Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Czyli opinie są różne 😀
Pobawiłam się w paincie i wyszło coś takiego (moje umiejętności są... małe jak widać :wysmiewa🙂





I wygrywa chyba granat i brąz, ta wanilia jakaś taka nijaka, może odcień beżu nie ten?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2016 20:22
julka177 pamiętaj, że te kolory w konfiguratorze są takie mocno poglądowe, na żywo wyglądają inaczej 😉
wątek zamknięty
julka, wanilia na żywo chyba sporo jaśniejsza jest i nie taka brudno żółta... Poprzeglądaj sobie galerię na facebooku Caballa, będziesz miała lepsze rozeznanie, jak te odcienie wyglądają naprawdę. Choć mi to nie zawsze pomaga. 😁 Ale myślę, że brąz Ci się troszkę zleje, granat ładny, ale wciąż będę obstawać, że nie z tą lamówką.
wątek zamknięty
Nasze nowe maleństwo!  😜 😜 😜
Oby tylko logo było widać jak już osiodłamy...  😵
wątek zamknięty
Dziewczyny, myślicie, że eskadron ocean będzie ładny na gniadym?

Dodaję porównanie eskadrona vanilla i banana jakby ktoś kiedyś szukał 🙂.

wątek zamknięty
Livia, - rozumiem, bo sama kocham wszystko co w kropki 😉
Dramuta12, - na moim ekranie wyglądają niemal identycznie, tylko lamówka odwrotnie kolorami 🤣 Myślę, że ocean na gniadym będzie wyglądał ślicznie 🙂
Euphorycznie, - to białe się błyszczy, czy mnie gałki mylą? 👀 Pokazuj na rudej babie! 😀

Mam dwa pytanka - czy ktoś dobrał jakieś tańsze owije do banana eskadronowego i czy ktoś może kojarzy czaprak w kolorze niciaka violet? York odpada. Pytam, bo kocham ten kolor na stworze, zawsze dobrze wygląda, czy spłowiały, czy nie, a szkoda mi często ciorać szmaty, na którą polowałam ponad 4 lata 😁
wątek zamknięty
Keirashara no cottonom najbliżej do dobrego wymiaru ale ich jakość w stosunku do ceny to żart a strasznie nie chce mi się szyć. Podkładkę mam nie mattesa ale spokojnie pasuje pod siodło 17,5. Do tego to skokowka z mocno wysuniętymi panelami z przodu no i niestety czapraki wszystkie za krótkie  👿 obczaje mustangi bo pamiętam ze były.dość duże,.ujezdzeniowe napewno.
wątek zamknięty
escada, - ja tam na cottony nie narzekam, bardzo dobrze i długo mi się użytkują 😉 Choć fakt, że najnowszy - berry ma już lekkie zmechacenie po pierwszym praniu :/ Mustanga mogę ci pomierzyć w stajni dziś, ale skokowego, wydaje się mocno zbliżony rozmiarem do cottonów, pod skokówke 17,5 daw-maga spokojnie się mieści z zapasem, nie na styk.
wątek zamknięty
Dla mnie od kolekcji jesień/zima 2014 cottony to jakiś gruby żart. Kolor zaczął schodzić po pierwszym użyciu- za te pieniądze??? Za stara jestem, żeby lecieć tylko na markę. Za tą cenę kupię fajnego Horze Chooze/Spirit lub dwa Mustangi.
wątek zamknięty
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
29 lipca 2016 11:30
Koniecznie reklamuj! Koleżance eskadron zafarbował - ciemna lamówka ubrudziła jaśniejszy czaprak. Odesłali nowy z gratisami i przeprosinami.
wątek zamknięty
escada, - mustang vs jest tak o 1cm dluzszy niz cotton vs z podstawowej kolekcji (bez lamowki ozdobnej) w obu wymiarach (wysokosc, dlugosc) 😉
wątek zamknięty
Dziękuję Ci dobra  kobieto!  :kwiatek: No to idę na szoping  😎
wątek zamknięty
Promołszyn na Eskadrona! Chyba polecę na cotton Navy i derkę bo bedzie mi do Skyblue pasowała i do nowego cottona. Equishop. Na Platinium też jest więc proszę iść się obkupić dziewczyny  💃 😅
wątek zamknięty
Ale na cottony tylko 15%, nie 30 jak na większość. Spryciarze 😉 Czaje się na mango, ale bardziej przecenione 😉
Btw. Chyba sama sie na mustanga przerzuce, jakosciowo fajne maja te szmatki, szkoda tylko, ze kolorystyka ograniczona, albo z nieladnymi lamowkami - zielen do pomaranczu, no serio?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2016 21:49
ja też chcę mango, ale no taniej niż 15% :p
wątek zamknięty
keirashara emptyline Dziewczyny w SalonKońskiSwiat od jutra jest -30% a na stanie mają cottony Dl i VS - Oczywiście Mango 🏇 :kwiatek:

