Stajnie na Śląsku

CocaCola_, Zapytaj też w wątku terenowym, może ktoś coś 🙂

wendetta, Ty żyjesz! 😀
a co do stajni, to średnio pomogę 🙁 nie orientuję się w boksach angielskich (choć może warto w stajni Montana zapytać? Na Mokrym. Tylko w życiu tam nie byłam, więc nie wiem co i jak)
desire   Druhu nieoceniony...
26 lipca 2016 14:01
wendetta, w tych okolicach może być ciężko..
Sankaritarina, żyję!! 😁 i wracam do życia okołokońskiego 😉
Montana to niestety tylko boksy zamknięte

Desire, a dalsze okolice?
desire   Druhu nieoceniony...
26 lipca 2016 15:58
wendetta, poleciało pw.  aaaa w Mikołowie na starym Pandorze są angielskie, ale nie wiem czy bym tam wstawiła konia.. 😉
Poszukuję trenera ujeżdżeniowego z dojazdem do Lędzin kogoś polecicie w cenie do 50 zł?  :kwiatek:
czy ktoś wie czy stajnia w Katowicach Zarzeczu jeszcze funkcjonuje? Chodzi mi o tę przy ulicy Stellera (właścicielka Pani Iwona).
czy ktoś wie czy stajnia w Katowicach Zarzeczu jeszcze funkcjonuje? Chodzi mi o tę przy ulicy Stellera (właścicielka Pani Iwona).

tak 🙂
[quote author=Słomka link=topic=1780.msg2576097#msg2576097 date=1469570694]
czy ktoś wie czy stajnia w Katowicach Zarzeczu jeszcze funkcjonuje? Chodzi mi o tę przy ulicy Stellera (właścicielka Pani Iwona).

tak 🙂
[/quote]
stoisz tam aktualnie z koniem? jak coś to uderzę na PW :kwiatek:
Stajnia u Iwony jak najbardziej istnieje 🙂

Ktoś kojarzy jakieś czterokopytne do dzierżawy w Kato? Znajoma szuka, ale jak najbliżej, dojazd tylko kzk gop

przejeżdżałam tam ostatnio na rowerze i jakoś pusto tam było, ani pół konia na dworze nie widziałam, chociaż to był środek dnia i weekend, wiec myślałam, że już nie funkcjonuje.
Kabris, masz pw

ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
27 lipca 2016 08:59
wendetta, poleciało pw.  aaaa w Mikołowie na starym Pandorze są angielskie, ale nie wiem czy bym tam wstawiła konia.. 😉

Ale tam chyba nie ma już koni w ogóle. Chłop co kupił dom nie był w ogóle zainteresowany prowadzeniem stajni z tego co wiem. Ale ja mam info z początku roku.
[quote author=Słomka link=topic=1780.msg2576097#msg2576097 date=1469570694]
[quote author=wendetta link=topic=1780.msg2576075#msg2576075 date=1469565655]
czy ktoś wie czy stajnia w Katowicach Zarzeczu jeszcze funkcjonuje? Chodzi mi o tę przy ulicy Stellera (właścicielka Pani Iwona).

tak 🙂
[/quote]
stoisz tam aktualnie z koniem? jak coś to uderzę na PW :kwiatek:

[/quote]

nie, ja tylko dojeżdżam prowadzić treningi, konia mam w Radzionkowie 😉
Słomka wybacz OT ale do kogo dojeżdzasz? Rudej?
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2016 09:58
ElMadziarra, nie ma? przecież się ogłaszali z pensjonatem itp. znów zmienił się właściciel?  😲
Słomka wybacz OT ale do kogo dojeżdzasz? Rudej?


tak 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
27 lipca 2016 10:30
desire Stajnia była w dzierżawie i był pensjonat. Ale znalazł się kupiec. Dzierżawca wyprowadził się przed końcem roku (chyba listopad) likwidujac pensjonat i od tej pory nie ma juz tam zadnych koni. I raczej nie bedzie.

