Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia, - dzięki! Też tak myślę, że wesolutki, taki idealny na lato 🙂
harja, - no cóż... prawdziwy facet się ponoć różu nie boi 🤣
Burza, - dziękujemy, to w większości zasługa fotografa.
emptyline, - wy jak zawsze idealnie w komplecie i ślicznie 😀
Dominika.J, - świetnie wam w czerwieni!
plunia, - przy takim jednolitym, ciemnym koniu to możesz szaleć z kolorami 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, na sucho ma zdecydowanie ładniejszy kolor 😉
emptyline, no własnie, za długo was nie było! Słodkości 😉
Dominika.J, pierwsze to absolutnie piękne połączenie 😀
plunia, bardzo ładnie wygląda 🙂
keirashara, mam dokładnie takie samo zdanie 😁

a my ni z gruchy ni z pietruchy w pasiastym Caballu 😍

I melduję że nowy model Caballowego czapraka już po porządnym praniu w pralce - wiedziałam, że wyciągnę jak nówkę 😉
wątek zamknięty
harja Ładnemu we wszystkim ładnie  💘 A tak trochę zbaczając z tematu...jaką on ma długość popręgu?  😀
wątek zamknięty
wera5510, :kwiatek: no właściwie to chwilowo ma 75cm+ przedłużki z każdej strony po 27cm - niestety naiwnie myślałam, że ten popręg wystarczy, skoro siodło ma długie przystuły...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2016 06:13
harja ładnie, lubię takie połączenia  🙂
wątek zamknięty
harja to wszystko zawsze takie małe  😜
Dzidzia powiedziała, że przyjmie kolegę. Gdzie mam po niego wpaść?  😍 😍 😍
wątek zamknięty
harja, - ładnemu we wszystkim ładnie 😉


Zostając w temacie różów... nasz nowy komplecik na zawody - schocke royal d style white/orchid 😀 Uszy muszą przejść lifting, bo koń wygląda w nich jak osioł - chyba musze mu poniacze na przyszłość kupować 😂



Imo czaprak zyskuje na koniu dużo "stonowania", ten róż tak po gałach nie daje, jak na sucho 😉
wątek zamknięty
keirashara genialnie to wyglada!! Uwielbiam takie połączenia człowiek- koń  😜 a z tym różowym to juz w ogóle super 🙂

Milano w podgladowym telefonowym Nici Hellblau i ochraniaczach tabasco  💘




Przymierzałam rownież Nici Marine/ Pink PD ale poległ pod moim siodłem i musi iść pod młotek ... A jestem zakochana w tej kolekcji  😵



Mam nadzieje ze znajdę niedługo czas na jakieś bardziej profesjonalne zdjęcia
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lipca 2016 01:25
Keirashara wiedziałam, że ten czaprak to będzie szał, ale nie sądziłam że aż taki 😜
hajra Kubusiowi chyba we wszystkim ładnie 😀
dairoxroxi mi niciaki te starsze bardzo się podobają. Mimo to nie do końca na Twoim karusku mi się podobają.
Jakoś tak nie do końca ta kolorystyka.
wątek zamknięty
dairoxroxi, - dzięki! Ja fanką różu nie jestem, ale podoba mi się ten komplecik - taki wesoły 🙂
lusia722, - wiszę Ci giga czekolade za wyszperanie go 🙂 Jestem w nim głęboko zakochana.

Pranie czaprak też przeszedł pomyślnie, choć trochę się namęczyłam. Pięknie odsysa pot na zewnątrz - co w przypadku białego czapraka, to akurat nie jest do końca dobre 😉
wątek zamknięty
Pytanie do posiadaczek jarpola
Jestem zakochana w czapraku bakłażan a ze ja kupuje tylko z owijkami, to mam zagwostkę, bo na zdjęciach poglądowych wyglądają tak samo odcieniem jednak na fotka użytkowniczek wyglądają jak 2 osobne odcienie fioletu i o ile oba mi sie podobają osobno to razem wyglądają mało zachęcająco.
Czy czaprak i owijki bakłażanowe tak się różnią odcieniami jak na fotce?
KLIK

