Wybory 2015 i to co po wyborach.

Nie wiem o czym piszesz.  Ja pisze o "penisie, pośladkach i zwałce kruszywa", które z Polski zrobiły rządy postępowych socjalistów. Ps WCz komisarz Bienkowskiej, nie bede cytować, bo dostanę bana, a szkoda bo była doskonale zorientowana
dea   primum non nocere
18 lipca 2016 23:18
Nikt podatków nie zwraca. Rozdają, a to inna bajka, za nic. No dobra, za leżenie (prawdopodobnie, opierając się na statystykach  :lol🙂 Zanim zbankrutujemy, jeszcze podniosą i wprowadzą niejeden, spokojnie. Oczywiście, že dzieci państwu potrzebne, ale gdyby to faktycznie był zwrot z podatku, a nie kiełbacha-darmocha, to by może nie skłaniało do malo korzystnych ekonomicznie dla państwa decyzji, czyt. mam dzieci, bede leżoł. Czy się stoi, czy się leży... nigdy nie było dobrą polityką motywacyjną.

Czy to, że poprzednicy to bydło, sprawia, że aktualna trzoda chlewna jest mniej różowa?
Oooo... Pani premier podniosła sobie pensję o 47% 😀 jak ładnie ... innym też podniosła. Trzeba się nażreć, póki się jest na szczycie
http://warszawawpigulce.pl/rzad-daje-sobie-podwyzki-duza-pensje-otrzyma-tez-pierwsza-dama-obecna-i-poprzednie/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lipca 2016 09:07
"podatek ekologiczny" w tym kraju  😁

ale kopalnie to będziemy ratować  😎
No i pensja dla pierwszej damy, bo to „jedna z najbardziej zapracowanych kobiet w kraju”. 
A ktoś tę panią widział w jakimś wywiadzie  ? Czy w ogóle gdzieś się udziela ?  😲
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lipca 2016 09:44
Smok10, zapraszała na Dni Młodzieży, była na balu u króla Norwegii, była na 150-leciu Kół Gospodyń Wiejskich, spotkała się z Papieżem, zaszczyciła swoją obecnością Galę Solidarna Szkoła, Dni Nauczyciela i Światowy Dzień Wcześniaka, odwiedziła ośrodek dla uzależnionej młodzieży, a i towarzyszyła królowej Belgii

Taaaaka zapracowana 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lipca 2016 12:17
kermit   Horses horses everywhere ..
19 lipca 2016 13:28
Nie każda podwyżka jest bezpodstawna.

Należy wziąć pod uwagę np. kiedy była ostatnia podwyżka ich pensji.

Czy ktoś wie kiedy była ostatnia podwyżka pensji Prezydenta, Premiera, Ministrów i Posłów ? Może jest to zasadne w tym akurat czasie i może oni są TAK przejrzyści, że zasługują na więcej legalnej korzyści z pełnienia stanowiska  😀iabeł:

Mnie za to ciekawi czy Pierwsza Dama będzie miała rozpisany zakres obowiązków który musi wykonać za swoja pensję. Uważam, że jej się należy ale pod warunkiem, że musi się czymś WYKAZAĆ a nie tylko mieć opcję "może ale nie musi........"

ps. doczytałam, że mieli pensje zamrożone od 2008r ale nie wiem jaki był powód zamrożenia tej pensji...i dlaczego teraz sprawa się zmienia. Niech mnie ktoś oświeci !!
Nooo, 13 tys za bycie żoną ...
kermit   Horses horses everywhere ..
19 lipca 2016 13:43
Miałam na myśli, że musi mieć jakieś OBOWIĄZKI. Bycie żoną nie jest obowiązkiem, bardziej chyba przyjemnością ?  🤣
Zależy czyją  😉
Bycie żoną nie jest obowiązkiem, bardziej chyba przyjemnością ?  🤣


😲 😲 😲 Oooo , muszę to pokazać mojej żonie  😁

Ciekawe co by na takie podwyżki powiedział PIS 2 lata temu  😁 😁 😁 Na Bieńkowskiej nie zostawili suchej nitki jak powiedziała w podsłuchanej rozmowie że za 6 tyś to do roboty przyjdzie złodziej albo nieudacznik a sami chcą podnieść na 12 tyś  i to jest Ok 😁

