Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Piękny!
Mam co raz większą chęć na Karolinę! :<
Viridila, - mi się missPANK prace bardzo podobają na sucho, ale na skórze to już tak średnio 😉 Patrzyłaś na to? Ja już byłam strasznie najarana na nią, ale jak powrzucała zdjęcia gotowych tatuaży, to mi przeszło. Jakoś tak słabo wyglądają.
Alabamka, - cudowny jest ten Twój wilk!

Dorzucam się do klubu chorujących na tatuaż od yadou 😍 Choć z jej terminami i moim wiecznym niezdecydowaniem, to może za 5 lat 😂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 lipca 2016 09:46
Julie, pomysł cudowny! Aż bym chętnie męża na coś takiego namówiła 😉
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
07 lipca 2016 18:01
keirashara, patrzyłam - śledzę na bieżąco od dłuższego czasu i osobiście nie mam takiego wrażenia. Na skórze zawsze jest nieco inaczej - taki "materiał" 🙂 Był czas, że właśnie yadou mi bardzo siedziała w głowie (choć nie byłam w 100% przekonana "czy to faktycznie to co chcę"😉, jednak od dłuższego czasu mam niemal 100% przekonanie do stylu missPANK 🙂 Póki co muszę się przekonać do kolorów w tatuażu, a w tym co chcę obecnie planować to.. nijak tego nie widzę, więc to takie gadanie obecnie 😁
Viridila, - wiem, wiem, że na skórze zawsze inaczej, ale mi się właśnie jej prace na skórze czasem podobają, a czasem zdecydowanie nie, prawie żaden zaś na skórze nie zrobił na mnie efektu "wow" :/ U niej jest w niektórych wzorach ogromna róznica między na sucho, a skórą (może to wynika z właściwości skóry danej osoby, nie wiem), bałabym się, że wybierzemy wzór, który będzie mi się na papierze wyglądać, a na mnie nie.
Averis   Czarny charakter
07 lipca 2016 21:07
Viridila, no nie wiem, u Yadou tatuaż na papierze jest w 99,9% identyczny, jak ten na skórze. Patrzę na tego swojego liska i no...na kartce był taki sam 😉 Dotyczy to zarówno proporcji, kolorów jak i wypełnienia. Też mi się rzuciła w oczy różnica między projektem, a wykonaniem i missPANK. Chociażby przy tym tatuażu, gdzie było połączenie wilka z czaszką jelenia. Wilk miał zupełnie inne oczy, niż oryginalnie a i jakoś proporcje troszkę kulały. Projekty ma piękne, tylko właśnie jakoś na skórze mnie nie zachwycają. Może to kwestia małego nasycenia kolorów? Sama nie wiem, ale coś mi u niej nie gra...

Pochwalę się tylko, że mój lisek u Yadou na Instagramie bije rekordy popularności 😉)
https://www.instagram.com/p/BHIdA9FB5-U/?taken-by=yadou_tattoo
Viridila ja też uwielbiam missPANK i właśnie kiedy się zdecydowałam co chce przerwała zapisy :-( natomiast yadou w ogóle do mnie nie gada szczególnie ostatnie jej prace wydają mi się takie niedopracowane, także rzecz gustu  😉
Averis, to nic dziwnego akurat. Jest przefantastyczny!

