Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2016 20:00
maiiaF, to był luty 🙂 koleżanka była na erasmusie w Ferrarze i pojechałam w odwiedziny w czasie ferii zimowych
olencja Ty to ciągle w rozjadach, a kiedy wpadniesz do mnie do Barcelony?  😉

Zrobiłam se 1,5 dniowy wypad na moją ukochaną Formenterę i normalnie rzygałam tęczą a wracając do zaśmierdziałej, zatłoczonej, industrialnej Bcn płakałam krwawymi łzami, przyszłego sezonu letniego nie odpuszczę i zjeżdżam na moją Królową Wysp na pół roku przynajmniej  😍 💘



feno, ooo, dzięki 😀
w sierpniu lecimy z koleżanką w autostopowy eurotrip, jeśli chcesz nas przenocować na podłodze albo gdziekolwiek, to nie pogardzimy 😀
feno, boskie plaże na tej Formenterze.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 lipca 2016 21:25
A ja się wybrałam na rolki  😁
safie przypominasz mi tu aktorkę grającą Sansę w GoT 😀
feno super!  😍

autostopowy eurotrip z infantil!  😅

Bruksela

festiwalowy camping w Bilbao

i sam festiwal

podróże
wilczyk, ale zazdroszczę! chciałabym mieć kiedyś odwagę, żeby wybrać się na taki trip!

P.S. wszystkim dziękuje za miłe słowa 🙂
kare_szczescie polecam! super zabawa! poznajemy po drodze ogromne ilości wspaniałych ludzi 😀 trzeba tylko wziąć plecak, dobrego kompana i ruszyć, nie myśleć tylko jechać 😀 teraz np właśnie nocujemy na stacji benzynowej 😁
Ja się przeprowadziłam do nowego miasta i nie mam tu żadnych znajomych. Chyba jestem za nieśmiała na takie wyprawy 😉 no i zawsze się gubię :P
Jak się nie ma celu podróży to nie da się zgubić 🤣 To rozwiązuje problem.
Z Chłopem właśnie kombinujemy, żeby jakoś w wolnym czasie wziąć namiot i pojechać gdziekolwiek bez żadnego planu i celu.
otóż to! plus żadna z nas się totalnie nie umie ogarnąć w mapie 😁 Chess, super pomysł! My co prawda cel podróży miałyśmy określony, a nawet i czas kiedy miałyśmy do niego dotrzeć, ale taki trip bez konkretnego celu to jest supeeeeer rzecz!
No właśnie my od dość dawna jak gdzieś jedziemy to jednak z planem. Czasem klasycznym czasem dziwacznym ale jednak planem. Oboje lubimy jeździć stopem, namiot i biwakowe warunki nam nie przeszkadzają więc myślę, żeby po prostu złapać stopa gdziekolwiek i tyle 🙂
Pewnie na początek w Polsce ale później może gdzieś dalej. W sumie co nam szkodzi. Najwyżej przenocujemy parę razy w lesie, na polu albo stacji benzynowej.
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2016 00:39
wilczyk, polubiłam już chyba każde foto na fejsbuniu, a tu lubię jeszcze raz! Obie śliczne, super wypad - jak dla mnie rewela.
Chess, cudowny pomysł, realizujcie! A stacje benzynowe bardzo polecam 😀

emptyline, Dzięki! Jest cudownie!
infantil, wilczyk, ekstra zdjęcia 😀
Z ciekawości - ile czasu Wam zajął dojazd do Bilbao?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lipca 2016 10:24
safie przypominasz mi tu aktorkę grającą Sansę w GoT 😀


Hihi upnij włosy i od razu Sansa 😉
W sumie lepsza Sansa niż Cleo

infantil, wilczyk, ale super  😍
Warszawa - Bilbao 3 doby  😀
O, super 😀 my trochę okrężną drogą cisniemy, to pewnie z tydzień będzie 😀
mega foty!
Ja bym się w życiu na coś takiego nie odważyła. No chyba, że miałabym ze sobą przenośną łazienkę z cieplą, bieżącą wodą. 😁
Meise, jaka Ty śliczna jesteś! Niesamowita, taką córkę bym chciała mieć!  😜
wilczyk, infantil - świetny wyjazd, super zdjęcia  😀
infantil, drugie zdjęcie to moje ulubione 😍 mega wyprawa! Będziecie miały wspomnienia do końca życia 😀

safie, pies biegał z Tobą na smyczy? Dla mnie to było dramatyczne jak rowerem miałam brać psa, zawsze się bałam, że pociągnie i się wywalę 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lipca 2016 11:23
maiiaF, oj takim hardcorem to nie jestem. Psa prowadził P., ale on nie chciał zdjęć 😉

Poprzedniego spokojnie przy rowerze prowadziłam/woziłam(?)
Bischa   TAFC Polska :)
16 lipca 2016 11:25
Trochę się nabiegałam za nią przez dwa dni, ale jest! 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 lipca 2016 15:53
Mój ukochany Woodstock  💃
żabeczka17 zazdro na 100000% Po czterech latach wyjazdów pod rząd, w tym roku koleżanka z pracy akurat dziś bierze ślub i nie miałam szans na wolne 🙁

Ale...Woodstocku nie ma, ale też jest cudownie ^^
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 lipca 2016 19:13
DeJotka  Fajna fotka, mega pozytywna 🙂
mnie na Woodstocku nie było ponad 7 lat   😁
Tam jest zawsze fajnie 🙂

wymodelowana a dziękuję 🙂 fajny pomysł na selfie 🙂

Mam jeszcze takie . Wieczorem łaziłam w  takim nakryciu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się