Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

Scottie   Cicha obserwatorka
26 lipca 2016 15:30
sumire, tak, dokładnie ten 🙂 Cetaphil MD dermoprotektor
madmaddie, dzięki, przetestuję 🙂
Laski, jeśli jeszcze nie znacie marki Resibo, to.. lepiej poznajcie 😀
Wszystkie moje problemy z cerą zniknęły. Używam olejku do demakijażu (wystarcza na ok. 3 miesiące) i serum. O olejku możecie sobie poczytać w Internecie na blogach, o serum mogę powiedzieć tyle, że żaden kosmetyk nie jest tak skuteczny jak ono. Najlepiej widać to na brodzie (kiedyś jak robiłam głupią minę to miałam kilka takich nierównych dołeczków na brodzie, a teraz wszystkie zniknęły) i na moich przebarwieniach (zniknęły całkowicie po miesiącu stosowania, mogę chodzić saute). Mam zdj porównawcze jak coś😉 w każdym razie, może Wasze problemy też rozwiąże taki zestaw. Mają też inne kosmetyki ale nie potrzebuję ich używać, zresztą cena też nie jest niska. Ale w przypadku olejku i serum moge powiedziec, że warto
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 sierpnia 2016 21:39
Zła kobieto, mam olejek i kocham, a nad serum sie zastanawiam, ale cena mnie odstrasza..
Bierz, warto! Patrzac na ile wystarcza, to koszt sie fajnie rozklada. Wiele juz przetestowalam, drozsze marki, i zadne nie dorownuja temu z Resibo uzywam teraz tylko tego olejku, serum i czasem krem ale w sumie to nie musze. Minimalna pielegnacja zawsze wychodzi na dobre. Na co dzien jesli sie maluje, to tylko mineraly
Scottie   Cicha obserwatorka
04 sierpnia 2016 09:04
Awers, wrzuć zdjęcia porównawcze 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2016 11:14
Jakiej firmy i gdzie (najlepiej internety, bo po sklepach to mi się chodzić nie chce) kupić błoto? 😁
po zachwytach Awers poczytałam jeszcze troche w internetach no i kupiłam... serum i krem pod oczy Resibo. szczerze mówiąc, pierwszy raz wydałam tyle hajsów na smarowidła. czekam teraz aż moja twarz zacznie bić niebiańskim blaskiem :p Awers, jeśli nie zadziałają - będzie na ciebie  🤬
Sa jakies srodki na zaskorniki w tabletkach ale bez recepty?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
18 sierpnia 2016 13:19
cZy któraś stosowała produkty Missha?
Poleci ktoś jakiś korektor, który nie zabije ceną a dobrze zakamufluje blizny/ślady po ranach? Często się odznaczają, mam raczej jasną karnację, więc ciemniejszy podkład/puder, który pewnie załatwiłby sprawę, nie wchodzi w grę 🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 sierpnia 2016 09:29
A Dermablend? Ja co prawda nie uzywam, ale szukalam czegos do zakrycia tatuazu i on mi wyskoczyl. Zobacz sobie w internetach czy by Ci odpowiadal :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 sierpnia 2016 11:43
cZy któraś stosowała produkty Missha?


dobra, zamówiłam z www za ponad 500zł! 😡 jestem ich bardzo ciekawa, mają dobre recenzje, w ogóle ciągnie mnie ostatnio do azjatyckich kosmetyków i sposobów pielęgnacji, a zwłaszcza legendarnego oczyszczania twarzy.
a zaczęło się od tego, że chciałam kupić MISSHA The First Treatment Essence Intensive - osławioną wodę działającą ponoć cuda 🙂  no ale poszalałam i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z obsługi, bo okazało się, że zamówiłam 2 produkty, których już nie mieli i pani do mnie zadzwoniła, przeprosiła i zaproponowała albo zwrot pieniędzy albo, żebym sobie coś domówiła z 30% rabatem😉 co też uczyniłam🙂
Ja z Misshy używałam tylko BB Perfect Cover, w sumie lubię, ale na co dzień ciężki więc teraz nakładam tylko okazjonalnie.
madmaddie, dzięki! Myślałam o czymś punktowym raczej, ale obczaję, może akurat się sprawdzi :kwiatek:
ekhem i jak wrażenia? :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
23 sierpnia 2016 15:44
maiiaF, a próbowałaś tego kamuflażu z Catrice w słoiczku? Kosztuje jakieś śmieszne pieniądze, a to serio bardzo kryjąca pasta 🙂
Poleci ktoś jakiś korektor, który nie zabije ceną a dobrze zakamufluje blizny/ślady po ranach? Często się odznaczają, mam raczej jasną karnację, więc ciemniejszy podkład/puder, który pewnie załatwiłby sprawę, nie wchodzi w grę 🤔