Przejrzalam yadouwego instagrama i stwierdzam, ze jest jedna z niewielu tatuazystow robiacych swietne projekty z konmi. Jeden z ostatnich(glowa konia w piwoniach jest bezbledny).
Wrzucilabym zdjecie, ale z poziomu telefonu jest to dla mnie awykonalne  😂
Dzięki dziewczyny 🙂 Co do Karoliny to ma pewien minus- niezbyt kontaktowa z niej i towarzyska dziewczyna. Przez 5 godzinną sesję panowała praktycznie cisza, nawet chłopak, który ze mną przyszedł w końcu usiadł na kanapie i się nie odzywał. Zamieniłam z nią kilka zdań, czasem znajomy tatuażysta coś zagadał i pośmiał się, tak to drętwo na krześle ze wzrokiem skierowanym na zegarek siedziałam... ale jak to komuś nie przeszkadza to dla samego wzoru warto 😉
ed. Poprawka również w teorii w cenie, a od roku prosząc z 5 razy nie udało mi się na nią umówić.
Averis   Czarny charakter
09 lipca 2016 10:50
buyaka, no lepiej żebyś tak uważała, bo inaczej będziesz spać na podłodze😀
Alabamka to ja miałam podobnie z Martyną Popiel. Też prawie się do siebie nie odzywałyśmy. Ale ja też jestem średnio kontaktowa przy pierwszym spotkaniu. Za to pamiętam z Bartkiem Panasem od razu złapaliśmy fajny kontakt, ale może z facetem to inaczej, nie wiem 😀
Może chodzi o mężczyzn, jak robiłam tatuaż u Starucha to cały salon hulał, on ciągle gadał, inni śpiewali i tańczyli, ew. się ze mnie śmiali i było super  💃
Averis   Czarny charakter
09 lipca 2016 14:13
U mnie przez 1,5 godziny sesji u Yadou także nie było ciszy 😁
Czy to możliwe, że prawie czteroletni tatuaż na krótki czas (jeden dzień, parę godzin albo nawet krócej) robi się w jednym miejscu lekko wypukły?
Wczoraj albo przedwczoraj się macałam i wydawało mi się, że jest ciut inny niż zwykle. Nie skupiłam się na tym :/ Dziś mi się przypomniało, sprawdziłam i znów jest taki jak zawsze i nie wiem czy mi się coś pomerdało poprzednio czy cu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że byłam na basenie i może jakoś zareagował właśnie na to.
Może Cię coś ugryzło albo miałaś jakiś wyprysk skórny? Ja bym się nie przejmowała 😉
No właśnie też myślę, że to jakaś chwilówka. Basen, komar czy nawet słońce (chociaż zawsze używam filtra). Ale ciekawiło mnie co powiecie 🙂
Chess, mnie czasami puchną dwie z trzech dziarek, nie puchnie tylko ta robiona wyłącznie czarnym tuszem, natomiast najbardziej puchnie czarno-biała. Białego tuszu już praktycznie nie widać, ale to on raz na jakiś czas 'puchnie' najbardziej. Mam wtedy tatuaż w 3D :P. Czasami tak się dzieje, kiedy mam generalnie jakąś alergię skórną (latem mi się to zdarza czasem, być może uczulenie na jakieś owoce) i wtedy w reakcji kontaktowej, pamiętam, że też przy jakiś wygłupach z piłką kiedyś, jak 'przyjęłam dołem' (a tatuaż na przedramieniu) to też bardzo spuchł... Ale to jest takie chwilowe, w jednej chwili jest napuchnięty, a za chwilę już wcale. Kojarzy mi się, że mojemu brata też czasami puchnie dziara, ale tylko ta jedna, jedyna - kolorowa.
Okej. Czyli nie jest to jakiś ewenement 🙂 Dzięki.
zdecydowałam się - mam termin 17 października
U kogo?

Mój termin coraz bliżej.
Powiedzcie mi, jaki krem najlepszy już po zrobieniu?

Bepanthen?
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lipca 2016 13:45
maluda, ja używałam bepanthenu i bylam zadowolona.
U kogo?

Mój termin coraz bliżej.
Powiedzcie mi, jaki krem najlepszy już po zrobieniu?

Bepanthen?


robię tu: http://www.tattoo.pl/pl/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 lipca 2016 15:25
maluda, ja na bepanthen jestem uczulona, jechałam na alantanie.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
15 lipca 2016 18:11
[quote author=maluda link=topic=110.msg2571755#msg2571755 date=1468586140]
U kogo?

Mój termin coraz bliżej.
Powiedzcie mi, jaki krem najlepszy już po zrobieniu?

Bepanthen?


robię tu: http://www.tattoo.pl/pl/
[/quote]

Obejrzałam galerie na fb i napisze jedno: Monika  fajne robi te tatuaze 😍.
Chess, zależy w jakim miejscu ten uwypuklający się tatuaż, mnie np. w jednym miejscu na ręku czasem tak bez powodu żyła wychodzi i też jest wypukły punkt 😁

Tatuował ktoś się na bliznach? Zastanawiam się nad kolejnym miejscem na łapie, tylko tam i okrągła (po ranie) blizna, i podłużna (zwykła po szyciu), a z kolei na drugiej ręce w tym miejscu ślad po oparzeniu, który może kiedyś zejdzie, może nie. Blizny są dość gładkie, nie jakoś mega widoczne, jasne (ta po oparzeniu tylko jest ciemniejsza od skóry, raczej zblednie jeszcze), ale zastanawiam się czy przyjmą normalnie tusz? Będzie się odznaczać? Chętnie bym to zakryła przy okazji, bo wyglądam jak poharatana 🤔
maiiaF, - znajoma ma tatuaż na bliźnie i nie widać nic. Leciutka wypukłość co najwyżej jak się poprzyglądać, a miała sporą blizne i brzydką, wypukłą właśnie, po wycięciu wyrostka i coś się tam kijowo goiło.
Słuchajcie, do kogo na południu Polski po zrobienie napisu i/lub postaci fantasy?
maiiaF, ja mam tatuaż na szczepionkach- tusz się przyjął normalnie, ale nadal widać, że jest tam blizna.


Powinnam zacząć tatuować drugą stronę ciała, a i tak następne, które planuje to nadal na  lewej nodze...
A ja idę za tydzień na kolejny  😅 Nie wytrzymałam nawet 2 miesięcy od ostatniego...  😜
U mnie termin na 4. Wczoraj potwierdziłam koncepcje i godzinę, czekam na projekt.  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się