Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

w kupnych są sztywne bezy - ale oni pewnie sypią jakąś chemię do tych białek i to stoi jak ogierowi na wiosnę
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 lipca 2016 07:44
Sama z siebie na r-v sie usmialam. Weszlam do watku o zrebnych kobylach, ozrebieniach i zrebakach, bo od niedawna mam zrebna kobyle. Mysle- w tym temacie to gucio wiem, to sobie poczytam o zywieniu, bo kilka lat temu wypadlam z obiegu. I juz na pierwszych stronach trafilam na konkretne rady, marki, nazwy itp... Klu w tym, ze swoje wlasne sprzed dobrych kilku lat 🤔
I tak oto sama sobie udzielilam rad na r-v 😉
Brawo Ty!  😁
Mnie za to śmieszy najpierw strzelanie arcy focha na całą rv, a potem jak gdyby nigdy nic wpadanie z fotkami konia do chwalenia. Tak niby przypadkowo 😉 I po co było tak się odgrażać, że żegnam, że na zawsze itd  😂 Nigdy nie mów nigdy 🙂
jagoda1966, kto to taki i gdzie 🙂?
Jagoda, to samo pomyślałam jak te fotki zobaczyłam. :P
Macie na myśli wątek o puchnięciu czy jakiś inny? 😀iabeł:
O arabach.
Gillian   four letter word
14 lipca 2016 14:32
taaa 🙂 stały numer 🙂 odczekać trochę aż sprawa przycichnie, ludzie zapomną i TADAAAM 🙂
Malo tego, jeszcze ogłoszenia sprzedaży wystawia
Znowu na szczotki  😀iabeł: ?
Dokładnie🙂 Koń by się usmiał 😉
O taaak!  Błędy 🙁 Są dla mnie na forum, jak dla kierowcy spowalniacze w trasie... Naprawdę utrudniają czytanie, zwracać uwagi nie wypada (poza tym zameczylabym priwami), ale czyta się ciężko, poza tym, co NAJGORSZE, te błędy się utrwalają 🙁 I to mnie naprawdę wkurza. 


Julie, nie mam parcia na ekschibicjonizm ... 
O ja pierdziu  😲 😡

Nie usprawiedliwiam się, ale na ekranie smartfona kompletnie tego nie zauważyłam  😵
Tak to jest innych błędy kłują w oczy, a swoje niekoniecznie  😉
desire   Druhu nieoceniony...
14 lipca 2016 21:43
taaa 🙂 stały numer 🙂 odczekać trochę aż sprawa przycichnie, ludzie zapomną i TADAAAM 🙂
 

przez to wnioskowałam do moderacji za banowaniem takich.. Bezczelna dziewucha.  😤
anil, błędy zdarzają się każdemu. Nawet bezbłędnym. Najlepszym dowodem jest słownik PWN. Ortograficzny. Puszczony z błędem. Nie ma ludzi nieomylnych. Na jakiej podstawie oceniasz, że własny błąd mnie nie ukłuł?! Oczywiście, że ukłuł i zażenował. Nie ZAUWAŻYŁAM go, a tak podpowiedziała mi - grom wie dlaczego - autokorekta. A ja nie przeczytałam ponownie. Moja bardzo wielka wina. Może kamień?
[quote author=Gillian link=topic=67824.msg2571218#msg2571218 date=1468503168]
taaa 🙂 stały numer 🙂 odczekać trochę aż sprawa przycichnie, ludzie zapomną i TADAAAM 🙂
 

przez to wnioskowałam do moderacji za banowaniem takich.. Bezczelna dziewucha.  😤
[/quote]

A o czym teraz rozprawiamy?  👀  Bo już którys raz dziś czytam na rv o tym i nie bardzo tylko wiem o co Wam chodzi?
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 lipca 2016 22:34
E., nie przejmuj się, nie tylko Ty nie wiesz o co chodzi 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lipca 2016 22:44
Chodzi o użytkowniczkę z wątku arabskiego, która nie była fair w trakcie transakcji z nią i były problemy z wysyłką przedmiotów czy odzyskaniem kasy. Gdy rv jej to wypomniała to dziewczyna strzeliła fochem że nikt jej nie kocha, i że znika z forum na wieki wieków. A ostatnio wpadła tu "przypadkiem" żeby zupełnie niecelowo wrzucić w wątku arabskim zdjęcia swojego siwego konika. Zamiast rzucać tu nickiem to zapraszam do wątku o koniach arabskich i na pewno zauważycie o kim mowa, a znając nick łatwo poszukać info w nieuczciwych 😉
A ostatnio wpadła tu "przypadkiem" żeby zupełnie niecelowo wrzucić w wątku arabskim zdjęcia swojego siwego konika.

