preparaty na stawy

Miszka, jakosc suplementu to nie tylko substancja czynna😉
Polecicie coś wspomagająco dla konia z zaawansowanym szpatem? Zaraz stuknie rok od diagnozy (a od pojawienia się problemów prawie 2), z jedną nogą było ciut lepiej, z drugą masakra - i z tą drugą dalej słabo, duża bolesność okolicy stawu, torebka stawowa powiększona i ta okolica jest lekko cieplejsza niż reszta (nie grzeje mocno, ale niewielka różnica jest). Koń się wyłącznie padokuje, jest permanentnie kulawy i czekają tylko, aż dojdzie do zesztywnienia stawu, żeby sobie mógł być bezboleśnie kosić trawę. Z tego względu chyba raczej nie ma sensu podawania mu preparatów wspomagających regenerację chrząstki - czy się mylę? Ale może coś przeciwzapalnego mogłoby mu ulżyć? Raczej nie czarci pazur, bo koń miewał problemy ze strony układu pokarmowego. Boswellia?
Boswellia, zerknij w ofertę Dromy, ja jestem mega zaskoczona in plus tymi suplami
Miszka, po opiniach tych, co stosowali. Poza tym, to nie działa tak, że podasz sam kolagen i będzie dobrze. Ważne jest to, z czym to podasz.
Karla 🙂, no właśnie tam patrzyłam i tak rozkminiam, co z ich oferty by się mogło sprawdzić w tym przypadku, bo przy zmianach pogody jest kiepsko... Dzięki. :kwiatek:
sumire, zapytałabym lek weta prowadzącego 🙂
czy ktoś stosował ten preparat?

http://sklep.mvet.pl/Konie/produkt.2473/
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 maja 2016 14:58
prib U nas kilka koni stosowało w formie kuracji i efekty były świetne.
Dava   kiss kiss bang bang
02 maja 2016 16:35
Czy te suplementy Dromy można nabyć tylko na ich stronie? Czy są może w jakimś sklepie internetowym?  :kwiatek:
Dava ja kupowałam na allegro.W sklepach nie widziałam ich produktów. 😉
siwaaa, Domy ma swój własny sklep pod nazwą dromy.pl
Ja również poza ich stroną , ogłoszeniami i Allegro nie widziałam ich produktów. W sklepie ma się 5% zniżki na hasło revolta. Niestety nie ma rabatu dla stałych klientów 🙁
Hej! Potrzebuje pomocy. Wet przepisał mi super pharm equine czy cortaflexu kosztuje chyba 150 zł, ma w sobie czarci pazur- nie mogę tego nigdzie znaleźć. Może coś pokręciłam? Wiecie o co chodzi?  😡
Banandi, może zapytaj ponownie weta co dokładnie masz podawać?
Tak chyba zrobię, zapomniałam się jeszcze o kilka rzeczy zapytać...
To kartka i długopis w łapke i dzwoń. 🙂
Czy te suplementy Dromy można nabyć tylko na ich stronie? Czy są może w jakimś sklepie internetowym?  :kwiatek:

są w dobrym-koniu 😉
http://dobry-kon.pl/search/?fraza=dromy&submit=+szukaj+%C2%BB+
Poleci ktoś coś dla 14-letniej klaczy po sporcie, aktualnie skaczącej L? Ma lekkie zwyrodnienia stawów, poza tym bez problemów. Chciałabym jej dawać coś wspomagającego, a w tematach preparatów na stawy niestety jestem zielona  😲
Czy stosował ktos Super Fenn Powder Cortaflex? 😉
BlackJack33, warto podpytać weta prowadzącego jakie suplementy pomogą.
Czy hyalutidin hcc mobility można podawać podczas aktywnej kontuzji czy poczekać na wygaszenie stanu zapalnego ?
efeemeryda   no fate but what we make.
31 lipca 2016 10:50
Lilc
ja stosowałam i kobyła zadowolona  😉

mam też pytanie, chciałabym zacząć stosować czarci pazur, który preparat jest najlepszy ?
efeemeryda, ja sobie bardzo chwalę Dromy.
Dromy na stawy są w proszku czy granulat ? chętnie jedzą ? :kwiatek:
Naciau, proszek, z jedzeniem mój sierściuch problemu nie miał... Ale to ta z wszystkożernych... (prawie).
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 sierpnia 2016 08:54
Naciau ja mam te z czarcim pazurem, proszek
kucyk je dość chętnie, ale dostaje je z odrobiną paszy i oleju.
moja nie tknie  🙄 zostaje mi plyn
Zastanawiam się nad kupnem HCC Mobility, jednak opinie na temat tego produktu są raczej stare - 2011-2012 rok mniej więcej. Czy ktoś obecnie stosował? Czy teraz, już nie jako nowość, ten preparat dalej jest ceniony i czy jego skuteczność choć w jakimś tam stopniu jest potwierdzona przez niedawnych użytkowników?
ja stosuje hcc dla mojego staruszka od długiego już czasu i niezmiennie polecam. Używam bardziej zapobiegawczo, ale także stosowałam w leczeniu kontuzji.
Przeczytałam opisy wszystkich preparatów Dromy i wiem, że nic nie wiem.  Który preparat polecilibyście prewencyjnie do ochrony stawów?  Koń ma 15 lat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się