Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

busch   Mad god's blessing.
30 lipca 2016 17:37
Ok, dzięki, tak zrobię!
busch, a może próbki wziąć tego podkładu? O ile w ogóle są próbki tego podkładu 🙂
bush Sephora da Ci próbkę każdego kosmetyku właśnie w takim mini pojemniczku jak cień do oczu. Na 2 dni Ci na bank starczy, przy okazji możesz przetestować coś nowego 🙂
busch   Mad god's blessing.
31 lipca 2016 11:13
Nie mam w swoim mieście Sephory, zresztą akurat ten podkład jest dostępny tylko w firmowych sklepach tej marki, więc tak czy siak musiałabym jechać do sklepu 100km 😉

Teraz rozkminiam jak wziąć ze sobą swoje ulubione odżywki (1 do spłukiwania, 1 do zostawienia na włosach, ciężki los kręconowłosych :lol🙂, ale może jak się przejdę do Rossmana, to natchnie mnie na jakiś pomysł 😀
busch, w rossmanie masz tez gotowe produkty w małych opakowaniach. Nie znam Twoich ulibionych odżywek, ale może coś dobierzesz 😉
busch   Mad god's blessing.
31 lipca 2016 11:28
Cricetidae, niestety moje odżywki to hipsteriada na całego i nawet się nie łudzę, że będą mieć je w małych opakowaniach 😁. No ale popatrzę też na te pojemniczki, co Rossman powinien mieć na podróże, a jak nie, to najwyżej wezmę coś innego w małym opakowaniu, włosy mi nie powypadają po dwóch dniach 😀
Są też butelki plastikowe w sam raz 100 ml – można wziąć szampon i odżywkę. I małe pasty do zębów. I mini-niteczki.
I takie prawie jednorazowe 😉 przezroczyste kosmetyczki, jeśli nie chcesz pakować wszystkiego do po prostu przezroczystej foliowej torebki.
busch, rozumiem, bo ja swoje odżywki też przelewałam do tych pustych opakowań 😉
A co to za hipsteriada tak btw? Może coś zgapię 🙂
busch   Mad god's blessing.
31 lipca 2016 13:26
Cricetidae, moje dwie absolutnie najukochańsze odżywki to:
- Marc Anthony Strictly Curls - do spłukiwania
- Gosh Curl it Baby - do zostawienia na włosach
Te dwie rzeczy pierwszy raz kupiłam Hebe, więc tam na pewno są, niestety obecnie mieszkam w mieście, gdzie nie ma Hebe i muszę zamawiać przez internet, bo w Rossmanie nie mają. A przynajmniej w tym moim nie ma 😉.

Natomiast mam wrażenie, że włosy się przyzwyczajają do każdej odżywki, więc stosuję te najulubieńsze na przemian z mniej ulubionymi, ale też fajnymi:
- OGX sea mineral moisture - do spłukiwania
- OGX coconut milk - do spłukiwania
- Aussie Miracle Recharge z olejem macadamia - do zostawienia na włosach
To kupuję w Rossmanie akurat. Chociaż z Aussie coś chyba mieli wychodzić, bo kupiłam tą odżywkę w promocji z okazji ostatnich sztuk z tej marki. Nie będę jakoś mocno płakać bo ten Aussie jakoś super nie powala, no ale znowu pewnie trochę się naszukam jakiegoś zamiennika 😁