He, he, jak wpada się przypadkiem na forum i na konkretny wątek?  Ciekawe, co ta osoba by powiedziała, gdyby ktoś ją o to zapytał.  🤣



Spojrzałam w nowe wiadomości na stronie głównej, połączył mi się tytuł wątku z autorką ostatniego wpisu i pomyślałam: oooo, jaki ambitny wątek  😉  bo przeczytałam "Kupno konia na biegunach”.      😂
Mogę to wszytko bezstresowo robić , nie dlatego ,że zaraz po urodzeniu zgwałciłem bezbronnego niemowlaka  ,tylko dlatego ,że moje konie mnie i ludzi znają i ufają . Osiągnięcie tego stanu zaufania nie wyrobisz jednorazowym owinięciem  gazetą , czy skrajnym fistingiem , tylko codzienną pracą i opieką .
Bawi pozytywnie. Dawno nikt tak trafnie nie pisał.
Co jest, że najprostsze rzeczy najtrudniej się przebijają do ludzi? Tak proste jak to, że z końmi się systematycznie pracuje, a nie traktuje magią?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 lipca 2016 15:22
Nie można napisać wprost, że to Szamanka?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,752.msg2570090.html#msg2570090
Bawi pozytywnie. Dawno nikt tak trafnie nie pisał.
Co jest, że najprostsze rzeczy najtrudniej się przebijają do ludzi? Tak proste jak to, że z końmi się systematycznie pracuje, a nie traktuje magią?

Halo z ktorego watku? 😀
Z "Co mnie wkurza w jeździectwie".

To jeszcze dorzucę to:
Jednak w tym samym czasie odbywały się seminaria Pro Hipiko z owijanie źrebiąt  gazetą , gdzie wykładowcą był ten druid Paronoix /Chełkowski ,na które nie było wolnych miejsc.  😵  🤔  Ktoś mi to wytłumaczy  .  ❓

Druid Paranoix mnie rozbawił (już nawet abstrahując od tego, pod czyim to adresem).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lipca 2016 19:55
kocham czytać Busch w dyskusjach

Nie wiem w sumie, po co to wrzuciłam, skoro sam wrotki nawet pewnie w jeden link nie kliknie, bo on wie lepiej, jak wiadomo trenerzy jazdy konnej dużo lepiej znają się na klimacie, niż klimatolodzy i NASA  😎

Ogólnie "Wegetarianizm..." to wysoce zabawny wątek.
[quote author=espana link=topic=2915.msg2578507#msg2578507 date=1470133922]
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=2915.msg2578056#msg2578056 date=1470000410]
Żółte plamy to moze Xanthelasma?


Nie, nie są to zmiany grudkowate. To po prostu zmiana zabarwienia skóry. Dłoń wchodzi w pomarańcz.
[/quote]

Podawaj marchewki koniowi drugą ręką to Ci w końcu wróci do normalnego koloru.
[/quote]

👍
E., ubiegłaś mnie!  🤣
[quote author=Sonika link=topic=148.msg2586094#msg2586094 date=1471688724]
Jak facet, zwykły kolega pisze do kobiety jako pierwszy gdy cos wypije (zazwyczaj) to to można traktować jako brak szacunku?


To zależy, po jakim. Jeśli po Harnasiu, Tatrze, wódce -> to prostak (albo Franc Maurer). Jeśli po whisky, koniaku -> dżentelmen, stylowy i w ogóle. Jeśli po rumie - opcja najlepsza, bo jest piratem. Piraci są super!
[/quote]

😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się