Wybory 2015 i to co po wyborach.


p.s.
Tak "pisowiec" jest używane jako inwektywa - mnie nie przeszkadza - śmieszy mnie, że wrotki został tak zakwalifikowany - i o tym napisałem, że wszystko kojarzy się z "pisem", co nie jest apoteozą władzy ludowej.
Z PiS- em - jest jak z samochodem - jednemu nie podoba się, że ma mały silnik i dużo pali - drugiemu, że ma lakier nie tego koloru - a trzeciemu, że ma go sąsiad, a nie on sam.
To nie znaczy, że wszysacy maja ten sam pogląd.
To, jaki kto ma pogląd można ocenić, po stosunku do konkretnych zagadnień.

I mnie czasem PIS'owcem okrzykną, dasz wiare?🙂 Ech to etykietkowanie. Pogląd poglądowi nie równy. Pogląd można mieć np. na konkretną sprawe, a nie od raz na cały system społeczno-gospodarczy. Nazywanie kogoś tak czy siak czy lewak, bo ma taki, a nie inny pogląd np.. na system szkolnictwa w Polsce jest nadużyciem i często inwektywą i o to mi głównie chodzi.
Wałęsa nie jest godny podania ręki i honorowego pojedynku, moze to trzeba było wyjaśnić posłowi. Dla mnie PiS to narodowi socjaliści, a KOD to internacjonalni trockiści i z punktu widzenia minarchisty którym jestem, obie opcje są tak samo niebezpieczne dla wolnego czlowieka
No ty musisz być z radykalnego odłamu bo tej wypowiedzi nie aprobują nawet niektórzy PIS -owcy  😵

- Skierowaliśmy sprawę do wewnętrznej klubowej komisji. To skandaliczna wypowiedź - powiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Skomentował w ten sposób wpis posła swojej partii Dominika Tarczyńskiego na Twitterze. "Zapraszam cię na solo bydlaku" - odpowiedział Tarczyński Lechowi Wałęsie.

Jeżeli to do mnie - to Tarczyński to wyjątkowy dureń - i mam nadzieję, że go wywalą. To jest poziom Lisa i Stonogi - z kórymi wdał się w pyskówkę na Twitterze.
Ja akurat wiem więcej o Tarczyńskim, co potrafi - i gdyby PiS reagował odpowiednio wcześniej, to by go skasowali zanim "dał głos".
W Pisie też jest masa durniów, karierowiczów, koniunkturalistów - jak w każdej partii - i to nic nowego.
Nie wiem, dlaczego tak to dziwi - i tak ekscytuje.

Przy wypowiedziach Sikorskiego - czy samego Wałęsy - można powiedzieć, że Tarczyński dostosował się do poziomu PO - i tyle.
Ja za niego nie odpowiadam, bo nie znam nikogo z PiS, chyba, że z telewizora - jak każdy.

Wałęsa to wieloletni agent służb komunistycznych - człowiek pokręcony, wykreowany na ikonę walki z komunizmem przez aparat bezpieczeństwa - co może wielu denerwować - niemniej polityk nie powinien dawać temu wyraz w taki sposób.

Wałęsa dawał już swego czasu sygnały, że chętnie by pałował demonstrantów, teraz chce wyrywać i wycinać z korzeniami, Sikorski chciał dożynać watahę, Tusk odgrażał się, że kaczory wyginą jak dinozaury - nie przypominam sobie, by takie slowa spotykały się z reperkusją ze strony "centrali" na Czerskiej. Brak symetrii w ocenie.

Chamska retoryka  - "Wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy" - jako motto misji Wałęsy:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/walesa-przerywa-urlop-od-polityki,656607.html

To jest retoryka konfrontacyjna, agresywna i nawołująca do przemocy - klasyczna mowa nienawiści.
We fragmencie wywiadu Wałęsa tonuje swoją wypowiedź - niemnej jest, jaka jest, słowa padły.
To jest hodowanie kolejnego Cyby.
Oj musiał go Kaczorek pogonić  😁 😁 😁 http://www.tvn24.pl/obrazil-walese-i-wyzwal-na-solo-teraz-przeprasza-to-bylo-glupie,657973,s.html

