Howrse gra :)

Ano właśnie już wykorzystałam te swoje punkty. Ale naiwnie sądziłam, że będą obie drogi do kuponów, no trudno. 😀
Z jednej strony fajnie, bo jak się miało kilkanaście melonów, to było trochę utrudnienia, a z drugiej strony, trzeba być w grze aktywnym.
Z 12 losami wugrałam 12 losów i 9 PD  🤔wirek:
Poza tym: kto los za los  🙄
desire   Druhu nieoceniony...
21 lipca 2016 06:09
Dysponuje tu ktoś może ogierem z pg min. 3200 i um min. 4100 ?  najlepiej luzytański, anglik lub holsztyn, mustangami już gardze 😉  Szukam do pokrycia  😜

btw. ludzie tak dziczeją za tym rakiem, że można kupić fantastico konie za grosze.  😜
Z 12 losami wugrałam 12 losów i 9 PD  🤔wirek:
Poza tym: kto los za los  🙄


Ja mogę, podaj nick  :kwiatek:
[quote author=idziosława link=topic=49169.msg2574152#msg2574152 date=1469087597]
Z 12 losami wugrałam 12 losów i 9 PD  🤔wirek:
Poza tym: kto los za los  🙄


Ja mogę, podaj nick  :kwiatek:
[/quote]
kaka2002
Ja wszystkim kupuję, więc jak chcecie to dodawjacie: isfolket.
kaka2002, flygirl zaprosiłam, jakby ktoś jeszcze chciał to mój nick: igasrigaaaa
Hejka! Ma może  ktoś ogiera, albo zna osobę, która ma takowego konia, który daje krycia i ma PG powyżej 3200? Obojętna rasa 🙄 w razie gdyby, proszę o kontakt na howrse: kaka2002 mogę zapłacić nawet powyżej tych 7500 eq.  :kwiatek:

Edit: chętnie odkupie Pięty Achillesa. Mogę zaoferować kupony lub equus  🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 lipca 2016 07:32
Z jednej strony fajnie, bo jak się miało kilkanaście melonów, to było trochę utrudnienia, a z drugiej strony, trzeba być w grze aktywnym.


Zawsze można zainwestować w pszenicę. Tak ulokowałam 17mln. Kilkaset tysięcy dałam na paszę.
Nie bardzo ogarniam tego inwestowania w paszę, żeby kupić z funduszy kupon, bo mogę kupić za kilkanaście mln pszenicę, ale potem muszę ją sprzedać żeby odzyskać kasę, tyle że sprzedaje się za pół ceny, no chyba że chodzi o coś innego. 
Nie bardzo ogarniam tego inwestowania w paszę, żeby kupić z funduszy kupon, bo mogę kupić za kilkanaście mln pszenicę, ale potem muszę ją sprzedać żeby odzyskać kasę, tyle że sprzedaje się za pół ceny, no chyba że chodzi o coś innego. 


Tak, ale pasze kupujesz za 1eq i sprzedajesz za taką samą cene, 1eq  🏇
Ja mam jedną Piętę, jak chcesz.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 lipca 2016 12:40
[quote author=Watrusia link=topic=49169.msg2574914#msg2574914 date=1469258605]
Nie bardzo ogarniam tego inwestowania w paszę, żeby kupić z funduszy kupon, bo mogę kupić za kilkanaście mln pszenicę, ale potem muszę ją sprzedać żeby odzyskać kasę, tyle że sprzedaje się za pół ceny, no chyba że chodzi o coś innego. 


Tak, ale pasze kupujesz za 1eq i sprzedajesz za taką samą cene, 1eq  🏇
[/quote]

Mi kasa niepotrzebna. Może gdybym bawiła się w kupowanie dobrych koni... Ale nie mam czasu na grę.
Ja nie wiem, ile trzeba kupić losów, żeby wygrac coś innego niż 1000 equus, punkty dorastania i nauszniki/owijki? No ile można. 😵
Ja nie wiem, ile trzeba kupić losów, żeby wygrac coś innego niż 1000 equus, punkty dorastania i nauszniki/owijki? No ile można. 😵


Taak, to jest okropne. 30 losów a tu nic. Zauważyliście, że najczęściej Raka wygrywają osoby <200 dni stażu?
flygirl, ile chcesz za piete?  :kwiatek:
O, wystarczyło tu napisać i RO wpadło. Boję się otworzyć. 😁
desire   Druhu nieoceniony...
23 lipca 2016 22:14
Hejka! Ma może  ktoś ogiera, albo zna osobę, która ma takowego konia, który daje krycia i ma PG powyżej 3200? Obojętna rasa 🙄 w razie gdyby, proszę o kontakt na howrse: kaka2002 mogę zapłacić nawet powyżej tych 7500 eq.  :kwiatek:

Edit: chętnie odkupie Pięty Achillesa. Mogę zaoferować kupony lub equus  🏇


ja mam takiego 😉 PG 3212,48, 100blup 
jak coś to pisz na smarties
Sprzedam Hestia's Gift za kupon na pl lub pass
Czy wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Jabłkiem vintage? Bo rozumiem, że dostaje się umiejętności no i wybiera jakąś maść z gry no ale to na zasadzie złotego jabłka? czy bardziej jeśli wybiorę jakąś maść to automatycznie zmieni mi rasę i maść mojego konia? nie rozumiem  😜
Wiecie może coś o następnej promocji?
desire   Druhu nieoceniony...
26 lipca 2016 21:27
flygirl, ponoć mają być labirynty, a potem eliksiry.
Jeju, jak ja nie znoszę labiryntów  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lipca 2016 08:06
Super, musiałam zaliczyć mini-grę żeby dostać darmowy kupon- ledwo mi się udało 😵 Ale bym się wkurzyła, gdyby przepadło 👿
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2016 10:18
CzarownicaSa, ale jak nie przejdziesz minigry to nic Ci nie przepadnie, możesz próbować do skutku. 🙂


ogłoszenie parafialne - mam na sprzedaż konie z PG powyżej 3000, 3100, 3200 😉
Ma ktoś może zdjęcia jak przejść labirynty z aktualnej promocji ?  👀
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2016 10:52
desire , ślicznie dziękuję
desire usunęłaś te zdjęcia albo coś? Bo mi się nie pokazują :kwiatek:

edit. poradziłam sobie. 🙂
U mnie działa 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się