Bryczesy

Sankaritarina, keirashara miałam i jedne i drugie, tzn. Lexisy sprzedałam bo były za duże trochę, a Neli mam cały czas. Moim zdaniem Lexis są nieco cieńsze, lej był też cieńszy i jakby bardziej rozciągliwy. Neli wcale takie cienkie nie są, ale są wygodne. Z tym że obydwa modele mają pełne leje.
Pełny lej mnie nie urządza, mam kilka cienkich par z pełnym lejem, a chce właśnie coś z pół i widzę, że wybór jest mega kiepski, chyba sklepy za wiele ich nie zamawiają 🙁
kochane czy mogłaby mi któraś zmierzyć ile w pasie maja bryczesy jork diara 38?? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Wyszukiwarka mi nie znalazła,  Pikeur Ophira to biodrówki?
Maja normalny stan - ani nie biodrówki, ani nie wysoki.
Polecicie mi jakieś trwałe bryczesy z wysokim stanem i pełnym lejem do około 200 zł?
W zasadzie mam podobne pytanie, ale za troszkę więcej pieniędzy. Jedyny warunek to dobrze dopasowane (typu Busse,które kocham miłością wielką, bardziej od moich ES).
Ktoś ma coś do polecenia?
siwaaa, ja mam niestety większe rozmiar więc nie bardzo pomogę
Mrowak - rozm 40?? A mogę prosić o zmierzenie??  Nie mam pewności czy wbije sie w 38.
Za miesiąc mam zawody i nagle zorientowałam się że nie mam białych bryczesów. Potrzebuję jakichś raczej tanich tudzież w promocji, wytrzymałość też nie musi być wielka ponieważ używane będą najwyżej kilka razy do roku, jedynie chciałabym żeby były w miarę wygodne (poprzednie obtarły mnie na kolanie dość mocno, na szczęście już po moim przejeździe)
Z taniutkich rozważałam hkm Basic belmax, ale słyszałam że są z bardzo grubego materiału i nie wiem czy nadają się na lato
W grę wchodziły też horze rhona i crescendo Celine ale tu już kosztują więcej (mam sporo zakupów w nadchodzącym miesiącu więc chciałabym bryczesy kupić jak najtaniej, najlepiej do 200 albo 250)
Co możecie mi doradzić doradzić, aby było białe tanie i wygodne? Czy któreś z tych znalezionych przeze mnie czy lepiej inne?
ZygZakowa, - polecam InterApi, jakiś podstawowy model. Mam już kilka lat, używam kilka razy do roku właśnie, lej elastyczny, materiał przyjemny, wygodne. Rozmiarówka jest tylko nieco przekłamana - wypadają większe.
ZygZakowa Możesz popatrzeć na strawhorses.pl, tam są używane bryczesy, ale wiele wygląda jak nówki, a są bardzo tanie.
ZygZakowa ja mam bryczesy hkm Basic belma i nie jest w nich goraco latem, Uzywam je latem, są fajnie. A startuje raz dwa razy w miesiącu i mam je juz dwa lata.
Horze Celine polecam. Nieco droższe ale warte ceny. Super się w nich jeździ.
Ktoś ma R.C. champion najlepiej model Matsu i mógłby się podzielić swoją opinią? I jak wypada rozmiarówka?
Kupiłam sobie ostatnio skuszona dobrą ceną Pikuer Davina. Są rewelacyjne. Wczoraj miałam na tyłku na jeździe. Na codzień użytkuje bryczesy z gripem ale w takie upały poci mi się w nich trochę tyłek. Stąd też decyzja o pełnym leju.