To wróg  Kaczorka i Kaczorek nie pozwoli go obrażac byle komu  😁 😁 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lipca 2016 08:18
Ręce opadają  😵
Tiaaaa... poparcie dostali, bo głosili hasła o zamachu na OFE!!!
Płacę minimalną też podnoszą dlatego, aby mniej rodzin dostało 500 na pierwsze dziecko.Za poprzednich ich rządów płaca minimalna to było 860 złotych, teraz się rzucają raptem na 2 tys 😉 Za jakiś rok zrobią już zaostrzenia, ze na drugie powyżej kwoty X też się już nie należy. Banda knuwaczy a lud głupi
Brexit pokazał że głosować powinni ludzie inteligentni i w wieku produkcyjnym.  😉
Tiaaaa... poparcie dostali, bo głosili hasła o zamachu na OFE!!!


bzdura, pis juz wtedy chciało zlikwidować ofe całkowicie

glosujacych na pis nie obchodzilo ofe (tych 'inteligentnych' glosujacych na platforme zreszta tez nie) tylko cudze pieniadze. czekam az mi zabiora cala wyplate i w zamian dadza paczki z jedzeniem.

dziki kraj.

Dzis cos slyszalam o podatku od singli... ktoś, coś? 😉
n, ofe to wolna kasa, normalne, ze powinna pracować, ale nie mozna ludziom mydlić w głowach, opierając swoją kampanię na wypominkach innym, ze nas okradają a później okradać samemu...
Zadłużenie kraju sięga zenitu... jestem załamana...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 lipca 2016 17:23
Dziwne że Barack tylko sie TK martwi i juz zupełnie go nie smucą "polskie obozy koncentracyjne"  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 lipca 2016 19:04
Woodstock?
klik
🙁
Owsiak jest niewygodny, bo raz, ze na kościół nie daje, a dwa pomaga ludziom... co mógłby robić kościół a nie wydawać miliony na bzdety...
Będą go niszczyć, ale Jurek jest silny, nie da sie, choć szkoda, ze na trzy tygodnie przed imprezą musi dorzucić kolejny milion na ochronę.
Za to potem będzie można epatować drożyzną festiwalu i sprzeniewierzaniem pieniędzy ze zbiórek 😉 Perspektywicznie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lipca 2016 09:45
ciekawe co z WOŚPem. KK nie lubi, PiS nie lubi. Też nie będzie?
WOŚP może i będzie, cały czas jest i trwa. Problem tylko z patronem medialnym, bo na 100% nie będzie nim 2 TVP.
Woodstok jest najtańszą imprezą w Europie i mimo wszystko zawsze była bezpieczna i dobrze zorganizowana. incydenty sie zdarzały oczywiscie. Cieszy mnie, ze sie teraz ludziska na fb zgadują aby wszystko wyszlo idealnie...
Za 3 lata jakby co Woodstock wróci 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lipca 2016 10:41
ja wiem czy wróci?
poważnie się zastanawiam, czy oni nie wygrają następnym razem :/ pięćsetki śmigają.

zasłyszany żart:
-panie prezesie, mamy szanse wygrać następne wybory.
-jakie wybory?
😉
dea   primum non nocere
13 lipca 2016 21:22
Słyszałam dziś w tiwi jednym uchem o jakimś państwie, gdzie ostatnio fala protestów (to nie Brazylia???), bo musieli podnieść podatki i przystopować z konsumpcją, odcinają prąd, bo trzeba oszczędzać "po latach rządów populistów" - no cóż, to prawdopodobny scenariusz. Ja luzuję moje kotwice i jak nadejdzie ten moment, to pakuję rodzinkę, futra na kontener i spływam gdzieś daleko. Na pewno nie będę odbijać tego bankruta od dna. Ja nie jestem konikiem polnym w tej bajce. Moje rodzeństwo, płatnicy konkretnych podatków sztuk trzy, pewnie postąpią podobnie. Pierdzielę taki patriotyzm - choć kocham ten kraj. Ja na nich nie głosowałam i nie zagłosuję nigdy. A ślepaki chcą zobaczyć kraj w ruinie - no, na to chwilunię trzeba popracować, ale nadejdzie, spokojnie. Kaska na drzewach nie rośnie, a jaka dobra zmiana jest kryształowa, to aktualnie chociażby w okolicy Janowa widać. Od szwindli aż się smród unosi. Teraz, nie przed wylaniem Prezesów.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 lipca 2016 23:06
A ja znowu zasłyszałam, że coraz więcej pojawia się głosów, iż Jarek przejmie pałeczkę od Broszki bliżej jesieni. Co o tym myślicie?  Z jednej strony kładłby głowę pod topór gdyby nie wygrali kolejnych wyborów. Albo właśnie wyskoczy jako uzdrowiciel kraju i naprawi co jego dzieciaczki zepsuły. Albo dalej będzie w cieniu... Jak uważacie?  Marcinkiewicza też ze stołka zdjął 10 lat temu...
8 lat was Tusk (........) i dopiero teraz lemingi (.....) bolą?
 używanie wulgaryzmów i przekleństw - niezgodne z regulaminem forum



