... ślub :) ...

Czy ktoś z volty ślubuje "ze mną" 13.08? 2 tygodnie zostały, kosmos!  😜
W końcu dostałam część fotek więc pochwalę się trzema kadrami 🙂 cudownie powspominać  😍 Jak tylko dostanę fotki moich ozdób DIY to również wrzucę bo kilka osób było ciekawych.
Qaida, pięknie 🙂 Śliczna sukienka. Koniecznie chwal się dodatkami DIY.

PS. urzędnik na trzecim zdjęciu jaki podobny do Biedronia :P
Cricetidae, Dzięki :kwiatek: Jest podobny bo to on we własnej osobie 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
01 sierpnia 2016 11:51
Qaida, aaaaaaaaaaaaa  ja miałam Paździochową, zazdroszcze ogromnie Biedronia.  👍 😜
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 sierpnia 2016 19:28
Qaida, cudownie wyglądałaś!
A Biedronia tez zazdroszczę, uwielbiam tego czlowieka 🙂
Lotnaa, desire, Sama sobie zazdroszczę 😀 też go uwielbiam. A dzięki niemu mieliśmy na prawdę wyjątkową ceremonię, w urzędzie a jednak z klimatem. Z jednej strony wprowadził taką lekką atmosferę, wszyscy się śmiali, a z drugiej strony zaraz było bardzo wzruszająco kiedy powiedział żebyśmy się zwrócili do siebie, złapali za ręce i wypowiadali przysięgę patrząc sobie prosto w oczy. Poprosił do pomocy mojego siostrzeńca, kazał mu nosić obrączki, sprawdzać czy dobrze się podpisujemy, młody był niesamowicie przejęty   💘
Dostaliśmy od niego kubki z logiem miasta i zachęcał, że przy narodzinach dziecka od miasta dostaniemy śpioszki - również z logo  😎
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 sierpnia 2016 10:53
Ale fajnie! Kiedyś czytałam wywiad z nim i pisał, że bardzo lubi udzieleć ślubów, ale jednocześnie trochę mu ciężko, że on sam nie może tego zrobić. Cóż, dziwny kraj  🙁
desire, haha masz jakieś zdjęcie z Paździochową 🙂?

Qaida, tak myślałam, że to on, ale nie chciałam się wygłupić 😀 Potem już poczytałam, że rzeczywiście udziela ślubów. Fajnie 🙂
Qaida piękne zdjecia 🙂
To ja wyskoczę z pytaniem następującym: kiedy prosiliście waszych kandydatów na świadków? No bo ja już wiem kogo bym chciała, jest to osoba z rodziny, no i tak właśnie myślałam, kiedy wypada ją o tym fakcie poinformować? 😉
Ja informowałam w sumie chyba od razu przy ustaleniu daty ślubu bo wiedziałam od zawsze że to oni  😍 Znajoma ostatnio zamówiła czekoladki z napisem "Czy zostaniesz moją świadkową ?" i wysłała do swojej przyszłej świadkowej ,ich ślub za rok w sierpniu  😉
Myślę że jeśli jesteś już pewna to poproś o świadkowanie jak najszybciej  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 sierpnia 2016 11:51
Dziewczyny czy świadek musi mieć jakąś kartkę/potwierdzenie że był u spowiedzi? Czy wystarczy, że po prostu był? 😉 (chodzi mi o sytuację kiedy spowiedź jest w innym kościele niż ślub).
Nam proboszcz dał kartki do spowiedzi dla świadków. 🙂
Dziewczyny czy świadek musi mieć jakąś kartkę/potwierdzenie że był u spowiedzi? Czy wystarczy, że po prostu był? 😉 (chodzi mi o sytuację kiedy spowiedź jest w innym kościele niż ślub).