Edit. Zapomniałam wspomnieć 😀
Że sama sobie Mango BigSquare upolowałam 😀
wątek zamknięty
w equidea też -30 % 😉
wątek zamknięty
Vendettka, - zgiń 🤣 Mango zamówione, szkoda, że jak się zdecydowałam przed chwilą to już owijek nie było i musiałam z equishopu i tak domówić je... a rano jeszcze były kurcze. Chyba oszalałam zamawiając kolejną jasną szmate z którą będę walczyć w wannie przy praniu, no ale trudno.
oli330,  - ale DL-ek nie mają 😉
wątek zamknięty
keirashara Może ja Ci owijki zgarnęłam  🤣 Bo zamówiłam BigSquare Mango i Owijki z końskiego świata i super bo od razu mi wysłali 🏇 a w domku mam już Cotton i Kantar z uwiazem (Kantarem jestem lekko zawiedziona co prawda :c )
wątek zamknięty
Czy sędziom na odznace wypali oczy jak do białego czapraka (ogłowie podszywane na biało, blingowane, do tego złote gumeczki - czarnych brak) ubiorę niebieskie ochraniacze? Czarne przypadkowo padły. :/
No i się zastanawiam czy z grzywki też robić koreczka? Mój koń wygląda wtedy jak niedorozwój trochę, ale nie wiem czy wypada zostawić rozpuszczoną do zaplecionej grzywy. 😀
wątek zamknięty
Dramuta12, - ja swojemu nigdy nie plote koreczka z grzywki i imo wyglada to dobrze. Co do ochraniaczy to nie masz moze niebieskiego czapraka? Generalnie tez wszysko zalezy jaki jest ten niebieski. W sumie na odznace nie ma chyba nic o kolorach, tylko o schludnym ubiorze treningowym o ile pamietam 😉
wątek zamknięty
Dramuta, widziałam tyle niechlujnie poubieranych ludzi i koni na odznakach (małopolska), że na Twoim miejscu w ogóle bym się tym nie przejmowała  😉
wątek zamknięty
Moona, żyję wg "co się nie dojedzie, to się dowygląda", konia wypicuję na odznakę, ale nie wiem czy szukać u znajomych czarnych ochraniaczy (może być też ciężko z rozmiarówką kobyły).

keirashara, ochraniacze są granatowe (na zdjęciu). Niebieskiego niestety nie mam, jedynie banana, vanilla, walnut, więc chyba biały będzie najlepszy. Bez ochraniaczy nie chcę ryzykować z tym osłem. 😉



wątek zamknięty
Dorzucam w końcu jakieś porządne fotki karuszka w mikro Nici Marine



I Old Rosa dla ciekawych VS pod ujeżdżeniówką  🙂



wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 sierpnia 2016 23:14
A my się musimy pochwalić naszymi transporterami. 💘 Kantarek z najnowszego CS jest idealnie pod kolor. :P




A tu jeszcze nasz mattes velvet na zawody:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 sierpnia 2016 07:39
Dramuta, piona, wyznaję tą samą filozofię 😂

dairoxroxi, piękny odcień ma ten Old Rose!

emptyline, co to za transportery? Sama będę musiała niedługo jakieś kupić, a te wyglądają bosko 😀
wątek zamknięty
Dramuta12, - jak granatowe to luz, z daleka to absolutnie nie będzie się gryzło i po oczach waliło. Jakby to był jakiś turkus, to gorzej 😉 Granatem nie masz się co przejmować, wrzucaj biały czaprak i jedź z uśmiechem 😀
dairoxroxi, - piękny ten old rosa! Marine też niczego sobie, szkoda tylo, że taki tyci
emptyline, - czo to za transportety? 😍 Prze-prze piękne! I w kropki, normalnie aż mnie gryzie, że już kupiłam 🤣
wątek zamknięty
Ja też się ugięłam i przytuliłam mango i mintgreen. A teraz mam wyrzuty sumienia, bo nie po to wyprzedaję szmaty, żeby następne kupić. No, ale to jest silniejsze  🤔wirek:

PS. Są piękne  😍
wątek zamknięty
a czy jakies przecieki z nowej kolekcji Eskadrona są widoczne  👀
emptyline Róż to wasz kolor.
dairoxroxi Ten niciak marine wymiata.
wątek zamknięty
anil22 są przecieki z nowej Platinum

EDIT dorzucam zdjęcie

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.