Za duże zdjęcie.
grip nie jest bardziej przewiewny niż lej?
Posiada ktoś może bryczesy Fair Play Stella? 
http://sklep.bergo.pl/p/743/12766/fair-play-bryczesy-stella-fair-play-wiosna-lato-2016-kolekcje.html

\

kupiłam niebieskie - dziś do mnie przyjdą - mam nadzieję ze trafię z rozmiarem
Dramka Ja na upal tylko grip... Cale lato w gripach jeżdżę... Od leja mi sie tylek poci właśnie...
Behemotowa, jeździłam w kilku starszych modelach RC Champion. Są niezwykle wygodne i przewiewne, doskonałe na lato, ale mają też parę wad. 1. Do kieszonek nie mieści się większa komórka, niektóre modele całkiem bez kieszonek (gdzie chować przysmaki dla konia?🙂. 2. Są strasznie, ale to strasznie nietrwałe. Może w nowszych modelach poprawili szycie, ale moje prują się jak dzikie. Materiał się trzyma (chociaż grip już nie działa), ale szwy rozłażą się okrutnie. W związku z tym uważam, że cena absolutnie nieadekwatna.
Jak w pełnym leju może być chłodniej niż w gripie... Przecież to kropki / paski silikonu naklejone na materiał, a nie kawał syntetycznej skóry  🙄 Ja powoli przesiadam się na gripa całkiem. Dużo większy komfort  noszenia  🙂
tulipan, wystarczy, że grip jest z dolnej półki, a same bryczesy z grubego, nieoddychającego materiału, a pełny lej to Pikeur (i pokrewne) z serii letnich Mikro-cośtamów 😉
[quote author=pati11 link=topic=217.msg2547073#msg2547073 date=1464036818]
Posiada ktoś może bryczesy Fair Play Stella? 
http://sklep.bergo.pl/p/743/12766/fair-play-bryczesy-stella-fair-play-wiosna-lato-2016-kolekcje.html

\

kupiłam niebieskie - dziś do mnie przyjdą - mam nadzieję ze trafię z rozmiarem
[/quote]

up date dla chcących kupić

= bryczesy są niestety nie jasnojeansowe jak na zdjęciach - ale dżins ciemny
= rozmiar 42 jest powiedzmy na mnie ciasnawy - rozejdzie się - ja nosze 40, wziełąm za radą sprzedawcy 42 - ale spokojnie 44 byłyby ok
= ładnie zapakowany w dodatkową torbę
= bryczesy są z tych "wysokich" stanem - wiec dla mnie plus bo takie chciałam



Dramka Ja na upal tylko grip... Cale lato w gripach jeżdżę... Od leja mi sie tylek poci właśnie...


tez tak mi się wydaje
_Gaga no tak, to wiele wyjaśnia. Ja porównywałam Pikeura do Pikeura  😉
Ja mam grupowe Pikeury i pełnolejowe Pikeury i jestem w takim razie dziwna ale mi na upały wygodniej w płnym leju, ale co pupa to trochę inne odczucia
Tylko to akurat kwestia ilości materiału i warstw. Ale fakt, jesteś dziwna skoro w cieńszych bryczesach Ci cieplej niż w grubszych  😉
qaz, masz gripy letnie, czy zimowe?
Ja mam takie jesienno - zimowe Pikeurowe gripy, które się na lato kompletnie nie nadają...
Na prawdę wiele zależy od konkretnego modelu.
Co powiecie o bryczesach Kingsland?? Kupiłam sobie takie klasyczne z pełnym lejem, z małym napisem z przodu i znaczkiem KL na kieszeni z tyłu... Nie wiem jak się nazywa model)  No i... porażka... Są jakieś takie mega sztuczne... Mimo, ze miałam je na sobie moze z 10 razy pozaciągały mi się ściągacze, sam materiał na udzie też lekko się zaciągnął....  Leje sztywne (nie koszmarnie, ale jednak nie takie jak druga skóra)... Szwy jakieś takie uwierające.... Może złej beletnicy to i rąbek u spódnicy :P Nie wiem czy mi sie trafił felerny egzemplarz, czy one ogólnie takie?? Jak na bryczesy tej klasy spodziewałam sie czegoś lepszego....
Wie ktoś jak wypada rozmiarówka bryczesów  COVALLIERO?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się