u nas nic nie było potrzebne- świadkowie poszli do spowiedzi sami z siebie (bo są wierzący)
jak świadkowałam z kolegą u przyjaciół to też nic nie potrzebowali- świadek się nie spowiadał i nikt nic nie komentował
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 sierpnia 2016 13:03
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Czyli pewnie zależy od księży w danej parafii, będę musiała tam zapytać  😉
Smarcik, ja jako świadek nie poszlam do komunii. Nie ma takiego wymogu, świadek jest tylko świadkiem, nie musi być wierzący, nie musi iść do komunii.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 sierpnia 2016 16:00
Potwierdzam, chociaż lepiej wydrukować sobie dokument z prawa kanonicznego, żeby machnąć klesze przed nosem, gdyby próbował się pluć, że świadek musi być wierzący.
Tak jak dziewczyny piszą - świadek musi tylko BYĆ i się podpisać 😉 Nie musi być nawet wierzący.
Dzięki gunia92, w takim razie nie będę zwlekać  😉
desire   Druhu nieoceniony...
05 sierpnia 2016 10:41
Cricetidae, mam niestety samej Paździochowej, jak sie podpisuje.  Niestety, nie wygląda jak ta z serialu (blondyna w okularach z długimi blond włosami, do tego sympatyczna) i nie darła się czymś w stylu 'ty łysa pierdoło'. 🤣 Dobrze, że nie cykali zdjęć jak mi sie kiecka o szpilke zawinęła i Paździochowa mnie ratowała. 😁  wszyscy mieli ubaw nieziemski, tylko ona, biedna, buraka spaliła. 😀
Dziewczyny, mam głupie pytanie.. jak zabrać się do szukania DJ'a ? 😀 Nie mamy jakiś wysokich wymagań, ale zupełnie nie wiem jak szukać..wybierając fotografa mogę po prostu przejrzeć portfolio na stronie, a żeby dowiedzieć się co sobą reprezentuje taki grajek musiałabym chyba wpaść na imprezę i posłuchać ? A może któraś z dziewczyn z Warszawy ma kogoś do polecenia, żeby nie było drogo i żeby NIE był specjalistą disco-polo 😉
Polecam zespół "Różowa Pantera". Naprawdę fajnie grali. Żadnych żenujących zabaw, żadnego disco - polo. W ogóle - trzymali się ustalonego scenariusza i to było ok. Namiary ma Żona, ale pewnie da się ich w necie znaleźć bez problemu...
kasska dobry Dj to chyba tylko taki sprawdzony, najlepiej brać kogoś z polecenia, od ludzi którzy się przy nim bawili 😉 my właśnie takiego mamy, polecony przez pare osób no i bawiliśmy się na jednym weselu prowadzonym przez niego 🙂

Ja jestem po pierwszych przymiarkach sukni i autentycznie nie mam pojęcia jak podejmę decyzję którą wybrać  😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 sierpnia 2016 14:46
Nie było mnie na forum.... o matko jedyna... sporo bardzo
Ale w Końcu jestem. I zaczynam powrót od tego wątku. 15 października biorę ślub w Kórniku. Ostatni rok przyniósł sporo zmian. Mieszkam w ukochanym Poznaniu, gdzie całe życie mnie tu ciągnęło. Mam cudownego faceta, w dodatku Kibola Lecha jak ja, kochamy mecze, motocykle, konie (on dopiero poznaje tę pasję).
Mam pytanko do Was (szczególnie dziewczyny z WLKP). Potrzebuję opinii o lokalach i noclegach w Kórniku i okolicy. Małe przyjęcie do 30 osób, nocleg dla 3+2+2+2 czyli w sumie 9 osób. Podpowie ktoś, coś?
Scottie, miałam Ci napisać jak tam wrażenia mojego kolegi z Twojej sali 🙂 Wszyscy zadowoleni, mówią, że jedzenie dobre, nie wszystkim smakowało pierwsze danie, ale ze względu chyba na jego specyfikę - policzki cielęce (pan młody jest fanem takich dań 🙂😉, wszyscy chwalili jedzonko, więc chyba nie masz się czego obawiać 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
22 sierpnia 2016 15:42
Cricetidae, oooo, dzięki! Sama o tym zapomniałam. I cieszę się, że wrażenie było pozytywne 🙂 edit: a jesteś pewna, że to były policzki cielęce? Teraz patrzę w menu i widzę tylko polędwiczki wieprzowe/udziec wołowy/kotlet schabowy/szynkę pieczoną/zraz lub klopsiki wołowe.

Szalona😉, i jak poszukiwania sukienki?
Scottie, mówił o tych policzkach wiele razy, dlatego zapamiętałam, może na specjalne życzenie robią takie rzeczy? Ciężko mi powiedzieć 😉
Poczytuję Was od dłuższego czasu, ale teraz mogę już dołączyć oficjalnie... 🙄
Także witam wszystkich 🏇

Qaida, przepięknie wyglądaliście! 😉 I kubek na pamiątkę świetny 🤣
Doubler gratulacje 😀
Scottie no jedna sukienka spodobała mi się bardzo, w katalogu i na manekinie nie zrobiła na mnie wrażenia, ale jak przymierzyłam, to wow... Tylko kurczę droga jest... Przyszła teściowa i mama namawiają żebym się do krawcowej przeszła, że może mi uszyje podobną, ale nie jestem przekonana do tego pomysłu. Boję się że to już nie będzie to    🙄
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
24 sierpnia 2016 16:08
Szalona😉, jeśli to nie będzie jakiś mega dramat dla budżetu, to namawiałabym do kupna. W założeniu ślub jest raz w życiu. Ja moją suknię mam do dziś i w tym roku z okazji 10 rocznicy ślubu powtórzyliśmy sesję zdjęciową. I powiem Ci, że kocham tę kieckę miłością wielką.  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się