Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

kitty gdzie w Czechach mozna Dromy zamowic w db cenach i z przesylka do PL? mam w tej chwili okolo 20 psow i 8 koni na tych suplach- wszystko dziadki w srednio zamoznych rekach i tniemy koszty...a suple sa super, bija na glowe cortaflexy i apttoflexy dla piesow i koni.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 lipca 2016 11:12
Kitty ja również dołączam do zapytania Karli🙂
Jakiś czas temu do nich pisałam... odmówili wysyłki do PL odsyłając do naszego przedstawiciela... więc nie wiem 🙁 ale myślę o wysyłce do kogoś w czechach, tylko muszę mieć czas żeby przemyśleć logistykę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 lipca 2016 12:08
kitty, kiedyś szukając informacji o wysyłce z amazonu (akurat do Polski nie wysyłali) znalazłam informację o usłudze właśnie w Czechach. Zamawia się coś na ich adres, a oni to dalej przesyłają już do Polski.
ARTYKUŁ
to jak cos to ja sie chetnie podlacze do zamowienia z Czech, bo przy takiej ilosci jak "u nas" to idzie to nawet 20zl jest spora kasa:/
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
24 lipca 2016 14:32
Szkoda, ze tak popłynęli z tymi podwyżkami, od razu o 20-30zl na tych produktach, które najlepiej sie sprzedają... 🤔wirek:
Widział ktoś promocje na naczółki??
W Beckersportsie jest promocja na nauszniki HKM i Schockemöhle, czapraki Schockemöhle oraz kaski Charles'a Owen'a  😉
http://beckersport.pl/specials.php
Nie wiecie gdzie może są jakieś fajne promocje na brązowe derki 135 cm/ 145 cm?

Widział ktoś promocje na naczółki??

wydaje mi się że w GNL było kilka

Edytuj posty!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 lipca 2016 22:38
LuntPS Uprzejmie proszę o edytowanie postów 😉
A jakie derki? Polecam zajrzeć do Salon Koński Świat, Dobry-koń i Equishop.
Posiada ktoś kod rabatowy do sklepu dobry-koń  👀  :kwiatek:
Da się gdzieś dorwać jakieś wyprzedażowe kaski czy raczej mało to prawdopodobne?
👀
Dobry-koń w tej chwili nie ma kodów rabatowych 😉 ale co chwile mają jakąś super promocje np. -20% na wybraną markę albo -15% na kaski, wystarczy śledzić ich facebooka  👀
Gdzie najtaniej czarna Absorbina? I jeszcze żeby szybka wysyłka była.
derki Premier Equine -40%

PS. Jak się nie znajdzie nikt ogarnięty kto zrobi zamówienie to ja będę zamawiać. Jak coś to pisać na pw albo w zamówieniach zbiorowych 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
27 lipca 2016 11:38
Julie, nie wiem czy najtaniej, ale ja zamawiałam w Animalii i miałam na drugi dzień. 🙂
Posiada ktoś kod rabatowy do Animalii ? Musze natychmiast kupić Kerabol... 🙁
Moon, Dzięki :kwiatek:
Wyprzedaż letniej kolekcji Horze --> http://horsetown.pl/pl/c/kolekcja-HORZE-wiosnalato-2016/165
Gdzie najtaniej czarna Absorbina? I jeszcze żeby szybka wysyłka była.


znalazłam za 139 w http://www.passion-horse.pl/kon-w-stajni/250-absorbine-ultrashield-946-ml-011444203018.html
a ostatecznie zamówiłam za 143 w mksklep.pl, bo mieli też inne interesujące mnie produkty.

W Miszewku chyba jest za 145, wychodzi najtaniej, bo bez kosztów wysyłki 🙂
Gdzie najtaniej znajdę wędzidło harry horse jabłkowe podwójnie łamane?  :kwiatek:
Nie planuje ktoś robić zakupów w x- horse?  Wygrałam bony,  a średnio mi jest coś potrzebne teraz..
Eskadron w Equishopie przeceniony 💃
czy ktoś widział gdzieś promocję na derki siatkowe do jazdy?
Beckersport noc wyprzedaży do -60% TERAZ!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2016 19:54
plunia, takie promocje, że nie wiadomo co brać 😀
http://beckersport.pl/sekrety-konskiego-umyslu-robert-miller-p-4273.html
Bo to promocja +/- 60 groszy a nie 60% 😉
Hah mój ulubiony numer ze strzemionami magicznie drożejącymi w czasie promocji też jest  😀
Za ile najtaniej mona złapać pikeurowe gripy w promocji (oprócz ogłoszeń)? Jest to realne tak do 400 zł? W ogłoszeniach jest ale nie mój kolor ;/
myślę, że sklepowo najtaniej to koło 500 zł przy dobrej promocji  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się