  a dobra zmiana jest tak głupia, że nie widzi, jak daje sie manipulować i robić w bambuko cwanym i podłym spiskowcom  👿
Wczoraj Świat Koni zamieścił przeprosiny za naruszenie dóbr osobistych  Leniewicz Jaworskiego , min. za umieszczenie nieprawdziwych informacji o pobycie w/w na pokazie we Włoszech i ewentualnych rozmowach o sprzedaży WM. Dzisiaj Araby Magazine na fb opublikowało zdjęcie Leniewicz Jaworskiego z pokazu we Włoszech ale innego i w innym czasie i absolutnie bez żadnych insynuacji ale przeczytajcie komentarze. Nasuwa mi się tylko jedno "Uderz w stół a nożyce się odezwą"  🙂
Poprawili już zdjęcie na głównej...
Rusza się na filmie, to chyba jednak był... Wygląda trochę zmieszany.
Dava   kiss kiss bang bang
13 lipca 2016 15:19
może za szybko przeprosili ? 😎 http://webtv.arabianessence.com/shows/milan-2016-international-b-arabian-horse-show/50/#player-area


Raczej nie przeprasza się tak oficjalnie jeśli ktoś Ci każe bez powodu 😉
W sensie, jeśli ktoś ma rację to po co miałby to robić...
[quote author=ganasz link=topic=99140.msg2570702#msg2570702 date=1468414539]
może za szybko przeprosili ? 😎 http://webtv.arabianessence.com/shows/milan-2016-international-b-arabian-horse-show/50/#player-area


Raczej nie przeprasza się tak oficjalnie jeśli ktoś Ci każe bez powodu 😉
W sensie, jeśli ktoś ma rację to po co miałby to robić...
[/quote]

Uniknie się procesu w sądzie, ponieważ raczej rozmów nikt nie nagrywał, twardych dowodów na nic nie ma a cel został osiągnięty,  WM jeszcze ten rok zostanie w Polsce. Jaka będzie przyszłoroczna aukcja? Strach  się bać  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się