Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Behemotowa, to zdradz  gdzie są listy?  edit: już się pojawiły na zawodykonne.com 😉

[s]Jednak nie zdradzę, bo spojrzałam na listę sprzed tygodnia 🙁 ale jak ktoś będzie coś wiedział to dajcie znać 🙂[/s]

Edit: Ja to wszystko przeczytam z opóźnieniem, albo nie doczytam  😵 chyba nie ta godzina...
Uwaga! Dodatkowy termin zawodów w Sopocie: 6-10.04. Zawody otwarte 😀
Hop hop...

Bywał ktoś może ostatnimi czasy w Damaszce ? Jak tam podłoże u nich żyje obecnie ?
Klami bez zmian od tego co było w sezonie letnim z tego co widziałam jak byłam w terenie w czwartek. Będziecie na majówce? Ja się zastanawiam jak wyrwać się na kilka godzin z pracy i pojechać wystartować, ale chyba ten sezon mi całkiem odpadnie.
Behemotowa, nasza ekipa będzie. Ja się zastanawiam właśnie, bo trochę boję się podłoża.
Mój koń zdecydowanie wolał Damszkowe podłoże niż Sopocki kwarc. Zastanawiam się czy też się nie wybrać 😀
Potwierdzam to co napisała xxagaxx, konie skakały ostatnio w Damaszce świetnie. Czyli trochę lepiej z podłożem.
Ja to się bardziej rozprężalni boję. Parkur może fenomenalny nie jest, ale daje radę.

Z Sopockim kwarcem to jest ten problem, że on poza zawodami jest praktycznie nieużytkowany. Efekt tego było doskonale widac na ostatnich zawodach gdzie robiły się potężne dziury na odskokach, lądowaniach i w zakrętach juz po zaledwie kilku przejazdach. Na rozprężąlni na odbiciach to dziury były praktycznie od razu zaraz po ich zakopaniu. No, ale trudno żeby było inaczej jak na codzień podłoże nie jest podlewane a do tego jest niemal nieużytkowane.
Klami, no dlatego konie wolą piaskową Damaszkę niż taki kwarc.
Są gdzieś wyniki z Kwidzyna może ??
deborah   koń by się uśmiał...
16 kwietnia 2016 19:24
Albo listy na jutro? 😉
Czy jest ktos kto orientuje sie, gdzie w okolicach hipodru mozna wynajac pokoj na weekend? Jade na csio na sobote I niedziele I wszedxie gdzie dzwonie pytac o nocleg jest juz zajete.
Hej, potrzebuje kilku informacji na temat hipodromu i panujących tam warunków, czy mogła bym napisać do kogoś z Was pw ?
Od marca bywam baaardzo sporadycznie, ale pisz jak chcesz.
Ogłoszenie parafialne 😉
Planujemy ściągnąć do Redy dr Piekałkiewicza na konsultację. Czy ktoś z trójmiasta bądź okolicy byłby też zainteresowany jego wizytą?
Dziewczyny pilnie potzrebuje się skontaktować z osobą stresująca w zawodach obojętnie jaka dyscyplina, najlepiej stacjonujacą w Gdańsku Sopocie lub bliskiej okolicy
po dooobrych kilku latach... od piątku wpadam do Sopotowa w najbliższy weekend 😉 kto chętny na kawusię?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2016 19:24
My jedziemy do Szczecina  🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 października 2016 12:53
Ktoś, a co ciekawego się u nas dzieje, że wpadacie?  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2016 08:46
martva Mała Olimpiada czyli Mistrzostwa Polski Młodzików w Gimnastyce Sportowej Kobiet 👀 😁
O rany  😲  jak tu jest pięknie  😲
Gillian, haj lajf 🙂 (tylko koni stojących tam trochę żal).  Wracamy widać do nocnych zawodów, trzeba się znów przyzwyczaić do późnych powrotów po pięknym sezonie otwartym, gdzie już o 15 bywało po startach 😉 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 października 2016 23:42
anai oj tak.
Ja oczywiście rozchorowałam się na amen, ale mam nadzieję, że jakoś przeżyje ten weekend.
Nawet wyjęłam zimowe buty, żeby się nie załatwić gorzej.
Nic mi nie mówcie nawet. Ja smarkam, kaszlę i mam gorączkę. Ledwo widzę na oczy. Koń za to jak wszedł do hali tylko to już kaszlał, w boksie masakra a niestety nic typu boks angielski nie ma więc generalnie słabo ja widzę te starty 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 lutego 2017 16:37
Odkopie starocia;p
Jakis naprawde tani i bliski nocleg w okolicach Hipodromu? Nie musza byc super warunki, byle byla lazienka i karaluchy po scianach nie biegaly;p
domiwa, a jaka cena wchodzi w grę? Blisko i raczej tanio jest OPO (koło AWFu).
domiwa, nie wiem jaką ekipą się wybierasz, ale ciebie mogę zawsze przenocować 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 lutego 2017 21:00
Nie wiem czy w ogole jest to realne w okolicach hipo ale w granicach 60 zl od osoby/doba? Z bliskoscia chodzi o to tez by mlodziez nie zgubila sie idac karmic konie rano🙂domiwa, nie wiem jaką ekipą się wybierasz, ale ciebie mogę zawsze przenocować 😉

Dziekuje😀 Problem w tym,ze raczej nie sama. Ekipa nieduza bo moze 4 osoby. Musze z nimi bo to dzieci wiec ich nie zostawie na noc🙂 Ale kiedys pewnie skorzystam😀
Może coś stąd:
apartament sunny lub Sopot
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się