PokemonGO

Do grania z kamerą telefon musi obsługiwać AR, mój nie obsługuje, ale nie jest mi to potrzebne do życia 😉 właśnie wróciłam z prawie godzinnego łażenia w celu wyklucia jajka, niestety zabrakło 300 metrów, więc pójdę po południu jeszcze 😁 i znalazłam kilka nowych jaj i pokemonów, ale jak mi się wykluje coś co już mam to się wkurzę 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lipca 2016 09:45
Ja na razie wyklulam weedla, jigglypuffa i oddisha czyli wszystko co juz mialam 🙄
Kurcze, JARA, masz Draitini na osiedlu, chyba do ciebie wpadne jutro 😁 Za to w Parku Zachodnim zlapalam Mr. Mime, podobno mozna go zlapac tylko we wschodniej europie 😀


O! Jesteś we Wro? 🙂

Mapa trochę oszukuje, bo są pokemony w miejscach nieoznaczonych na mapie, ale też ta ulica, którą wstawiałam wyżej wcale nie jest tak usiana pokemonami 😉
Ja chciałam z ciekawości sciagnac zobaczyc ale mam nokie lumie i nie moge znikad pobrac. Ktos pomoze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lipca 2016 11:33
Niestety bez Androida lub iOS nie pójdzie 😉
ciekawe ile pokemonow zlapiesz dzisiaj w Raciszowie ;P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lipca 2016 12:14
rosek0, wielką, siwą ponitę, "orła" i "zająca" wieczorową porą w alkostrefie 😁  😁
Powinnam chyba spytać w głupich pytaniach, ale tu pewnie szybciej mi powiecie. Pytanie które zadał mi mój mąż, pracownik IT : skąd te pokemony się biorą? W sensie w tych miejscach gdzie są😉 i dalej mnie nurtuje - czy jak się złapie pokemona to on znika tak, że nikt go więcej już nie złapie w tym miejscu?  😜
DoSia, znika. A czytałam, że pokemony pojawiają się w miejscach, gdzie jest najwięcej połączeń z siecią wykrytych. U mnie na rynku coraz więcej rzadkich pokemonów się pojawia, bo każdy wokół ratusza lata :P
budyń, na pewno znika? Siedziałyśmy z koleżanką na dworcu, ona złapała jakiegoś, którego jeszcze nie miałam, więc szybko włączyłam grę i też sobie go złapałam 😉 w ogóle według mnie to one mocno losowo się pojawiają
maiiaF, a to już nie wiem, namacalnie nie sprawdzałam, ale mówiono mi, że znika, choć jednocześnie mogą go łapać inne osoby. Może dopiero po chwili znika?
budyń, po chwili to nawet jak nikt inny nie łapie, to znika 🙂 przetestowane dziś rano, ulice puste, żadnych bloków, mieszkań w pobliżu, pojawił się Rattata i Weedle bodajże, nie łapałam bo kończyły mi się Pokeballe i zaraz zniknęły, a nie było nikogo kto mógłby wcześniej wyłapać 😉
gram i ja 🙂 fajnie się chodzi i łapie w dziwnych miejscach 😀 najlepszy pokemon na głowie konia 🙂


Biorę też udział w konkursie pokemonowym. Jakbyście polajkowali mój koment Marta Goch, byłoby miło 🙂 https://www.facebook.com/wwwlubinpl/posts/675114232646381

Tylko ten uciekający gps w miejscach poza miastem.... :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lipca 2016 00:15
JARA, byłam wtorek - środa i dziś ale dziś z walizą więc w sumie nie łaziłam dużo - pkp, ruska, wyspa słodowa i to tyle, ale co złapałam to moje. Łupy Wrocławskie i okoliczne: Mr. Mime, Psyduck, Squirtle 😍, Ryhorn, Goldeen, Raticate, Cubone, Koffing, Magnemite, Porygon, Jigglypuff, Haunter, Slowbro, Venomoth i Staryu 😅
o rany, ściągnęłam te Pokemony ostatnio ale totalnie nie ogarniam. Skąd ludzie wiedzą, że np na końcu budynku jest jakiś Pokemon? (i jak to jest, że potem ten ktoś wraca, że już ktoś inny go zlapał?) nie czaje tego! mi się pokazuje jak idę gdzieś i nikt mi ich nie łapie..
I jak się podkręca pokeballa? skąd wiedzieć, który Pokemon jest najlepszy, żeby inne można było przerobić na cukierki tak jak piszecie?
i co na dole oznacza taki mały kwadracik gdzie pokazują się Pokemony? (można tam też któregoś wybrać i wtedy pokazują się jakieś stópki obok niego?)
i skąd Wy to wszystko wiecie?  🤔
Wystarczy poczyac jakis poradnik w necie 😉

Ja dzis udane lowy: Dratini i Magmar  😍
u mnie w pracy eevee i gastly -wszyscy graja nikt sie nie przyzna😉
Wystarczy poczyac jakis poradnik w necie 😉



no pacz, a wpisywałam "o co chodzi w PokemonGo" i nic mi nie wychodziło,poza tym jak je ściągnąć 😀
no pacz, a wystarczy ze wpisalam "Pokemon GO Poradnik" i kliknelam w pierwszy wynik wyszukiwania...

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-07-15-pokemon-go-poradnik-i-najlepsze-wskazowki
nie rób proszę ze mnie takiego debila, po tym jak przeczytałam Twój post, zmieniłam szyk zdania i znalazłam. Dziękuję.
Nie dogodzisz, nie dogodzisz... 😎
Proszel, na zdrowie!
no nie dogodzisz, nie dogodzisz, bo Twój post nie zabrzmiał miło, ale już się zabrałam to lektury  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 lipca 2016 13:00
faith za 2 tyg będę w Twoim mieście. Może w tym roku uda nam się spotkać ? Twój ogon, piwo i ... pokemony ?  😁
faith, gdzie Dratini zgarnęłaś 😀 ? Ja wczoraj polowałam na tentacool ale zanim do niego doszłam to już zniknał  😫
subaru2009 ogon in progress, a tymczasem malo jezdze 🙂 ale kawa i pokemony zawsze chetnie😉
casines na jasnych bloniach przy fontannie, magmara przy orlach 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 lipca 2016 13:23
To jak będę bliżej wyjazdu to się odezwę ze szczegółami 🙂
Mi i chłopu ostatnio było smutno bo po parku ganiało stado dzieci i łapały pokemony w miejscach w których my też je widzieliśmy a nam się aplikacja zawieszała 🤣 Ogólnie mocno słabo nam działa. Gramy na iphonie4 (chyba...)
Za to dzisiaj przez telefon dowiedziałam się, że nam się jajko wykluło i chłop złapał Gastlyego 🙂
Tak to sobie gramy baaaardzo na luzie.
Na iphone4 pokemony nie działają, jeśli już to iphone 4s 🙂
Racja, właśnie dopytałam 🙂 4s.
Dzis z jajka Abra  😍 😅
Mi dzisiaj z jajek 5km wypadła Ponyta, Growlithe i Meowth  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się