Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Niestety w beckersporcie są tylko w cenie regularnej.
Comandore jakbyś sobie przypomniała to daj znać 😉
Alaska napisałam wiadomość... co do ochraniaczy to York Vena na kołki są wszędzie po 150zł ale nie używałam ich-nie wiem ja się sprawują.. w bergo i gnl można sobie do tej kwoty skompletować ochry zabudowane🙂
Comandore ja kupiłam Derkę Siatkową za 80 zamiast 100, bo już wydałam niezłe sumy w equishopie, horsetown, jadę na obóz, więc takie duże zakupy, jak co roku :P Niestety nie było granatu, więc musiałam zmienić na turkus, ale jest fajna, zobaczymy jak działa.
Btw Z Equishopu ja dostałam wszystko oprócz derki, ale znajomi parę rzeczy... Smutno mi trochę z tego powodu, ale cieszę się, że z 6 rzeczy swoich dostałam 5, a tą jedną dokupiłam w beckersporcie, innej firmy co prawda, ale zawsze jest 🙂
www.healthyhorse.pl 10 % rabatu na wszystko na haslo- lato  do niedzieli
z wylaczeniem produktow juz przecenionych
http://www.passion-horse.pl/
HKM -20%, derki siatkowe w dobrych cenach  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lipca 2016 01:01
Jakiś kod promocyjny, który obowiązuje też nowego Eskadrona? Poratuje ktoś? 🙂
Ja się podpisuje pod pytaniem emptyline  🏇 ,a derki siatkowe i maski to chyba w bergo najlepiej wychodza cenowo.W ogóle super wychodzi cenowo jak ktoś ma stały rabat -10% albo jednorazowy -12%  😁  😎 

Jest tam nawet taka fajna do jazdy busse w super kolorach i bardzo dobrej cenie. BTW jeśli ktoś użytkowal taka to będę wdzięczna za opinię na prv  :kwiatek:  😉
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2016 07:26
Comandore, jeśli chodzi ci o siatkową derkę do jazdy Busse, to ja mam ją już kilka lat. Zajrzyj do wątku przeciwmuchowego, wielokrotnie o niej pisałam.
Dziękuję Livia 🙂 poczytam🙂
Jakiś kod do konika jest aktualny? :kwiatek:
Rzuciła się komuś w oczy jakąś promocja na rzeczy konkursowe? Pojedyncze albo ogólnie cała kategoria
Lub, może ma ktoś kod rabatowy/próg w jakimś sklepie jeździeckim i by się podzielił?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2016 07:47
ZygZakowa ja ma 5% w internetowym pasi-koniku i 7% w stacjonarnym  😉
w Bergo często są promocje. Zajrzyj, może coś znajdziesz
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 lipca 2016 08:18
Nasturcja, napisz do pasikonika maila ze masz wiekszy prog rabatowy w stacjonarnym to ci wyrownaja do 7% w internetowym 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2016 08:38
Misskiedis o, da się tak?  👀 To napiszę, dzięki  :kwiatek:
Byłoby mi łatwiej zamawiac i odbierac w sklepie  😀iabeł:
Livia   ...z innego świata
18 lipca 2016 11:41
oli, na razie nie ma nic do konika.

Zygzakowa, w Bergo jest -12% na hasło wakacje.
Livia, Szkoda  ale dzięki za odpowiedź  😉
W EQUISHOPIE kingsland i pikeur przecenione  💘
Ciekawe, ilu z tych rzeczy widniejących na stronie nie ma :P
sumire.. okaże się przy odbiorze paczki zapewne 🙂
Trochę mnie to zastanawia nie ogarneli jeszcze zamówień z poprzedniej promocji a już jest następna i są produkty  🙄
są produkty bo są z kolekcji lato 2016, poprzednia tego nie dotyczyła 🙂
Kingslanda dotyczyła
Czy ktoś posiada kod rabatowy to sklepu www.equirex.pl i mógłby się nim podzielić?
w Arcus przeceniony na 59 zł MSM NAF http://arcus-konie.pl/naf-msm-p-11793.html
Dava   kiss kiss bang bang
19 lipca 2016 08:31
Bergo robi przebudowę sklepu internetowego, czy ktoś słyszał o jakimś ładnym kodziku z tej okazji? 
albo jakimś fajnym do gnl?
😁 ozłocę  😁
Dava, w gnl chyba cały czas działa lipiec -10%
Dava w bergo -12% na hasło wakacje 🙂
[CIACH]

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w nieodpowiednim miejscu
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 lipca 2016 21:16
I pierwsze Twoje posty na forum akurat dotyczą tego sklepu? Sio!
Kochani wiecie może o jakimś sklepie gdzie można dostać na prawie zaraz (półtora tygodnia niecałe) ochraniacze transportowe w przystępnej cenie ale dobrej badż bardzo dobrej jakości.
Jedziemy dwoma ekipami na zawody końmi trenerki, jedna na ujeżdzeniowe, jedna na skokowe i zrobił się problem bo jedna z par umarła właśnie :P
Wszędzie prawie sa dostepne takie tanie firmy HORZE ale boje się, że to jakościowo wytrzyma kilka założeń i nie ochroni nogi należycie podczas transportu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się