PokemonGO

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lipca 2016 21:09
A ja bym sobie pograła w te stare Pokemony na gameboya  😂
safie, ściągnij emulator, roma do pokemonów i hulaj. Ja tak przeszłam chyba wszystkie gry 😁 Gra się, przynajmniej mi, sto razy lepiej na tym emulatorze, bo mogę ustawić prędkość gry na 400% i postać chodzi jakoś sensownie, a nie ślimaczy się :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lipca 2016 22:00
budyń, gdzie i jak??  👀
Nie wiedziałam, że tak można  😁
Tu masz emulator, jak chcesz jakąś grę, to wpisz "pokemon rom" 😀 Oprócz oryginałów polecam hacki (tylko te skończone) nieraz ciekawiej się gra niż w oryginały 😀 Jejku ja to mogę nawijać, bo pokemony to jedne z moich największych hobby, wszystkie przeszłam, umiem nazwać 721 z nich (już nie liczę tych nowych z Sun & Moon), powiedzieć mniej-więcej kiedy ewoluują i te sprawy  🤣 Kiedyś zrobiłam swój hack pokemon, w którym byli moi znajomi haha 😀 Jak coś to uderzaj, chętnie polecę jakieś gry, pomogę z emulatorem itp. 🙂

Obczajcie Mudsdale  😜


safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 lipca 2016 08:49
Alten, dzięki  💘

Ja jestem bardziej z pokolenia Czarodziejki z Księżyca, ale na Pokemony też się załapałam - było jeszcze jedno anime w takim klimacie (Digimony??), ale takiego szału nie robiło.
[quote author=Cierp1enie link=topic=97340.msg2572214#msg2572214 date=1468700167]
[quote author=Misskiedis link=topic=97340.msg2572182#msg2572182 date=1468695215]
Ze 120 mb

Cierp1enie, sprawdzałaś jaką masz wersję systemu Android?


4.4.2
[/quote]

To sprobowalabym sciagnac z apkmirror, link dawalam wyzej, i zobaczyla czy dziala. Jak tak to sprawdzilabym po instalacji czy sklep google wykrywa ze zainstalowane. Jesli tak to super bo bedzie mozna aktualizowac przez sklep
[/quote]


dziękuję przez apkmirror działa bez problemu, ze sklepu google niestety nie
podpowie mi ktoś co oznaczają takie zielone iskierki, które pojawiają się co jakiś czas? W tamtym miejscu są Pokemony, czy to jakaś animacja?  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2016 18:44
rosakosa,  w okolicach listków może znajdować się pokemon 😉


edit:
takie mam skupisko pokemonów na osiedlu 😉
uhuhu, będzie szukane!

W mojej okolicy mapka niestety nic nie da, bo ostatnia aktualizacja sprzed 8 dni... 
Czas uruchomić instynkt łowcy!
Czy ktoś z Was gra na LG G3s? Cały czas gubię zasięg gps. Pojawia się gps signal is not found. Robiłam juz wszystko. Wyłączylam lokalizacje pozorowana, sygnal gps mam na najmocniejszym. Moja postac nie chce się przemieszczac. Czasem przejdzie pare metrow i dalej juz stoi mimo ze ja idę.
A gdzie takie fajne mapki mozna dorwac?🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2016 20:36
Stronę lub dwie wcześniej wrzuciłam.
Miałam godzinę do autobusu, zrobiłam koło 4 km po mieście i złapałam coś koło 50 pokemonów... :hihi; A z jaja 5 km... psyduck 😵
merciful,  u mnie na lg spirit to samo, najlepiej dziala jak mam jednoczesnie wlaczone endomondo. Ale juz skasowalam Pokemony, bo jakos bluesa nie poczulam.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lipca 2016 16:16
Wyszła aktualizacja do Pokemonów, po jej ściągnięciu w końcu zaczęla mi działac gra 😉


edit:

Wykluwanie jajek:
2km
Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Caterpie
Weedle, Pidgey, Rattata, Spearow
Pikachu, Clefairy, Jigglypuff, Zubat
Geodude, Magikarp