Catrice Camouflage za ok. 12 zł. Rewelacja. Zakrywa wszystko.
Są dwie wersje w płynie i w kremie - obie super, aczkolwiek wolę w płynie. W kremie jest na pewno cięższy ale mocniej kryje.
amnestria, jeszcze się zastanawiam, czy widzę rzeczywistą poprawę, czy tylko chciałabym ją widzieć 😉
Zanim zaczęłam używać serum miałam autentycznego doła - że pierwsze zmarszczki, że skóra robi mi się jakby mniej gęsta...? Teraz wygląda lepiej - zyskała nieco na świeżości.
Koniec z niespodziankami w miejscach gdzie prawie zawsze coś bylo. Czoło jest mniej szorstkie. Pory na nosie ładnie się rozjaśniły - taki sam efekt miałam po myciu olejkami, czego juz nie praktykuję ze względu na upierdliwość. Serum jakby nie patrzeć jest mieszanką olejków.
Używam na noc, do rana prawie się wchłania, ale czuć jeszcze lekki poślizg, przed jakimkolwiek makijażem musze umyć twarz. Na dzień na pewno nie przejdzie. Ładnie pachnie. Zdecydowany minus - mam wrażenie, że od kiedy używam skóra na nosie bardziej się tłuści, czasami widzę małe kałuże wokół porów 🤔. Bez przypudrowania w środku dnia nie da rady. Ale to tylko nos i liczę że jeszcze się unormuje.

Z kremu pod oczy jestem zadowolona, bardzo ładnie nawilża, korektor mniej zbiera mi się w zmarszczkach.
Dzięki dobra kobieto :kwiatek: :kwiatek: Muszę rozważyć zakup, choćby na poprawę humoru, bo źle znoszę swoje nowe-pomarszczone oblicze 😁
Graba.   je ne sais pas
25 sierpnia 2016 12:15
przejrzałam temat i znalazłam tylko stare posty, ale wiem, ze temat się przewija. Szukam lekkiego kremu na dzień, pod makijaż. Problem mam taki, że mieszkam we Francji i w grę wchodzą marki typu yves rocher(maja kremy w ogole?), avene, la roche posay... ktoś, coś? 🙂
Polecicie jakieś preparaty na gładką cerę, wygładzanie zmarszczek itp? Tylko coś co same stosujecie , a nie zasłyszane 🙂
Bo z tego co czytam w necie to wszedzie bardzo polecają Laboteq np. tutaj http://gladkacera.pl/laboteq-skin-oraz-tone-cena-opinie-forum-sklad-ulotka/ , ale ja tam wolę popytać ludzi z własnego doświadczenia czego używają 🙂 Piszcie 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
31 sierpnia 2016 11:22
Dostałam zamówienie z Missha i jestem mega zadowolona, super obsługa, dostałam kilka gratisów, w tym cienie warte 100zł 😍
Szkoda tylko, że na razie niczego nie będę używać, bo obkupiłam się ostatnio opór, m.in dorawałam krem i olejek La Mer w ekstra cenie 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 września 2016 07:47
Dziewczyny, macie jakiś godny polecenia krem do skóry, która jest jednocześnie sucha, szybko przetłuszczająca się na nosie i czole, ze skłonnością do zaskórników? Potrzebuję na dzień i na noc, teraz na noc nie używam niczego, bo rano budzę się z nowymi zaskórnikami  🙄 No i nie ukrywam, że cena ma znaczenie.. Ratunku!  😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2016 09:05
smarcik, u mnie się fajnie sprawdza krem rokitnikowy SYLVECO.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
04 września 2016 19:09
smarcik, krem siarkowy Barwa i Moj Krem nr 11 -tanie,dobrze matują,działają antybakteryjnie,choc nie nawilżają jakos super,ale cos za cos.Na dzien sa ok,na noc polecałabym cos bardziej nawilżającego,albo np jakis olejek/serum pod krem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2016 08:51
Dziękuję dziewczyny!  Przejdę się do Rossmanna i zobaczę które z tych kremów będą dostępne 🙂
smarcik ja kocham kremy z Body Shopu. Nie kosztują milionów, a są naprawdę super!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2016 14:31
ashtray a nadają się do takiej cery jak opisałam? Ja z body shopu kupuję tylko krem do rąk z konopii  😡 I balsamy do ust  💘
Myślę, że tak, tam jest kilka rodzajów kremów do wyboru. Zapytaj, to ci coś doradzą 🙂 Ja mam taki z wit. E. Jestem zadowolona, moja cera go bardzo lubi. Fajnie nawilża i nie zapycha.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się