Perfekcyjny makijaż

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 sierpnia 2016 16:16
Mirinda94, od dawna szukam takiego koloru pomadki. Możesz jakieś marki polecić, bo najczęściej dość mocno w róż wpadają?
Ja mam chyba najfajniejszą z Sephory. Widzę że nie ma jej w ofercie na polskiej stronie internetowej ale w sklepach powinna jeszcze być. Tu masz linka do produktu: http://www.sephora.com/cream-lip-stain-P281411?skuId=1646876 . Odcień o którym mówię to "Marvelous Mauve" nr 13.
Jak juz jesteśmy przy temacie pomadek, to czy któraś z was powiększa sobie optycznie górną wargę malowaniem? Macie jakieś sprawdzone tutoriale, kosmetyki, rady, cokolwiek? 👀
W piątek jestem umówiona w MACu na makijaż produktami z najnowszej kolekcji. Jestem ciekawa co mi Panie zaproponują.
Jak juz jesteśmy przy temacie pomadek, to czy któraś z was powiększa sobie optycznie górną wargę malowaniem? Macie jakieś sprawdzone tutoriale, kosmetyki, rady, cokolwiek? 👀


Sama nie robiłam, ale wiele jej filmów uznałam za użyteczne: 😉

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 sierpnia 2016 17:01
Mirinda94, jutro w takim razie podjadę i zapytam, ale dość denerwujące jest wycofywanie fajnych produktów  😵
Wycofali ten czarny puszek do pudru z Inglot 🙁 ostatnio sie pytalam. Kupilam puder ryzowy sypki i podobno tego typu aplikatory sa do niego lepsze niz pedzle. Polecicie jakis dobry? Bo wiekszosc tych puszkow jest marnej jakosci
Jak to wycofali??  😵 O nieee... a chciałam kupić żeby nie targać pędzla ze sobą.
może jeszcze trafisz gdzieś na jakieś niewyprzedane ale już ich nie robią 🙁 pani w inglocie tak powiedziła
Graba.   je ne sais pas
10 sierpnia 2016 08:58
Jest tu ktos, komu moglabym wyslac zdjecie i pomoglby mi okreslic typ urody? :kwiatek: sama juz nie wiem w jakie kolory i odcienie celowac dobierajac wlasnie pomadke czy roz, cienie..
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
11 sierpnia 2016 12:07
Do Pań, które robią sobie sztuczne rzęsy - jaka jest prawda - czy własne rzęsy faktycznie wypadają potem szybciej albo po kilka jednocześnie?  ❓

I dla takiego efektu jak na obrazku 2, ale trochę krótszych rzęs (źródło: Google) - o co powinnam poprosić Panią wizażystkę, taka technika się jakoś nazywa?
Albo tak jak na obrazku 1 (też Google) - zależy mi żeby rzęsy nie były dłuższe niż na zdjęciu jeśli chodzi o zewnętrzny kącik.

Z góry dziękuję za wskazówki  😅
Graba.   je ne sais pas
11 sierpnia 2016 12:43
Ja mam zrobione metodą objętościową - wyglądają mega naturalnie, bo mam je "krótkie". Rozmiar 8 i 9, w zewnętrznym kąciku tylko kilka w rozmiarze 10.
osobiście jestem zachwycona 😉
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
11 sierpnia 2016 14:39
Graba. nawet nie pomyślałam, że będzie osobny wątek na rzęsy, dzięki  :kwiatek:

