Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

dla mnie w przystępnej cenie i jakościowo dobre są Mustangi, ale nie wiem jak z dostępnością  😉
BlueHorse- myśle,ze Jarpol Cie poratuje 🙂 tam sie o jakosc martwic nie musisz 🙂
No właśnie chwilowo mamy tyci problem z kontaktem 🙂
Pewnie jak tak dalej pójdzie będę musiała kopic gdziekolwiek Horze na 24h najwyżej umrą po jednym transporcie :P
[quote author=alexiss link=topic=15196.msg2573581#msg2573581 date=1468960492]
BlueHorse- myśle,ze Jarpol Cie poratuje 🙂 tam sie o jakosc martwic nie musisz 🙂
[/quote
Ja mam jedne Jarpole juz jakieś..... 10-12lat i nie chcą umrzeć  😂 To jeszcze ten "stary jarpol" ale myśle, ze nowy tez ma nieśmiertelne;-)
Zgadzam się, że są nieśmiertelne bo mamy komplet i starych i nowych ale to nie temat na tutaj 🙂
Zobaczymy może ogarniemy Jarpolu a jak nie to z rozpaczy kupię te Horze Spirit widze, że najtańsze w konioteka.eu - nie znam sklepu ale jakieś opinie na + są to chyba się nie natnę 🙂
konioteka.eu spoko ,polecam 😉 śmiało możesz kupować 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
19 lipca 2016 22:41
czy w którymś Decathlonie są przeceny na derki siatkowe i maski?
Moon   #kulistyzajebisty
20 lipca 2016 07:01
BlueHorse, te ochraniacze Horze to faktycznie cieniutkie są w porównaniu do Jarpoli czy Eskadronów. (Jak chcesz pomacać to leżą na regale u nas w siodlarni w worku 😉 ) Jednak też musiałam kupić na gwałt jakiekolwiek i póki co - ku memu zdziwieniu - przeżyły ze trzy transporty, więc żyją 😉 Ale Kul też z gatunku tych samoładujących się, grzecznych i nie wiercących się w drodze.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
20 lipca 2016 07:14
BlueHorse, caball też ma http://sklep.caball.pl/ochraniacze-i-owijki/108-ochraniacze-transportowe.html
Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy nie maja czegoś uszytego "na zaś". Pewnie wyślą ci od razu.
desire   Druhu nieoceniony...
20 lipca 2016 10:17
BlueHorse, jeśli masz blisko do Decathlona to sie przejedź, zaczynają się końcówki serii i u mnie np. widziałam transportówki za niecałe 130zł.  😜 
Moon, a pomimo to, że jest z typu bezproblemowych to raz jak go wyładowywaliśmy jeden z transporterów miał do połowy ściągnięty i sobie na nim stał. Dobrze, że on grzeczny.
Czy ma ktoś może kod rabatowy do Beckersport?
Dzieki dziewczyny  :kwiatek:
czy do Amigo-Konie jest teraz jakiś kod rabatowy?  :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
21 lipca 2016 11:43
W końskiej ścieżce (stacjonarny) jest wyprzedaż koszulek damskich, niektóre naprawdę sporo przecenione, no tylko trzeba tam pojechać 🙂
Zgadzam się, że są nieśmiertelne bo mamy komplet i starych i nowych ale to nie temat na tutaj 🙂
Zobaczymy może ogarniemy Jarpolu a jak nie to z rozpaczy kupię te Horze Spirit widze, że najtańsze w konioteka.eu - nie znam sklepu ale jakieś opinie na + są to chyba się nie natnę 🙂


Nie polecam tych ochraniaczy Horze. Niebo lepsze te że standardowej kolekcji, czarne. Spirit są cieniutkie, koszmarnie zjeżdżają i są szerokie, przez co nie da się odpowiednio dopiąć przez co rzepy starczą na wszystkie strony. Doprowadziły mnie dwa razy do szału bo aż tyle razy je założyłam koniowi i sprzedalam. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Czy w Dobrym-Koniu jest jakas promocja?
Na zaraz udało się popożyczać i załatwić jedne Jarpole na zaraz.
Potem będę prawdopodobnie załatwiać kolejne Jarpole 🙂
Dzięki jeszcze raz 🙂
Ktoś gdzieś widział promocję na suplementy?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lipca 2016 11:34
kitty a jakie?
coś jest w Begro chyba Orling, i generalnie na jakieś hasło jest -12% na wszystko.
Coś widziałam w Arcusie,chyba żelazo. Pewnie w MKsklep też się coś znajdzie.
www.healthyhorse.pl <--- promocja na Chevinal
Szukam czegoś na stawy, nie do końca mam pomysł czego.....
I mam jeszcze małego  🚫
Więc equishop w moich oczach się zrehabilitował. Nie dostałam oczywiście całości zamówienia, ale dostałam paszę wokół której było najwięcej zamieszania. Pani była bardzo miła i co do tej transakcji, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Lubię ten sklep i mam nadzieję, że to będzie teraz u nich standardem. EQUISHOP BRAWO!!! Dla mnie ta pasza była największym niesmakiem z racji maila o dostępności i szanuję sklep za załatwienie sprawy 😉 
kitty A może Dromy? (Na ich stronie) Cena ogólnie jakaś wielka nie jest, a jest kod na hasło revolta -5%, przy przekroczeniu 300zł masz za darmo wysyłką  😀
Ogólnie sama teraz z tydzień temu zamawiałam i paczka też szybko mi przyszła od nich, dobrze zapakowana (Zwracam na to uwagę) 🙂

Edit. Dopiska
Bardzo lubię dromy, ale irytuje mnie wysokość cen w porównaniu do czech i znów podnieśli ceny... po te suplementy wybiorę się do sąsiadów przy okazji 😉
Dava   kiss kiss bang bang
23 lipca 2016 13:24
Faktycznie jest tak duza roznica w cenach? Pytam z ciekawosci  :kwiatek:
ok. 30 - 40zł na opakowaniu. Sprawdzałam tylko kilka pozycji. przy suplach za ~ 130-150zł moim zdaniem dużo. Tym bardziej, że to detal przecież. Tam też vat jest inny, więc kupując na firmę i bez vatu u nich mam duuużą różnicę 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lipca 2016 18:14
Chce ktoś może się podzielić kodem rabatowym do yard equites?  🙇
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
24 lipca 2016 10:12
Dromy podniosło ceny i to dużo  🙁 za Boswellie w proszku płaciłam niedawno 139zl, a teraz juz 159zl  😤 Po przeliczeniu w Czechach można kupic ten suplement za 119zl (740koron)
hah! a myślałam, że tylko ja to zauważyłam  😜 no trudno, wolny rynek ma swoje prawa, ale szkoda...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się