moda, ciuchy etc...

mils   ig: milen.ju
29 lipca 2016 07:09
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Problem jest taki, że jestem bardzo niska, więc spodnie z sieciówek raczej na mnie nie pasują, chyba że są jakieś wyjątki. 🙂
mils, działy dziecięce 😉, albo skracaj (zawrotny koszt koło 10-15zł)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lipca 2016 11:39
ja skracam 🙂
mils   ig: milen.ju
29 lipca 2016 11:58
Z reguły skracam i zwężam. Ale czasem trafię na spodnie dobre, w Pull&Bear raz znalazłam, ale tylko jeden egzemplarz. Jak chciałam kupić ten sam model w innym kolorze, to już leżały strasznie. Poszperam w New Looku, jak nic nie znajdę to zostanę przy skracaniu. Chociaż u mnie jeszcze dochodzą krzywe nogi i skracanie niestety powoduje, ze potem niektóre spodnie źle leżą. 🙁
mils, teraz przecież większość spodni specjalnie są "krótsze" by konczyć się sporo przed kostkami, ja też niska jestem, ale dzięki temu przestałam skracać bo mi te kroje sięgają do skarpetek jak normalne spodnie  😎
mils   ig: milen.ju
29 lipca 2016 17:33
alabamka gdzie Ty je znajdujesz?
W sieciówkach, w Mango i Zarze powinny być na pewno, w reserved znajduje czasem. Tak to wygląda:
mils   ig: milen.ju
29 lipca 2016 20:19
Alabamka wiem jak wygląda, tylko nie mogę takowych znaleźć. Chyba, że znajduję, ale i tak są za długie. 😁 W Zarze ostatnio mierzyłam genialne spodnie. Wyglądały na bardzo krótkie w nogawkach, serio. Wzięłam do przymierzenia w 2 rozmiarach, które najczęściej noszę. Obie pary były za długie, w obu brakowało mi z dobrych kilku centymetrów, żeby zapiąć się w pasie. 😁 Dodam, że noszę raczej 32/34, więc nie wiem na kogo te spodnie były szyte.
mils tak z ciekawości, ile masz wzrostu?  😉
Mils a Bershka? 🙂
mils   ig: milen.ju
29 lipca 2016 23:12
Altiria 159cm równiutko. 🙂
hanexxx czasem tam coś znajdę, to fakt. 🙂
mils jak chcesz kupować spodnie w Pull&Bear to bierz kilka sztuk tego samego rozmiaru(z jednego modelu), bo tam ten sam rozmiar może się baardzo różnić, wiem bo pracowałam w PB 🙂
Gniadata   my own true love
31 lipca 2016 18:16
Gdzie dostane cos [url=http://20inlove.pl/bluzki-i-topy/862-top-summer-night.html#/size-50]takiego[/url] ale bez rękawków, przedłużanego tyłu i w standardowej rozmiarowce?
Jakie firmy mają fajne sukienki lub ogolnie ciuchy w stylu boho? W sieciowkach to czesto w bershka lub p&b cos sobie wyrwe, ale na necie zaczełam polować i chyba Asos ma ladne ciuchy w tym stylu, znacie cos jeszcze?
hanexxx, ja ostatnio w unisono fajne rzeczy znalazłam
Widzę, że dużo osób szuka sukienek tu często, więc wrzucę "hurtem" strony godne uwagi 😉 :
https://sukienkowo.com/
https://lou.pl/
https://www.limoda.pl/
http://www.veaul.com/pl/
Czy ktoś posiada miepotrzebny kod rabatowy do zalando ?
Jako, że wybitnie nie chce mi się chodzić dzisiaj po galerii - do jakich sieciówek wejść, by wyjść z ciepłą bluzą z kapturem? Ewentualnie softshelem z kapturem. :kwiatek:
A czy ktoś z was kupował kiedyś w sklepie www.vubu.pl ?
Mają kilka fajnych sukienek, warto zamawiać?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 sierpnia 2016 19:10
Kaarina, tak się przyglądam i te sukienki chyba nie mają podszewek. I te które otwarłam maja skład ... średni 😉 (Skład: 95% poliester, 5% elastan)

A szkoda, bo ta mi się podoba klik klik
Legginsy Adidas Neo - miał ktoś? Dobre/niedobre, jak leżą? :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
11 sierpnia 2016 21:29
Kaarina ja mam jedną już od dwóch lat, tak jest bez podszewki, ale jest ładnie odszyta i ma dobry krój. Jak za tą cenę to polecam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 sierpnia 2016 21:32
robakt, mówisz? To może się skuszę bo 3 mi baaardzo wpadły w oczy 🙂
Ja tez mam, tania była, ale wygląda ok 🙂
Dzięki dziewczyny, jak fajnie odszyte to zaryzykuję. Najwyżej odeślę.
mils   ig: milen.ju
19 sierpnia 2016 13:54
Czy spodnie z Topshopu potrafią różnić się wymiarami w obrębie tego samego rozmiaru i modelu?
mils   ig: milen.ju
31 sierpnia 2016 13:11
[s]Czy na zalando można wymienić rzecz na inny egzemplarz? W sensie, ta sama rzecz, ten sam rozmiar.[/s]
Edit. Znalazłam już info u nich na stronie. 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 września 2016 21:11
Czy ktos chodzi w bluzach Outsidewear? Szukam dobrej jakosci kangurka i kurcze nie wiem. Oblednie podobaja mi się te z Gryfnie, ale jakosciowo sa na poziomie tych z lidla, a 160 kosztuja. Ze sklepu Masochisty tez fajne, ale obawiam się, ze wlasnie jakosc nie bardzo. Nie wiem 🙁 z urbancity mi nie odpowiadaja. Ktos cos? najchetniej do tych 150zl.
Miałam nadzieję, że mnie to nigdy nie dotknie.
Myliłam się.
Za tydzień mam high style kolację. Trzeba się wcisnąć w DŁUGĄ suknię wieczorową.
Buddo, dlaczego  😵 😂
W jakim fasonie da się dobrze wyglądać i czuć?
Nie chcę czuć się jak w ciążówce.
buyaka - pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się