/wykropkowane wulgaryzmy/
:kwiatek: juz sie bałem, ze to ostrzeżenie będzie za spostrzegawczość.
Wrotki, nikt mnie tak nie (....) jak obecny rząd!!!!
Chłopie! Obudź się! Jaką Polskę chcesz za kilka lat? Dziadów? Nieuków? Bogaty kościół i zebraków pod kościelnymi drzwiami? Trzeba stąd spiep...ać aby nam gówna z mózgu nikt nie robił. Jak oglądam te żałosne wypowiedzi, to wstyd mi za nich. Naprawde, wstyd aż za gardło łapie. Czuje jakby mnie ktoś skrępował...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lipca 2016 08:39
PO moze nie było dobra opcja, fakt.
Ale teraz jak ogladam wiadomosci i inne fakty, mam lzy w oczach. Ze zlosci czy bezsilnosci.
Nie mogę uwierzyc, ze najwiekszy wplyw na losy mojego kraju ma zawistny czlowieczek nikczemnego wzrostu.
Wrotki, nikt mnie tak nie (....) jak obecny rząd!!!!
Chłopie! Obudź się! Jaką Polskę chcesz za kilka lat? Dziadów? Nieuków? Bogaty kościół i zebraków pod kościelnymi drzwiami? Trzeba stąd spiep...ać aby nam gówna z mózgu nikt nie robił. Jak oglądam te żałosne wypowiedzi, to wstyd mi za nich. Naprawde, wstyd aż za gardło łapie. Czuje jakby mnie ktoś skrępował...
ja sie obudziłem 24 lata temu. Dzis śmieszą mnie histeryczne wpisy lemingów, których "postępowi" złodzieje okradali i zniewalali w orwwlowski sposób, a teraz laruum podnoszą mimo ze złodzieje pobożni oddają im cześć podatkowego łupu. Dwa lata temu liczyłem, ze ludziom po ujawnieniu prawdziwych intencji i poglądów nagranych u "Sowy", otworzą sie wreszcie oczy, ale niestety głupota frajerów jest silniejsza od ujawnionych wtedy faktów.
wrotki ale to nie jest tak, że jedni są źli, a drudzy dobrzy... Żeby to chociaż tak było, to można by było dyskutować, którzy są którzy i dlaczego. Ale obecna tragedia tego kraju polega na tym, że jedni i drudzy są jednakowo źli, tyle że ukrywają to pod innymi hasłami... A jak pewnie wszyscy śledzący ten wątek wiedzą, ja byłam zagorzałym PiS-owcem przez... no właściwie odkąd tylko zyskałam jakąś świadomość polityczną. No ale stało się to, co się stało. Orwellowskie metody trwają i mają się świetnie. 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2016 10:34
Na przykładzie stadnin widać jak na dłoni jakie metody stosuje aktualna władza

I ciekawa jestem w jaki sposób dostaję część podatków?
Akurat przykład stadnin pięknie pokazuje głupotę lemingów. Od lat podatnik utrzymuje państwowe synekury zbudowane na PRLowskiej legendzie. Postępowi złodzieje zniszczyli ośrodki przemysłowe i miliony miejsc pracy, a lemingi mają ból dupy, ze "pobozni" zawłaszczyli nic nie znaczący dla gospodarki stołek.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2016 10:44
wrotki, czy normalne jest to, że ktoś twierdzi, że go w danym miejscu nie było, a są dowody, że był?  😁

Aha no i co z tymi podatkami, bo mnie to zaintrygowało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się