Program koryto + rusza  😁 http://www.tvn24.pl/pis-szykuje-podwyzki-projekt-pokazuje-wyborcze-klamstwo,662038,s.html
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 lipca 2016 19:16
Smok10, pokaz też to:
Zależy czyją  😉

😉
kermit   Horses horses everywhere ..
19 lipca 2016 19:56
Ja piłam do starej zasady, że wychodzi się za mąż z miłości ale co ja tam wiem przed ołtarzem przecież nie stanę  😎
Ja piłam do starej zasady, że wychodzi się za mąż z miłości ale co ja tam wiem przed ołtarzem przecież nie stanę  😎


Niepoprawna romantyczka  😵
desire   Druhu nieoceniony...
27 sierpnia 2016 09:23
https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/1826608580906495/ 
z ''pozdrowieniami''  dla naszych re-voltowych wyborców średniowiecznego nurtu...  polecam też im poczytać komentarze, a od siebie tylko dodam, że dzięki nim nie będę mieć dziecka, bo jeśli to przejdzie to będę musiała wyjechać za granice żeby być normalnie w ciąży traktowana, a na to mnie nie stać. 🙂 brawo ciemny ludzie!  😤
desire, nie ma Żadnej PiSowskiej ustawy antyaborcyjnej!
Już lekka mam pod korek niestworzonych rzeczy wymyślanych przez "medialną opozycję". To zaczyna męczyć. Głupie jak dla... lemingów. Ale masą głupot też można zalać. Wrr.

Naprawdę nie stać was na odróżnianie propagandy od faktów?
Na PiS bez problemu można znaleźć faktyczne zarzuty.

Cały ten zgiełk ma na celu chyba zbicie z tropu ogromnej rzeszy ludzi na zasadzie: jak mi furt mówią, żem głupia, to może chociaż zamilknę? Jeśli słusznie wierzę w nasze społeczeństwo, to tak się nie stanie. Że każdy będzie pilnie się przyglądał kto w czym ma jaki interes.

Na razie mamy realny "problemik": HGW. "Malutki" ale wielce irytujący. Ale skoro "wszyscy" wolą, żeby rządziły sk*, 200% cynicy - a żeby można było przerywać ciąże w majestacie prawa (bo dziś, w dobie internetów - i jutro, i pojutrze... - która kobieta chce zabić swoje potomstwo nie ma najmniejszego problemu, żeby to zrobić, chodzi tylko o ten "majestat prawa"😉 - to zostaje pogratulować.
Halo, do sprawy antyaborcyjnej rząd ma usiąść w październiku. Od 2-ch miesięcy to zapowiada.
Co do problemiku HGW to jak Kaczyński był prezydentem Wawki, miał bardzo podobną sprawę na karku.
Oczywiście nikogo tu nie bronie, bo każdy polityk ma coś na sumieniu. Tylko, ze jedni kradli pi cichu, drudzy po szarmancku na oczach wszystkich... to troszke jak z Janowem Podlaskim 😉
A jeszcze inni roz...ają to co  pokolenia budowały przez 200 lat w 2 miesiące i to na oczach całej Polski . 😤 To są niepodważalne fakty.

Ale jeśli podstawowym elektoratem jest ten dla którego najważniejsza jest flaszka i zakąska to następne będą muzea. Cecylia Gallerani przecież też może iść na 500 + . Cel szczytny a takich zbytecznych dóbr przecież mamy na pęczki.  🙄 A 99,9% elektoratu ani nie wie co to Araby ani co to CG  więc nie ma czego żałować  😉
No właśnie....
Tylko jak sie bierze małymi kęsami i po cichu, to gospodarka na tym nie cierpi.
Teraz jest rozpierducha jakich mało.
Ciesz się halo, ze wszystko jest takie jasne i klarowne... długo to jednak nie potrwa ale teraz....
Szopka must go on... upssss... show...
Megane, naprawdę z dwojga złego wolę po cichu niż na bezczela. Bo po cichu, to przynajmniej nikt nie wie, albo mało kto wie. A tajemnica Poliszynela ma to do siebie, że idzie jasny przekaz dla Wszystkich: podłość jest premiowana.
"Po cichu" ma to do siebie, ze zazwyczaj wychodzi na światło dzienne. Nie ma to jak dowiedzieć sie, ze człowiek był dym...y przez 4 lata przez ludzi, którym w jakimś tam stopniu ufał. Nie dość ze kradną to jeszcze oszukują. Ale nie ma tego złego - aby ludzi czegoś nauczyć trzeba czasu i konsekwencji w postępowaniu, to zupełnie jak ze zwierzętami😉
Cecylia Gallerani przecież też może iść na 500 + .