Skróciłam link.
wątek zamknięty
Nie.
wątek zamknięty
Sophia, - skróć link, bo się wszystko rozjechało
wątek zamknięty
Amabilis   Two of us against the world
21 lipca 2016 21:45
Ja wlasnie dorobilam sie telefonowej jakosi zdjecia HH pod siodlem 🙂

wątek zamknięty
Srokaty w różnych wersjach kolorystycznych.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2016 16:36
Amabilis, no i strasznie mi szkoda tego ładnego, zakrytego herbu 🙂 Ale kolory fajne! 🙂
wątek zamknięty
Pierwszy raz w tym roku odpaliłam szmaragda🙂

Ale mam zaległości na re kilometrowe  😜
wątek zamknięty
My wpadamy z fotami komórkowymi Anky purple  😀
wątek zamknięty
Drogie szmatoholiczki, na których skokowych czaprakach mieści się mattes L? W sensie żeby futerko nie wystawalo z tylu na konia. Chodzi o cienkie i drobnopikowane ale nie eskadron cotton, za szybko się szmacą. Mustang? Problem jest też z przodu, bo mocno wysunięta tybinka i czapraki mocno vs się pod nią chowają...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lipca 2016 08:07
escada, może być ciężko znaleźć coś na tyle długiego, mnie Lka Mattesowa zawsze wystawała poza czaprak... Mka jest taka na styk 😉 Zostaje ci albo samej uszyć, albo poprosić ivett / deborah, żeby ci uszyły na wymiar...
wątek zamknięty
Eskadron olive, taki typowy niebrudzący się czaprak do ciurania 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lipca 2016 22:05
keirashara, harja, a dziękujemy, dziękujemy i obiecujemy poprawę. 🙂
wątek zamknięty
Livia kurcze tego się obawiałam 😉
wątek zamknięty
Który z tych Caballowych czapraków będzie ładniej wyglądał na skarej, aktualnie spłowiałej kobyle?  😉
takiej w cieniu
takiej w słońcu

Wymyśliłam sobie coś takiego (choruję na beże, brązy i granaty ostatnio 😉)



wątek zamknięty
Bursztynowa, w zielonym super.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 lipca 2016 13:00
julka, dla mnie wygrywa granat 🙂

Ja się przypomnę z antracytowym Niciakiem - na klaczy koleżanki 🙂

wątek zamknięty
julka, dla mnie drugi od dołu, granat tak, ale z inną lamówką... Zrobiłabym granatową lamówkę, biały sznur, czerwoną tasiemkę lub czerwona lamówka, granatowy sznur, biała tasiemka. Stalowy do takiej maści mi się nie widzi zupełnie. 😉 Ale mi się stalowy podoba tylko na niespłowiałych karych i siwych, do "brązowych" koni mi nie pasuje.
wątek zamknięty
julka177 Pierwszy z bardziej pomarańczową lamówką. Będzie szał.
Harja Jak zwykle bajecznie. 😍
wątek zamknięty
julka177, - łap coś w brązach lub beżach raczej. Na moim spłowialcu granat wygląda mocno średnio, a wydaje się kolorystycznie dość podobny do kobyły 😉 Jak niebieskości na nim, to raczej jaśniejsze i bez kontrastowych lamówek. Do mnie przemawia mocno ostatnia wersja, ale do konia brałabym raczej pierwszą lub trzecią 😉
W oliwce kobyle bardzo do pyska 😀
Livia, - nawet ładniej się ten niciak prezentuje na gniadym, niż na karym 🙂
escada, - mi mattes L-ka wystaje nawet z nowych, giga-cottonów... chyba tylko czaprak na zamówienie by był na to rozwiązaniem.

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 lipca 2016 18:19
keirashara, zgadzam się, na karym było smutno, a tu jest idealnie 🙂 Ale co kropki, to kropki 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.