Końska Rewia Mody cz. X (2016)

emptyline   Big Milk Straciatella
02 sierpnia 2016 10:35
Livia, keirashara, waldhausen unicorn - jest całaaaa seria, łącznie z derka w kropki. 🙂
anil22, juz sie z tym pogodziłam, mam różowego kucyka :P.
wątek zamknięty
hej 🙂 pomogłybyście mi zidentyfikować jeden czaprak z eskadron. jest nowy jakaś stara kolekcja pojedyncze szycie, brąz. gruby pad. moge podesłać zdjęcie ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 sierpnia 2016 13:39
emptyline, dzięki, zerknę sobie 🙂
wątek zamknięty
emptyline, - i pewnie jak to waldhausen z rozmiarówką na mikro-konie, eh 🙁 Oni raczej nie uznają istnienia zwierzaków, które są mocnie zbudowane, a szkoda, bo piękna kolekcja.
Hala124, - wrzucaj fote 😉
wątek zamknięty
keirashara, dzięki za pomoc. 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 sierpnia 2016 20:35
keirashara, czy ja wiem? Takie raczej normalne są. Ja mam poniaki, i są dość szerokie. Długość mają normalną, ale są obszerne, a mój koń wcale nie ma jakiś chudych nóżek.
wątek zamknięty
keirashara, transportery full są zupełnie normalne, po prawdzie na moje cienkonożne konie nawet za duże.

Kantar z tej serii jest świetny, ma taki retro-pinupowy klimat 😉





I derka też strasznie sympatyczna. Jestem jednak pod taką finansową krechą, że nawet się nie będę zastanawiać, czy ładnie by było moim w grochy...

wątek zamknięty
wątek zamknięty
quantanamera, - o kurcze, to dziwne. W kaloszach i derach zawsze brakowało cm na mojego ślązaka, mimo, że nogi jak na swoją rase ma raczej suche.
emptyline, - razy dwa żałuję, że transportery już kupiłam 🤣 Ale może dozbieram do drugich 😀
Hala124, - to nie brillant, a impuls, a jako kolekcje obstawiam deepblue/nougat/marzipan
wątek zamknięty
Impuls nougat z deepblue/nougat/marzipan ma inną lamówkę. Z resztą kolor nie ten. Tak samo schlamm/rost/kitt,  kolor pasowałby do rost ale lamówka nie ta
wątek zamknięty
Jak patrze to żadna kolekcja nie pasuje. Może coś z tych, co u nas nie wychodziły, albo innych "spejali" ?
wątek zamknięty
Szukam od wczoraj w grafice google  🤣  i nic nie znalazłam co by pasowało
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 sierpnia 2016 11:53
To jest czaprak z baaaaardzo, baaardzo starej kolekcji, gdy Eskadron jeszcze chyba nawet nie robił kolekcji jako takich i nie nazywał ich. Gdzieś kiedyś w czeluściach internetów widziałam podobne foto zbiorcze. Możliwe że 2003, 2004r.
Tu znalazłam fotki najstarszych chyba, obfotografowanych, chociaż nerki nie dam: KLIK!
wątek zamknięty
Moon patrzyłam się już na tą stronę, nie ma go 😀

EDIT znalazłam 🙂 To czaprak Impuls Terra z jakiejś starej kolekcji exclusive. Na szmato jest fotka cottona w tym kolorze, impulsa znalazłam tylko takie malutkie zdjęcie, nie dało się wrzucić inaczej, jest na dysku
https://drive.google.com/open?id=0B1KlsnXBmO64T1hxUHVSdW5XUnc
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2016 12:23
Mirinda, niezła jesteś 😀 Ja szukałam, ale aż tak daleko nie zabrnęłam 🙂 Wrzucam to foto w załączniku, żeby nie "uciekło" 🙂
wątek zamknięty
To teraz poproszę czapraczek w nagrodę  🤣 🤣
wątek zamknięty
Jak dla mnie to jest za mało rudy/pomarańczowy na tym zdjęciu... Ale widziałam też zdjęcia kompletów dla W.Piasecki Equestrian i tam lamówki były też niby karmelowe, i wygląda, że mogłyby dać radę... Tylko nie wiem, z którego to wzornika właśnie. Chyba się muszę uśmiechnąć do Ivett o próbki. 😉

bardzo polecamy Caball- te czapraki się świetnie sprawują + na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach, a na zawodach wyglądają bardzo profesjonalnie  😍
wątek zamknięty
Mango jest piękne i to bardzo, ale powiem wam ze jestem zawiedziona 🙁 BigSquare jest cudowny! Ale patrzcie na Cottony VS mają cudowny kolor, a SR jak by wyblaknięty? Tak samo kantar i uwiąz, kantar jest tak samo "sprany" a uwiąz ma ładny kolor  😕
[img]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13941180_1129543120454214_61112045_n.jpg?oh=085d6f439d803b83c4e939a3fff023ea&oe=57A42066[/img]

Mam nadzieje że zdjęcie nie będzie za duże, ewentualnie spokojnie poprawie jak najszybciej

Edit.
Za duże zdjęcie, już poprawiłam :3
wątek zamknięty
Vendettka Pewnie inna partia materiału. Ale kantar jest po prostu sraczkowaty. Dobrze, że udało mi się zobaczyć na żywo i nie kupiłam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2016 13:03
Vendettka, moja łezka Mango jest ładna i soczysta 🙂 Kantar też chciałam, ale jak zobaczyłam na żywo kolory, to odpuściłam.

