Tanie linie lotnicze - Ryanair, Wizzair i inne

Paulinka, a co w umowie?
hej, chciałabym poleciec z Wrocławia do Warszawy. O 13 mam kolejny lot z Warszawy, z Wrocławia do Warszawy bym przyleciała o 10, tutaj mam pytanie, te 3 h powinny mi styknąć przed kolejnym lotem? Czy takie loty międzymiastowe są zawsze dokładnie o czasie?  😵
Jesli nie bedzie jakiegos meeega opoznienia pierwszego lotu, to spokojnie wystarczy. Nie zawsze loty miedzynarodowe sa punktualne-co do miedzymiastowych to nie wiem.
hanoverka, powinno Ci starczyć. Lecieliśmy w maju z Wrocławia do Warszawy i nie było opóźnień.
Masz kolejny wylot z tego samego lotniska?
yegua tak z tego samego, po nocy postanowiłam, że nie będę ryzykować i wezmę wcześniejszy lot. Trudno, pokibluję trochę na lotnisku ale przynajmniej bez stresu  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 sierpnia 2016 23:42
Jeśli się już odprawiłam to nie mogę wykupić pierwszeństwa wejścia na pokład? :/
ovca   Per aspera donikąd
02 sierpnia 2016 21:19
Czarownica możesz, ale na lotnisku przed wylotem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 sierpnia 2016 07:27
Super! Dzieki :kwiatek:
Odkopuję bo nie ogarniam 😉 😁

Chcę kupić bilet i zapłacić przelewem, karty kredytowej nie mam nawet. Wczoraj zarezerwowałam dwie sztuki (w jedną i w drugą stronę osobno, bo różne lotniska), obie elegancko na przelew. Zmieniła mi się trochę koncepcja w międzyczasie i chciałam zrobić rezerwację biletu nr 3 (docelowo zamiast biletu nr 1) i d*pa - wersja z przelewem się nawet nie wyświetla 👀 Ki diabeł? Do wylotu prawie miesiąc, chodzi o te czekające rezerwacje? Ktoś pomoże?
Znawczynie, pomocy.
Chcę polecieć w pierwszym tygodniu stycznia... gdzieś. Naprawdę gdziekolwiek, Włochy, Hiszpania, Grecja, Portugalia, Francja i tak dalej i tak dalej. Ryanairem albo Wizzairem. Teraz ceny są takie sobie. Jest szansa, że na last minute będą niższe? Czy brać teraz,bo potem tylko wzrosną?
infantil, low-costy działają na tej zasadzie, że im wcześniej tym taniej. Im bliżej lotu tym bardziej można nabić pasażera w butelkę, bo może akurat "musi" 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 grudnia 2016 07:14
Ryanair ma często promocje, w których bilet krajowy wychodzi po 9 zł, a zagraniczny po 39 zł (w Black Friday tak było), tak więc trzeba patrzeć.
Najczęściej im bliżej lotu tym ceny są wyższe...
I stanęło na Rzymie za 170zł w dwie strony. Spoko, zmieściłam się w limicie pieniężnym, pasuje mi termin i ogólnie wszystko super, już chcę  😜
Ja lecę do Rzymu we wtorek,bilety kupiłam miesiąc temu i zapłaciłam za tam i z powrotem 127 zł.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 grudnia 2016 21:57
[s] Szybkie pytanie- robię teraz odprawę, lot w obie strony, jeden 10.12 drugi 14.12.
Teraz mogę doprawić tylko ten pierwszy, drugi z tym samym numerem rezerwacji będę mogła później?[/s]

Jestę debilę, nie zauważyłam informacji że mogę 😵
Pytanie mam.
Czy mogę spakować do walizki idącej do luku statyw fotograficzny? Czy musze go nadać jako bagaż specjalny?
Możesz, ale pamiętaj, że może się połamać, bo walizki mają ciężkie życie na lotnisku 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2017 21:13
Czy aplikacja Ryanaira będzie działa pomimo braku Internetu w telefonie? Albo czy screen kodu z aplikacji wystarczy?
Działała w jakim sensie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2017 21:23
Czy karta sie wyswietli :kwiatek: I czy bedzie "dzialac" na bramkach?
Ściągnij aplikację PassWallet – wyszuka Ci aktywne karty pokładowe w telefonie i nie będzie potrzebowała sieci, żeby je pokazywać, kiedy zajdzie potrzeba. Byle bateria była 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2017 21:33
Dzieki!  :kwiatek: mam na telefonie, dodalam, oby zadzialalo  😁
Przetestuj sobie przed podróżą (no, przyznam za pierwszym razem miałam papierową wersję na wszelki wypadek). Jak już się odprawisz i będziesz miała w telefonie kartę pokładową, to otwierasz PassWallet i nakazujesz mu przeskanować telefon w poszukiwaniu wszystkich aktywnych kart. Wtedy włażą do tej aplikacji – i już można pokazywać, kiedy potrzeba.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 stycznia 2017 08:56
Dziękuję, wszystko podzialo 😀 :kwiatek:
A tak w ogole w aplikacji bilety są droższe niż na stronie.

Ostatnio sie  wkurzyłam, leciałam z Charleroi do Krakowa dokładnie w Wigilię. Tydzien wcześniej kupiłam bilet - 110€. Dwa dni przed wylotem było już 79......  🤔
Dziewczyny, pomóżcie mi z Wizzairem, bo już zgłupiałam  🤔
Czy mogę na pokład wnieść bagaż podręczny ten mały darmowy o wymiarach 42/32/25 (czyli np. większą torebkę) I DO TEGO małą torebkę na telefon/portfel itp? Czy mogę wnieść tylko jedną torbę?
Jedną torbę.
Zależy jak duża ta torebka. Ja miałam często taką właśnie mikro rozmiarów na portfel na biodrze + mały podręczny i nigdy się do tego nie przyczepili.
Okej, gracias  :kwiatek: będę kombinować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się