Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

No dobra...ja mimo zasmarkania totalnego spróbuję chociaż zrobić calanetics i może jakieś brzuszki. Od czegoś wszak trzeba zacząć tą aktywność. Dietowo dzień minął elegancko.

edit- zrobiłam. Spociłam się jak szczur, non stop ręcznik w użyciu. Siły to nawet i mam, ale jakieś skurcze mnie łapały po całym ciele. Jak ostatnią kalekę. Ale zrobione.
Dzień uważam za dzień na 5.
Wichurkowa   Never say never...
12 lipca 2016 19:59
Gavi dziękuję bardzo  :kwiatek: Na siłowni stali bywalcy już sie przyzwyczaili że macham takimi ciężarami,ale mimo wszystko mają wielkie oczy jak na suwnice wyciskam ponad 200kg i brakuje mi już miejsca na ciężar hehe
A na zawodach ryzyk fizyk zależy co sędziowie sobie umysla czy bardziej wycietę,bardziej umięśnione itp Ja chciała bym się zrobić na top furę  😁

Smarcik jest tam 85kg i 75kg .Głowa do góry nie załamuj się niczym i rób swoje :kwiatek:
Po cichu śledzę wątek od pewnego czasu i kibicuję.
Wczoraj byłam na 3 treningu, a dziś idziemy z mężem do dietetyczki po wspólny jadłospis.
Plan to zejść z 63kg na 52. Mąż dietetyczkę i trenera testuje od maja (minus 9kg), ja dołączyłam niedawno.
Trzymajcie kciuki  :kwiatek:
Wichurkowa no w sumie racja..., ale chodzi o to, żebyś Ty się świetnie ze sobą czuła i uznała, że jesteś w życiowej formie. Reszta jest nieważna 😉

yegua kciuki są. Zleci na pewno. Jak jeszcze mąż jest w trybie fit, to kg będą lecieć jak się patrzy, bo wsparcie będzie odpowiednie :kwiatek:
yegua- nie dość, że trzymamy, to jeszcze będziemy cię rozliczać z postępów. Tak więc wiesz... nie ma wymówek już teraz.  😉

Ja zaczynam 3-ci dzień na 5. WIEM, że dietowo będzie super, bo mam katar i prawie nie czuję smaku.  😅 Z aktywności tylko jakieś głupie brzuszki. Biegać nie dam rady bo się zasmarkam na amen. Ale już jest lepiej. Brzuch mniej wystaje.
Tunrida Podziwiam zawziętość, mi chorej by się nie chciało i maiałam bym pretekst.
Mija mi @ i od razu widać jak cialo się wysusza 😅 Wczoraj zatrułam sie jakimś żarciem więc dzisiaj to dopiero będzie dieta 😁
Coraz bardziej lubię treningi. Pomimo, że nadal nie mam tyle siły ile bym chciała...
Wichurkowa - gratsy za takie ciężary! Ja mam takie malutkie sukcesy w tym tygodniu, bo w poniedziałek zrobiłam 15 thrusterów (przysiad ze sztangą i wyrzutem jej nad głowę) sztangą 27 kg! (Jeśli na zajęciach mam workout z tym ćwiczeniem to zazwyczaj biorę około 15 kg), a dzisiaj wycisnęłam na suwnicy 80 kg 8 razy! Niby mało te 80 kg, ale jeszcze niedawno 50 było dla mnie dużo. Powoli do przodu! 🙂  😅
Wichurkowa   Never say never...
13 lipca 2016 20:17
whitemoon071 brawo! Progres ciężarem jest bardzo motywujacy i oznacza że jest dobry trening skoro idziemy do przodu  🏇
Jakie obciążenie na początek dobrać do ćwiczeń na biceps i triceps?
😅 W pasie -2cm , @ odszedł razem z 2 cm  😎 Dieta na 5, chcę dołożyć więcej ćwiczeń.
Dzień zaczęłam od kawy i miski owoców z jogurtem naturalnym i chia. Zaraz rogal z ziarnami, obiad ryba, a na resztę nie mam pomysłu jak zwykle. 🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2016 10:43
anil22, takie, żebyś mogła wykonać poprawnie wszystkie serie danego ćwiczenia

Ja na nowej diecie super się czuję, a może to wpływ urlopu? 😀

Śpię do 11, jeżdżę na siłownię i do stajni i staram się nie myśleć o pracy
Wichurkowa   Never say never...
14 lipca 2016 10:43
To już musisz dobrać wg siebie, dla mnie 5kg na biceps to mało a dla ciebie może to już być duży ciężar.  Musisz spróbować kilkoma ciężarami i ocenić:-) Tak żebyś czuła że coś masz w tych rękach i mięsień będzie pracować i z czasem robić progres na ciężarze  😀
dodam tylko jeszcze "tak, byś ostatnie planowane powtórzenia w serii wykonywała naprawdę z wysiłkiem. Jeśli ma coś urosnąć, to MUSI być ciężko".
A ja się czuje jak gie, nie chce mi się jeść, jest mi słabo, najchętniej tylko bym spala 🙁 wszystko przez @ rodem z piekła, jestem wykończona bólem...
Scottie   Cicha obserwatorka
14 lipca 2016 12:56
dodam tylko jeszcze "tak, byś ostatnie planowane powtórzenia w serii wykonywała naprawdę z wysiłkiem. Jeśli ma coś urosnąć, to MUSI być ciężko".