Whitemoon071 byłabyś skłonna podesłać zdjęcie oka? 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
11 sierpnia 2016 14:53
ashtray I jak wrażenia z makijażu?
Tak, jak wrócę do domu to postaram się zrobić 🙂
Martita a fajnie, podobało mi się! Zostałam pomalowana kosmetykami z limitowanej kolekcji Brant Brothers.
Głównie skupiłyśmy się na oku.
Martita   Martita & Orestes Company
14 sierpnia 2016 08:51
ashtray Super dobrane kolory do tęczówki! Wygląda super!  😍 A jak z trwałością?
Dzięki! Cienie są z tej palety. To moje kolory. Trwałości nie jestem w stanie ocenić, bo makijaż był robiony popołudniu i nie chodziłam z nim cały dzień. Zresztą dla mnie był za mocny na dzień i dziwnie się czułam idąc tak po ulicy. Na wieczór byłby super.
NARS nareszcie w Polsce  🙇
Martita   Martita & Orestes Company
26 sierpnia 2016 10:20
ashtray Aż boję się sprawdzić ceny  😁
Sephorowy standard. Półka cenowa MUFE, Urban Decay itp. Na pewno będę chciała kupić legendarny podkład Sheer Glow i róż Orgasm.
Martita   Martita & Orestes Company
26 sierpnia 2016 18:46
ashtray Na ten róż i ja się chyba skuszę - czy dobrze widzę, że jest droższy od pozostałych? A o podkładzie nie słyszałam zupełnie nic.
Dziewczyny czy używała któraś z Was olejku aloesowego do wzmocnienia rzęs? Podobno z olejkiem rycynowym i wit. E Działa jak świetna odżywka. A ja nigdzie nie mogę znaleźć: pytałam w drogeriach, aptekach i sklepach zielarskich, a potem skończyły mi się pomysły🙁
Jako że nikt sie nie odezwał to zamiast bawic sie w mikstury zainwestowalam w cośtam 4 lashes :P.

I podbijam z kolejnym pytaniem 😉

czy kreske pernametna na gornej powiece jest w stanie zrobic wiekszosc kosmetyczek ktore maja to w ofercie? Tzn chodzi mi o to czy to jak tattoo - trzeba wnikliwie zbadac prace kosmetyczki przed zabiegiem zeby sie nie naciąć, czy raczej jest to na tyle proste ze ryzyko nieudania jest male?


Jak sie ma perlamentna kreska do zamykania naczynek metoda laserowa ipl? Czy dobrze sie domyslam ze lepiej najpier naynka a potem kreske?

Z gory dzieki za pomoc  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 września 2016 10:24


czy kreske pernametna na gornej powiece jest w stanie zrobic wiekszosc kosmetyczek ktore maja to w ofercie? Tzn chodzi mi o to czy to jak tattoo - trzeba wnikliwie zbadac prace kosmetyczki przed zabiegiem zeby sie nie naciąć, czy raczej jest to na tyle proste ze ryzyko nieudania jest male?



Sprawdzać!! W życiu bym nie zrobiła kreski u kogoś bo tylko się ogłosił. Ba ja już tak nawet bym się nie dała zwykłymi kosmetykami pomalować 😉
No to dobrze że zapytałam😀. Do jakiegoś salonu-krzak bym też nie poszła, ale wyszłam z zalozenia ze zrobienie prostej kreski na powiece dla kogos kto robi to zawodowo i działa na rynku od dawna to nie żadna filozofia 🙂
Jeśli manicurzystka, która bierze 240 zł za mani i pedi, nie potrafi zrobić dobrze hybrydy, to co dopiero permanentny makijaż... Przecież tu też się może komuś ręka omsknąć. Moja koleżanka tak wczoraj wyszła od kosmetyczki (z polecenia niby...) z pozalewanymi skórkami, górkami na paznokciach (i to po poprawkach!), top miała położony tylko od połowy paznokcia, a kosmetyczka stwierdziła, że "bo pani nie umie trzymać ręki pod lampą i dlatego się rozlewa" (dziewczyna nosi hybrydy od 7-8 lat...). Wróciła do domu i sobie musiała sama poprawiać. A to tylko paznokcie, kreskę sobie ciężko poprawić, jak się komuś nie uda. 😉
No ja rozumiem, tylkonu kosmetyczki byłam do tej pory raz w życiu i nie do końca ogarniam z czym to się jje. No i prywatnie jestem perfekcjonistką więc hałtura mi sie w głowie n8e mieści  🙄 ale wiadomo, teoria sobie a  praktyka sobie 😉
azzawa, uważaj na 4 lashes :kwiatek: na YouTube krążył filmik, w którym dziewczyna opowiada, ze przez odżywkę wyładowała w szpitalu. Odżywka spływała jej pod oko i wyrosła jej tam rzęsa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się