Stajnie w Lublinie

.
Witajcie
Chcialam Was prosic o sugestie i propozycje nt. stajni i osrodkow jezdzieckich w Lublinie, gdzie jest instruktor ukierunkowany na naturalne metody jazdy i pracy z konmi. Kompletnie nie znam miasta, okolice blizsze i dalsze chyba narazie srednio wchodza w gre:/ bo nie mam auta, stad taka prosba..
Bede wdzieczna za kazda pomoc i ewentualnie przekazany kontakt. Nawet jesli w danym momencie osoba nie jest zatrudniona jako instruktor w osrodku, ale ma uprawnienia i moze byc zainteresowana wspolpraca, rozwaze kazda opcje.
Z gory ooogromnie=] dziekuje i pozdrawiam
K



Jeśli chodzi o stajnie nakierowane na natural to najbliżej chyba Anka Rancho w Glinance, ale to jest 120 km od Lublina, lub Jasminum w Siedlcach (?). W stajni w Niedrzwicy stacjonuje Paweł Jachymek i to by było chyba na tyle, ja się zajmuję PNH, ale tylko dla siebie i swoich koni, stacjonujemy w Zemborzycach.
.
Czy to prawda, że prof. Pietrzak został wybrany na prezesa stadniny w Janowie Podlaskim ?
Cos mnie takie słuchy naszły
m2nika Dzięki. Znaczy sprawdzone info.
UWAGA!
Już w lipcu kolejna wizyta Lee Holen w Lublinie. Termin dokładnie jeszcze nie jest znany, wiadomo,że będzie to między 10 a 16.07 Chętnych proszę o kontakt pod nr: 505-916-494
W którym stacjonarnym sklepie jeździeckim w Lublinie znajdę największy wybór kasków  ❓
.
hej, a czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego masażystę końskiego z bliższych lub dalszych okolic, który by przyjechał na dniach, sprawa dość pilna 🙁
sardynka - na 9 lipca podróż w Lubelskie ma zaplanowaną Aleksandra Szmidt - jeśli nie za późno to może napisz do niej - prowadzi equus vital czy jakoś tak.
wilann- dzieki, na początku lipca ma być w okolicach Lublina też Magdalena Bandurek - masażystka, jakby ktoś był tez zainteresowany
Czy stajnia Fidelius ma jakąś nową stronę www? Rozumiem ze Prof obecnie treningów nie prowadzi  😉 więc z kim można się teraz umówić? Z góry dzięki za wszelkie info  :kwiatek:
Czy już wiadomo kiedy będzie Lee w Lublinie? i czy można sie jeszcze umówić na wizyte?
Czy ktoś orientuje się jakie ceny są w stajni Gros pod Lublinem za pensjonat ?
Pozdrawiam
.
Czy robił może ktoś zdjęcia na wczorajszych zawodach w LKJ na pierwszych dwóch konkursach ❓
Czy ktoś orientuje się jakie ceny są w stajni Gros pod Lublinem za pensjonat ?
Pozdrawiam


Kontakt: kontakt@stajnia-gros.pl
Nie powiem jaka cena, ale wiem, że na miejsce czeka się w kolejce, dlatego przy poważnych zamiarach dobrze jest się szybko kontaktować 🙂
W czwartek może być w Lublinie AGa Bestry. Jeśli ktoś jest chętny zapraszam na priv 🙂 brakuje jednego pacjenta
Stajnie w których dobrze, od podstaw nauczą skakać ?
Do 30km od Lublina.
(szkółki , osoby prywatne)
Jesli znacie to podajcie cenę za trening.

Przepraszam jeśli dubluje post, ale pilnie szukam
.
Stajnie w których dobrze, od podstaw nauczą skakać ?
Do 30km od Lublina.
(szkółki , osoby prywatne)
Jesli znacie to podajcie cenę za trening.

Przepraszam jeśli dubluje post, ale pilnie szukam


Szukasz stajni w której uczą skakać na szkółkowych koniach czy chcesz trenera do swojego konia?
Szkółkowych lub do dzierżawy
Nie mam swojego.
W Drwalu, Martyna z Bartkiem.
czy ktoś wie czy stajnie w Paskudach (k. Radzynia Podlaskiego) funkcjonuje? Kiedyś mieli stronę www, która teraz jest niedostępna, a telefonu nikt nie odbiera 🙁
azzawa w tej chwili stajnia funkcjonuje jako stajnia stricte pensjonatowa, żadnej rekreacji już tam nie ma.
meeeeh, od 2 lat bywam regularnie w okolicy Radzynia i sobie obiecuje, że w końcu pojadę, i jak już sie zdecydowałam to buba ;_;

larabarson a czy to juz tak na stałe, czy po prostu tymczasowo brak instruktora? (wiem, że mieli bardzo dużą rotację)
azzawa, wysłałam Ci PW  😉
Sonika, w Dakarze są dobre konie. Nasz "rodzynek" aktualnie rozpoczął starty w P klasie i dobrze pokazał się na eliminacjach do OOM.
Jasnowata a przygotowują i przeprowadzają egzaminy ?
Jest możliwość wspoldzierzawy i treningów pod kątem boj ?
Prowadzisz tam czasem jazdy ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się