I żryć trzeba, jak ma rosnąć, to trzeba dokarmiać 🙂
A my po kolejnym treningu, leje od rana, zmoklismy mega. Przyszlismy jesc  🍴

Duzo trenujemy, mocno jak dla mnie, widac to po moim ciele. Szkoda, ze tak nie moze byc zawsze.. Diety nie trzymamy w ogole 😉
Mi te 2 kilo spadło szybciorem, ale ciągle bujam się w granicach 70/71.
Krwi kurna nie zbadałam, normalnie nie mam kiedy podejść.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2016 13:16
dodam tylko jeszcze "tak, byś ostatnie planowane powtórzenia w serii wykonywała naprawdę z wysiłkiem. Jeśli ma coś urosnąć, to MUSI być ciężko".


A ja się z tym nie zgodzę w przypadku doboru ćwiczeń NA POCZĄTEK  :kwiatek: Bo na początku trzeba sobie wyrobić odpowiednią technikę, tak żeby było w 100% poprawnie, a nie ciężko. Ciężko to ma być dopiero kiedy nauczymy się wykonywać poprawnie dany ruch  😉
anil22, ja na pierwsze swoje ćwiczenia na ręce, plecy i ramiona miałam 1kg hantelki 🙂
Właśnie mam kilogramowe i zrobię pierwszy tydzień tymi,a następny 2kg.
Gavi, tunrida, dziękuję Wam bardzo.
Dietetyczka wydaje się być bardzo kompetentna. Mam zalecenie zrzucenia minimum 5kg.
A ja Was pozdrawiam znad pudełka lodów i piwa... Wrócę, jak ogarnę głowę i swoje życie. 🙁
Pewnie temat się już przewijał, więc z góry przepraszam. :kwiatek:
Polecicie mi jakąś aplikację, w której będę mogła wpisywać co zjadłam/wypiłam, obliczy mi kalorie i najlepiej obliczy też mniej więcej ile powinnam ich dostarczyć przez cały dzień?
flygirl zerknij na aplikacje Fitatu🙂
Ja z kolei szukam jakiegoś bloga,strony, książki w której zawarte są wszystkie podstawowe informacje do zdrowego trybu życia, może ktoś coś poleci?
Nie potrzebuje schudnąć ani przytyć, ale często źle się czuje jak coś zjem. Chodzi mi o informacje np. jakie składniki odżywcze jeść najlepiej na śniadanie/obiad/kolacje a czego unikać. Takie totalne podstawy tylko przedstawione sensownie i zrozumiale dla kompletnego laika w tym temacie  :kwiatek:
kończę dziś antybiotyk. Od poniedziałku wracam do walki o jako takie cielsko  🏇
Wichurkowa   Never say never...
14 lipca 2016 19:27
flygirl polecam apke My fitness Pal ,można zczytywać kody bez pośrednio z produktu i od razu pokazuje makro,itp🙂
mundialowa Czasem i lodów i piwa trzeba w życiu są takie momenty, że nic innego nie pomoże 🤔
Trzymam za Was laski kciuki.
Mimo założenia, że trzymam dietę, przedwczoraj wieczorem i wczoraj- porażka. Ale dziś przyszło wytłumaczenie. Teraz ja się borykam z @. Stąd te napady na żarcie.
Za to dziś i jutro na pewno elegancko, bo kibluję w obcej robocie i nie ma czego podkradać. Od niedzieli wieczorem planuję wrócić na bieżnię. Infekcja już mija! Bo u mnie jednak sama dieta, to niewypał. Jak nie dowalę biegania i swoich siłówek, to nic nie urzeźbię w temacie.
A na wesele nie idziemy.  🙁 Mąż się rozmyślił, a że to jednak jego rodzina, to on rządzi. Za to tego samego dnia 6 sierpnia mam inną imprezkę. Wielką bibę u znajomej. Kupa luda. I nadal trzeba dobrze wyglądać. A nawet pewno bardziej niż na weselu, bo i stroje mniej eleganckie, więc można przyszaleć z ubrankiem.
Tak więc...do roboty, do roboty...czasu mało!
U nas np.na wakacjach dzien pod wzgledem jedzenia wyglada tak:

1. Kanapki z serem
2. Zapiekanka

Dziekuje za uwage 😉 ruszamy sie sporo mega, Motywator mowi, ze schudlam. Hmm. Oczywiscie moja glowa juz ogarnela to tak, ze uwaza, ze bylam gruba  🤣 dziwna mam psychike 😉 film z dzisiaj:

https://www.instagram.com/p/BH5JRDsgQ3O/

Chcielismy pojsc na duzy basen, ale kolejka byla na dwie godziny czekania, wpuszczali po 40 osob. Slabo po maksie. Olalismy i poszlismy na mniejszy basen kolo nas i na saune. Jutro moj mezczyzna walczy a ja robie silowy. Moze cos na snapie nagram wiecej, bo bede sama na silce, jak jestesmy razem, to nie nagrywam nic.

Co do appki, to ja tez jestem za My Fitness Palem. Jest ekstra.
Dzięki dziewczyny, ściągnęłam ten MyFitness Pal. Będę działać. :kwiatek:
Z tego co piszecie, to Fitatu ma takie same funkcje jak MFP, a już się przyzwyczaiłam do szaty graficznej i obsługi 😁

Co tu taka cisza ostatnio, wszyscy wakacjują? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się