5km
Ekans, Sandshrew, Nidoran♀, Nidoran♂
Vulpix, Oddish, Paras, Venonat, Diglett
Meowth, Psyduck, Mankey, Growlithe
Poliwag, Abra, Machop, Bellsprout
Tentacool, Ponyta, Slowpoke, Magnemite
Farfetch’d, Doduo, Seel, Grimer
Shellder, Gastly, Drowzee, Krabby
Voltorb, Exeggcute, Cubone, Lickitung
Koffing, Rhyhorn, Tangela, Kangaskhan
Horsea, Goldeen, Staryu, Mr. Mime
Tauros, Porygon


10km
Onix
Hitmonlee, Hitmonchan, Chansey, Scyther
Jynx, Electabuzz, Magmar, Pinsir
Lapras, Eevee, Omanyte, Kabuto
Aerodactyl, Snorlax, Dratini

Mi się wykluł Koffing 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lipca 2016 11:33
Ja na razie wyklulam weedla, jigglypuffa i oddisha czyli wszystko co juz mialam 🙄
Kurcze, JARA, masz Draitini na osiedlu, chyba do ciebie wpadne jutro 😁 Za to w Parku Zachodnim zlapalam Mr. Mime, podobno mozna go zlapac tylko we wschodniej europie 😀
Rozwlił mnie ten pokestop :P
A to drugie macie mapę koło domu ._.
Wczoraj zrobiłam z psem 10km, odwiedzając najbliższe cztery pokestopy. Złapałam 2 pokemony.
Dziś jechałam ode mnie do centrum Katowic, w 15 minut złapałam 16 pokemonów, a szczęka mi opadła jak zobaczyłam wszystkie pokestopy.
No nie ogarniam, właśnie więcej poków powinno być w lesie itp. No ale co ja tam wiem o.O Już się nie dziwię, jak ktoś ma wysoki level...

A może by tak... Rzucić to wszystko i wyjechać w Biesz... *TFU* chciałam powiedzieć, do centrum miasta :P
U mnie pokestop jest pod sklepem, przy ktorym jest kapliczka. Jak to pod sklepem na wsi dużo "Pokoemonow" przy piwie. A i wkurzylam sie, jak zobaczylam ze pokestopy są przy szkołach w mojej okolicya, a Gym na przeciwko szkoly (ruchliwa ulica). Nie podoba mi sie to 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2016 12:39
Pokestopy sa zrobione na podstawie portali z gry Ingress. Takze w małych miejscowościach czy na wsiach nie ma zabytkow, murali, kosciolow, tablic pamiątkowych, zwienczen itp. Nie z kazdego portalu jest zrobiony pokestop.
Jara- podasz link do aktualizacji?
Ja na razie skromnie, bo 4 lvl.
U mnie jeden pokestop i to przy Tesco.
Ja dziś prawie odinstalowałam ten szajs, bo mi trochę pękła żyłka, kiedy dymałam 10 km by wykluć jajko i jak pojawił się ekranik z "oh?" i jajkiem do wyklucia, to gra się zawiesiła.......................... Znowu nie mam ani jajka ani pokemona. Noż #%#^&#%@!@%^ mać.
budyń, mi się tak zrobiło, zastałam jednak pokemona w teamie 🙂
Ja dzis niestety z jajek dziobak i rzepa kurka mac, lipa  😂
Dziobak i rzepa  😁
No najgorzej  😁 ale jutro powinny sie wykluc 2 10tki :P
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 lipca 2016 21:00
U mnie pod domem namiętnie biją się o kościół, a z kościołem graniczy MDK. MDK ciągle niebieski, a o kościół bitwa namiętna  👀
Jak się podnosi stardust ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2016 21:15
Też bym pograla... ale w tablecie mobilnego neta brak, a telefon przedpotopowy... 🙁
Mieliście tak, że nie widać pokemona w kamerze? I trzeba coś tam przelaczyc żeby się pokazał na zwykłym ekranie? 🤔
Tak, ja, mój brat i inne osoby które widziałam nie mogły grać z kamerą :P Ale to bierze więcej baterii.
Tak kontynuując moje pierwsze zderzenie z miejskim światem pokemon go. Dwa razy jechałam dziś w korku (byłam zachwycona, mama jako kierowca mniej  :hihi🙂 I wykluły mi się dwa 5km jajka przez jazdę w korku, a kolejne już niebawem  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2016 22:13
merciful, aktualizacja jest dostępna w playshopie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się