Stajnie: kujawsko-pomorskie

Wiem ze to nie ten wątek  ale pilnie szukam weterynarza z RTG w tych okolicach ,czy ma ktos kogoś kto przyjedzie dzisiaj i zrobi?
Może Anna Nowakowska? Tel w wątku o wetach.
Bardzo dziękuje zaraz sprawdzę
Wie ktoś coś na temat stajni w Marcelewie? To jest kawałek przed Kotomierzem, świetnie widać z pociągu (trasa Bydgoszcz-Gdańsk), tuż przy torach. Robi mega wrażenie. Ogólnie cały czas chyba w budowie. Co przejeżdżam to widać jakieś nowości. Mają mini tor wyścigowy (no dobra, nie taki mini), widziałam też jakieś przeszkody porozstawiane (podłoże chyba też niezłe).
Lokalizacja mniej więcej (z google maps, ale foto tam jest dosyć stare): 53°15'48.1"N 18°05'19.6"E
Marclewo raczej będzie stajnią na potrzeby właściciela, sportowo - sprzedażową z tego co wiem. Faktycznie robi wrażenie, szczególnie jeśli się wie jak tam wyglądało przedtem. Nie wiem kto tam konie jeździ teraz.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2016 06:26
Czy kojarzy ktoś może stajnię w okolicy Mebel-Szkol. PHU. Gilewska G w Małe Łąkie? :kwiatek: miałabym kilka pytań na priv 🙂
Czy ktoś może polecić mi veta dobrego ortopedę z naszego woj. lub dojeżdżającego, który zna się na rzeczy ma dobre RTG i strasznie nie ździera kasy. Kogoś innego niż Ania Nowakowska?
Kujawski?
vissenna   Turecki niewolnik
26 lipca 2016 19:20
Przewoźny
Zdawał ktoś odznakę w Jarużynie? 👀
Też polecam Przewoźnego, bywa w naszych okolicach 🙂
Dramuta12 jakiś czas temu zdawałam srebro. Co byś chciała wiedzieć?
ale przewoźny jest z okolic poznania i często jak juz to wysyła kogos od siebie.
Tak, z okolic Poznania, ale jeszcze niedawno jeździł dość regularnie do classica i do nas do stajni (Jarużyn) też miał przyjechać, więc da się go ściągnąć 🙂 jeśli to nie jest coś bardzo pilnego.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 lipca 2016 16:50
Przewoźny przyjeżdża normalnie do kuj-pom, był u mnie pod Toruniem a potem koń był u niego w klinice, polecam.
Jest najbliższym ortopedą tej klasy więc zawsze zbiera kilku pacjentów na jeden wyjazd do kuj-pom i dzieli koszty dojazdów.
dzięki za odp w takim razie będę dzwonić co by się ustawić w kolejkę, mam nadzieję że pomoże mojemu kulapecie.
Jakie opinie o Maciej Kujawski??
[CIACH] - bez przesady.
Czy ma ktoś jakieś informacje o stajni państwa Ojczenasz?
vissenna   Turecki niewolnik
28 lipca 2016 10:45
hhorse bedzie ban za reklame!  🤬
Malina_M, bardziej kujawskie czy pomorskie?
ogurek bardziej kujawskie okolice Torunia tak +/-
domcia406, napisałam pw. 🙂
Jakie opinie o Maciej Kujawski??


Ja słyszałam same pozytywne 😉 Chociaż jest zapracowany i ciężko u niego z czasem.
Maciej Kujawski jeździ do nas do stajni i wszyscy są raczej zadowoleni. Jedyny duży minus to sam proces umawiania się z nim  🤣
Jakie opinie o Maciej Kujawski??


Do nas też przyjeżdża, aktualnie imo jeden z najlepszych wetów w okolicy.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 sierpnia 2016 15:47
Jest tutaj ktoś z okolic Włocławka?
jest 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 września 2016 00:24
czy ktoś się orientuje, czy dostanę gdzieś w okolicach Torunia wysłodki buraczane 'od ręki'? Niemelasowane. Zamawianie zaczyna mnie trochę irytować, wiem, że gdzieś na starej trasie do Wawy coś jest ale mają tylko melasowane :C
Już wydawało się, że dzierżawa mojej kobyły wypali, ale niestety  😵 czy w tym naszym województwie na prawdę wszyscy są tak bardzo  🙄 inni? No nic, szukamy dalej  🥂
czy ktoś się orientuje, czy dostanę gdzieś w okolicach Torunia wysłodki buraczane 'od ręki'? Niemelasowane. Zamawianie zaczyna mnie trochę irytować, wiem, że gdzieś na starej trasie do Wawy coś jest ale mają tylko melasowane :C

AGROLOK GOLUB-DOBRZYN
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się