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 sierpnia 2016 13:13
Poglądowo izabel w jakimś starym Euro-starze
wątek zamknięty
[quote author=sumire link=topic=98782.msg2550481#msg2550481 date=1464702223]
Jak dla mnie to jest za mało rudy/pomarańczowy na tym zdjęciu... Ale widziałam też zdjęcia kompletów dla W.Piasecki Equestrian i tam lamówki były też niby karmelowe, i wygląda, że mogłyby dać radę... Tylko nie wiem, z którego to wzornika właśnie. Chyba się muszę uśmiechnąć do Ivett o próbki. 😉

bardzo polecamy Caball- te czapraki się świetnie sprawują + na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach, a na zawodach wyglądają bardzo profesjonalnie  😍
[/quote]
Ależ ja to wiem. 😉 Miałam tylko wątpliwości, czy mają we wzorniku kolor, którego szukałam. Ale jako, że paczka z Adamantem właśnie do mnie jedzie, to zapewne jutro się przekonam, czy odcień spełnia oczekiwania. 😍
wątek zamknięty
MIrinda94 dzieki 🙂 😍 :kwiatek:
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 sierpnia 2016 20:02
wątek zamknięty
malinowaa, - widzieli, ale szczerze? Na poglądówce wglądała ta kolekcja o niebo lepiej, te foty katalogowe szału nie robią 😉
Vendettka, - ale zaszalałaś kobito! 😀 Wszystko Twoje?
Kastorkowa, - to nie brandy przypadkiem? Chorowałam na ten kolor jakiś czas 😉

Czaprak mango już u mnie jest, owijki dojdą ponoć jutro. Jupi! 🙂 Tylko nie mogę sprawdzić jaki ma kolor, bo mnie facet z domu pogoni jak się dowie, że znowu coś dla konia kupiłam 😁
wątek zamknięty
Mango jest piękne i to bardzo, ale powiem wam ze jestem zawiedziona 🙁 BigSquare jest cudowny! Ale patrzcie na Cottony VS mają cudowny kolor, a SR jak by wyblaknięty? Tak samo kantar i uwiąz, kantar jest tak samo "sprany" a uwiąz ma ładny kolor  😕


Mam nadzieje że zdjęcie nie będzie za duże, ewentualnie spokojnie poprawie jak najszybciej

Edit.
Za duże zdjęcie, już poprawiłam :3


Vendettka, ja mam taki kantar i uwiąz (Mango). Po 3 miesiącach używania kantar, który jest używany tylko przeze mnie i tylko do wiązania konia do ubrania (na padok chodzi w innym) jest prawie bury niestety. Pobrudził się dość szybko, mimo tego, że był tylko albo na koniu albo w pace. Uwiąz jak uwiąz, nic się z nim specjalnie nie dzieje, ale kantar jest, że tak powiem słabo użytkowy. Więcej takiego jasnego nie kupię.

Jak kupowałam to nie zauważyłam, że jest trochę sraczkowaty  🤣, ale składam to na karb mojego słabego odróżniania kolorów.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 sierpnia 2016 21:38

Kastorkowa, - to nie brandy przypadkiem? Chorowałam na ten kolor jakiś czas 😉




No właśnie nie mam pojęcia co to jest za kolor  🤣 Pikowany w szerokie pasy kolor taki ceglany pomarańczowy, kupiony kilka lat temu w horse-trade
wątek zamknięty
Hala124 dałaś mi do szukania na dwa dni 🤣 Uruchomił mi się tryb detektyw i misja zakończyła się powodzeniem 😀
wątek zamknięty
Sivens Możliwe że inna partia, ale na prawdę kolor się bardzo różni i jestem załamana bo z Cottonów najbardziej zależało mi na SR :c
Livia Kurcze zazdroszczę! Kupowałaś przez internet? Czy w jakimś stacjonarnym?
keirashara Wszystko wszystko troszkę poszalałam, zakochałam się w tym kolorze, na mojego siwego będzie idealny! Co prawda kiedyś bardzo marzył mi się podobny kolor bo Exlusive ShineGold bardzo chciałam ale tu nie miałam kasy aby z Niemczech zamówić, tu ktoś w Polsce bardzo zawyżał, a wiec jak wyszło mango musiałam zbierać wszystko, chociaż derki jeszcze nie upolowałam :>
Dance Girl Jeśli chodzi o Kantar przyznam że nie bardziej zawiodłam się na nim jeśli chodzi o kolor (chociaż to też) ale wykonanie, porównałam go z Kantarem NG Berry jesień-zima 2015/2016 i Mango podszycie i taśmy są o wiele cieńsze od tego Berry, całkowicie inne w dotyku się wydają. Ciekawe czy są tak samo mocne, czy po prostu idzie oszczędność?

W sumie nawet jestem zaskoczona że zdjęcie tak na szybko mi tak fajnie wyszło, może zrobię jeszcze jakieś takie zdjęcie 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2016 11:33
Vendettka, kupowałam stacjonarnie - przez internet pewnie kupiłabym też kantar, a potem bym się rozczarowała jego kolorem 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.