Dla mnie zestaw idealny i wreszcie nie mam siana na włosach i ładne loczki 🙂. A naprawdę próbowałam wielu rzeczy, z Biovaxem włącznie (który też był dość spoko, ale nie tak jak to, co teraz używam).
Gdzie w Poznaniu kupię koszulki takie do druku? Zwykłe, białe, najlepiej w rozmiarze dla przedszkolaków. I jaki to koszt? 🙂
busch, popatrzę, choć mimo, że w Warszawie mieszkam, to do Hebe mi nie po drodze 😉 Na razie mam Kallosy (w super cenie 10 zł za litr odzywki 😀) i jestem zadowolona, ale szukam czegoś bez spłukiwania 🙂
Ten Gosh wygląda całkiem ciekawie, sprawdzę go sobie, dzięki 🙂
Czy wejście na zawody Baltica Tour jako widz jest biletowane?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 sierpnia 2016 20:29
Achaja, tak
Strzyga, dzięki. Nie widzę na ich stronie zakładki "bilety" - orientujesz się, jakie są ceny?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2016 13:02
Kiedyś, parę lat temu (z 5?) grałam w grę, było się na jakiejś wyspie w tropikach i były tam różne osiągnięcia, przechodziło się kolejne levele, chyba coś trzeba było budować? Nie pamiętam nazwy tej gry i o nią właśnie mi chodzi. Nie była to gra przeglądarkowa ani multiplayer, coś w typie Cakemanii.
🚫
Facella, ten Brendon to się zapije na śmierć! Oszczędź chłopaka!
Facella, - Tropico?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2016 22:07
Właśnie to Tropico mi przypomniało o tej grze. To nie to.
Tam się chyba osadę budowało i były jakieś ludki? Albo trzeba się było wydostać z jakiejś wyspy, kurczę, strasznie mam niejasne wspomnienia z tej gry  😁

Brendon, gdyby miał się zapić, to już by to zrobił. Sam się nie oszczędza, to czemu ja muszę  😁
robakt   Liczy się jutro.
04 sierpnia 2016 22:15
Lemingi?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2016 22:27
Nie, to na pewno byli ludzie. I grafika troszkę bardziej już zaawansowana. Kurczę nawet nie pamiętam o co dokładnie tam chodziło  😁 wydaje mi się że były jakieś zadania do wypełnienia i coś trzeba było budować i dzięki temu przechodziło się na kolejne poziomy. Ideologia podobna jak w CakeManii, czyli ciągle robimy to samo, ale szybciej, lepiej, więcej. Chyba.
robakt   Liczy się jutro.
05 sierpnia 2016 07:46
To ja teraz mam pytanie: mama zostawiła mi ogród pod opiekę i mi kwiatki zwiędły, pomidorki koktajlowe też. Ogarną się jeszcze po częstszym podlewaniu?
robakt jak ich nie zasuszyłaś na śmierć to powinny 🙂 Lej dużo na wieczór.
Kim jest Pepe...

Tyle go w internetach a ja nie wiem o co chodzi.
Chess, Wikipedia prawdę Ci powie 🙂 to piłkarz, Portugalczyk brazylijskiego pochodzenia, bardzo znany.
Hahaha ale ona pyta o tą żabę z mema, ona się nazywa Pepe, a nie o piłkarza, któremu zresztą daleko do tej żaby. 😂

Chess http://knowyourmeme.com/memes/pepe-the-frog
Haha... dzięki 🤣
Haha to widzę że jestem nie w temacie memowym 😀 no ale nie gadajcie, Pepe trochę do żaby podobny :P
Obrazek mi się nie wyświetlił 😉
Tunrida
Weszłam z ciekawości na tego bloga , same posty nie są aż tak zabawne. Najlepsze są komentarze !  😂
Siedze w nocy, i wyje, i patrze  👀 jak można być takim bezczelem  🤔wirek:
Tunrida
Weszłam z ciekawości na tego bloga , same posty nie są aż tak zabawne. Najlepsze są komentarze !  😂
Siedze w nocy, i wyje, i patrze  👀 jak można być takim bezczelem  🤔wirek:


Krzywdę mi zrobiłyście - też zaczęłam czytać. Chociaż momentami nie wierzę. 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 sierpnia 2016 09:06
Wczoraj wieczorem robiłam transakcję przez Tranaferwise, ale ze nie wpisalam numeru Iban to anulowalam po paru minutach, bo była jakby zawieszona. Pieniądze mam dalej zablokowane na koncie, na stronie transakcja jest anulowana, na maila też mi przyszlo potwierdzenie.
Kiedy mogę spodziewac się, ze środki na koncie zostaną odblokowane? I jakkolwiek głupio to nie brzmi... wroca, nie? 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się