znikly mi polskie znaki w telefonie. Sorry!
czy zna ktoś stajnie "13" w Mikołowie?
desire   Druhu nieoceniony...
29 lipca 2016 08:48
wendetta, ja znam.  😀  teraz to bardziej JKS Desant 😉  to 3 i ostatnie miejsce na mojej liście 'gdzie wstawiłabym konia i nie martwiła się czy ma czysto, czy jest wypuszczony i czy ma jeść'.     warunki są świetne, tylko miejsc chronicznie brak, bo nikt nie zamierza odchodzić, a jak już idzie to od razu miejsce się zapełnia.  Ale może trafisz na luke - http://www.jks-desant.pl/pasjonat/  No i pan Waldek to świetny kowal!
wendetta, też znam i dodam jeszcze do wypowiedzi desire, że w Desancie rekreacji nie ma w ogóle więc jest cisza i spokój 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 lipca 2016 16:53
No i pan Waldek to świetny kowal!

Świetny to mało powiedziane. Dla mnie, mojego Portka i jego kolegów ze stajni - najlepszy na świecie.
Okolice Wodzisławia śl.!
Zna ktoś kogoś kto chce wydzierzawic konia? Lub znacie jakieśprywatne stajnie w tych okolicach?
desire   Druhu nieoceniony...
29 lipca 2016 22:23
ElMadziarra, dokładnie, dla mojego kopytnego też 😀

xxKamixx, w Skrzyszowie jest aktualnie koń do dzierżawy kLik

edit: link  😡
Dziewczyny, szukam godnej polecenia stajni w okolicach Bielsko-Białej na poziomie brązowej /srebrnej odznaki. Ktoś,coś poleca?🙂 :kwiatek:
aeterie chyba jedną z lepszych rekreacyjnych jest przy hotelu Stara Szmergielnia. Bardzo dobra instruktorka.
A jeśli ambitna jazda to w Międzyrzeczu - HorseFarm 😉
Cześć, pod koniec września wracam z koniem do Katowic i zaczynam rozglądać się za pensjonatem do 30/40km od Kato i koszt to max 950zł/msc. Chciałabym zapytać czy polecacie coś oprócz wszystkiego co jest w Zbrosach? Czy może ktoś poleca Stajnie Cisówka (Imielin)? W Desancie nie ma wolnych boksów, w stajni Czerkis brak miejsca, Areta, Omega, Deresz odpadają. Zależy mi na codziennym wypuszczaniu i dobrym żywieniu kopytnego no i jakimś przyzwoitym placu do jazdy. 
PS Tak, pełno ofert pensjonatów tu na rv, ale chce zapytać o opinie, bo w ogłoszeniach we wszystkich pensjonatach jest pięknie i cudownie, na zdjęciach konie jak pączki, a z doświadczenia wiem, że w praktyce już wygląda niestety mniej kolorowo 🙂

W Cisówce koleżankał ma konia i jest świetnie! Niczego nie brakuje 🙂 Jeszcze jest Błyskawica w Mysłowicach, też fajnie mają 🙂
Zna ktoś jakieś stajnie w okolicach Katowic z pensjonatem? Mogą być przydomowe stajni, byle było by w miarę tanio tak do 900 zł/mc.
W Cisówce koleżankał ma konia i jest świetnie! Niczego nie brakuje 🙂 Jeszcze jest Błyskawica w Mysłowicach, też fajnie mają 🙂


No raczej do Błyskawicy nie jestem przekonana 🙂 ale Cisówka wydaje się fajnym miejscem tylko chyba nie mają lonżownika 🤔
Tam tylko maneż niestety  😕
Nie potrafię znaleźć na re-volcie odpowiedniego tematu . Jeśli to nie tu to od razu sorry  🙄 .
Od miesiąca szukam stajni z PROFESJONALNYM trenerem skoków prowadzącym treningi na swoich koniach ( ponieważ nie posiadam na ten moment konia do skoków same młode -.- ) dzwoniłem do p.Kozy ale niestety treningi tylko na własnych koniach .  Chodzi mi o kogoś konkretnego mającego doświadczenie w dużych konkursach . Cena i odległość nie graja roli . Może Wy mi cos pomożecie bo ja na internetach nie bardzo ogarniam  🤔wirek:  🏇  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się