Nie martw się, nie może pójść. Jest własnością prywatną. Konkretnie Fundacji xx. Czartoryskich ustanowionej przez Adama Karola Czartoryskiego.
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2588726#msg2588726 date=1472318792]
Cecylia Gallerani przecież też może iść na 500 + .


Nie martw się, nie może pójść. Jest własnością prywatną. Konkretnie Fundacji xx. Czartoryskich ustanowionej przez Adama Karola Czartoryskiego.
[/quote]

No to faktycznie dla nich przeszkoda.  😁 😁 😁 😁 Już śpię spokojnie  😁
Fajny kraj  😁 Wynika z tego że odliczając dzieci co drugi Polak jest zadłużony u komornika  😁 😁 😁

Nie mamy do czynienia z wyciekiem danych, ponieważ nie było żadnego ich niedopilnowanego wypływu albo jakiegoś cyberataku - tłumaczyła w programie "Fakty po Faktach" minister cyfryzacji Anna Streżyńska. Jak dodała, dane zostały pobrane przez jednostki uprawnione czyli przez komorników, którzy mają ustawowe upoważnienie pobierania danych na potrzeby prowadzonych przez siebie postępowań.
Streżyńska podkreśliła, że skala tych pobrań "nie jest aż tak duża". - Rocznie w Polsce jest około osiem milionów postępowań komorniczych, a od września do ostatnich dni pobrano mniej więcej 1,5 mln rekordów - powiedziała.

😵 😵 😵 😵
oj, to jest oprócz projektu wszepiania macic i budowy kolejnego pomnika po wizycie papieża,który apelował o ubóstwo kościoła http://www.tvn24.pl/krakow,50/w-jasle-stanie-13-metrowy-pomnik-chrystusa-miasto-uzyczy-gruntow,671960.html
najnowszy hit http://natemat.pl/96995,ksiadz-ostrzega-przed-klockami-lego-nekroestetyka-odwolania-do-swiata-smierci...
  kasy w naszym państwie do wydania na szczytne cele jest bardzo dużo.  😉
Smok10, niezapłacony mandat to też postępowanie komornicze. Niektórzy maja takich dziesiątki.
desire   Druhu nieoceniony...
30 sierpnia 2016 06:44
Halo, do sprawy antyaborcyjnej rząd ma usiąść w październiku. Od 2-ch miesięcy to zapowiada. [...]


no to jest czy nie ma, bo halo twierdzi że to propaganda anty-pisowska, chociaż po Twoim poście Megane na temat ustawy-antyaborcyjnej już się nie odezwała w tym temacie.  😀iabeł:   poza tym halo też jest łatwo mówić  - tak podkreśla swój wiek na forum, że przypuszczam iż dzieci raczej mieć już nie może, a głównie dla takich ustawa anty-aborcyjna jest ok.  😤

halo, to nie jest tak, że mandaty mają postępowania komornicze tak, o.  one leżą nieraz i rok (!) i ściąga sobie urząd skarbowy z zwrotu podatku (chodzi mi tu głównie o mandaty od policji, straży miejskiej), a jeśli brakuje z tego zwrotu albo go nie ma, to wtedy us ściga, jeśli jednak nie odpowie się na 'prośby' us to dopiero wtedy wkracza postępowanie komornicze..
inaczej jest z mandatami komunikacji miejskiej itp..
Poza projektem ustawy antyaborcyjnej z okazji zbliżającego się początku roku hitem jak dla mnie jest likwidacja po 16 latach gimnazjów. Wiążą się z tym nie tylko problemy lokalowe dla nowych podstawówek, ale i ogromne nakłady finansowe oczywiście, których ciężar poniesie społeczeństwo (wymiana sztandarów, wszystkich tabliczek, dokumentów, podręczników itd.). Dodam, że piszę to nie jako zwolenniczka gimnazjów gdy były wprowadzane. Ale jaki jest sens ich likwidacji po tylu latach? Czemu ma służyć kolejna ustawa (obecnie projekt), który zaostrza wymogi wobec nauczycieli? Po 2020 w szkołach średnich będą mogli nauczać jedynie mgr.

P.s. o akcji KOD vs. ONR już nawet się nie wypowiem. 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się