Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Vendettka ja też troszeczkę poszalałam  🤦 poniósł mnie shopping 😀 ale na swoje usprawiedliwienie: jak wyszedł mango to stwierdziłam, że sprzedam popcorn, więc tak jakby wymieniłam sobie żółty na żółty. A Big square mintgreen jest za BS iceblue, więc też 1:1 🙂 BS mango to must have, a resztę pozostawię bez komentarza  🙄
wątek zamknięty
Sivens gdzie dorwałaś dralon ?  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi w Końskim Świecie, ale to XL. W Equishopie też są.
wątek zamknięty
Livia Ja strasznie cierpię z tego że nie mam stacjonarnie sklepów jeździeckich w okolicy co by dysponowały Eskadronem :c Też bym polowała na piękną SR  🙄

Sivens Hahaha mam taką samą logikę! Coś sprzedam coś kupie, dlatego cały czas coś sprzedaje   😁 Chociaż co że sprzedam np. 5 szmatek jak przybędzie mi w ich miejsce 7  😜 Tak jak teraz troszkę sprzedałam więc wydaje się skromnie, bo wcześniej dużo dużo sprzedałam aby pozwolić sobie na te zakupy w Equi a bardziej kupić sobie te Veredusy, które kocchaaaam  😍 , a muszę jeszcze troszkę sprzedać bo pakę na sprzęt kupić muszę  😵 A potem widzę takie coś i nadal mi mało  👀
[img]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13933325_1130331207042072_1155157570_n.jpg?oh=a3f78a2d87f613dc5195537bfe672583&oe=57A5802D[/img]
A Dralonu zazdroszczę!  💘 Marzy mi się on, ale teraz inne wydatki i też na szczęście jak BigSquare zamawiałam nie było rozmiaru mojego małego.

A co do szału zakupu ostatnio bardzo dużo kupiłam bo poszalałam i w tym kupiłam cudowny kantar! Tak mi się strasznie podobał, przymierzyłam na konia i co? Ciasno!  🙁
[img]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13884470_1130331203708739_853250318_n.jpg?oh=de209be700ed3e3f6652a9418d6c1d75&oe=57A5BCF1[/img]
A już szukałam reszty z tej kolekcji, a tu  🤬 trzeba sprzedać, a już znalazłam Cottona Yellow i miałam też Beige.
wątek zamknięty
Vendettka Hehe ale z tym mango to faktycznie Cię poniosło :P ja też mam kilka szt. niektórych kolorów, ale jednak różne wersje 😀 A najlepsze jest to, że 80% to rzeczy nowe z metkami, bo nie jeżdżę. Mój koń pójdzie pod siodło za 1,5 roku, a do tego czasu szafy mi pękną w szwach. No, ale to jest uzależnienie i z czystym sumieniem to przyznaję. Ale leczyć nie chcę... wolę rzucić palenie. A zdjęcia całego dobytku publicznie pokażę, bo jeszcze mnie na przymusowe leczenie wyślą.
wątek zamknięty
Sivens Akurat z tym Cotton VS mnie poniosło bo cena była dobra i moja logika była taka jak jeden umrze to będzie 2, a jak nie umrze to będzie póki pogodzę się z jego odejściem do innej osoby  🤣 Ale potem znalazłam SR i takie no kurde kocham te SR muszę go mieć. Moja większość też z metkami, bo przez moją kontuzje mamy przerwę, a cały czas coś kupuję  🙄 Tu jedynie szmatki Eskadrona wrzuciłam i też tylko skromnie, czasem gdy widziałam cała moją kolekcje sprzętu to też mówiłam że nie będę się przyznawać i pokazywać bo mnie wyślą na leczenie  😡
wątek zamknięty
Widzę, że mango na wyprzedaży cieszy się dużym powodzeniem, ja też się skusiłam  🤬

Tymczasem po przebojach weterynaryjnych wracam z rekonwalescentką w NG lime.
Na zdjęciach nie podobał mi się zupełnie, ale na koniu w słońcu całkiem uroczy oczoporażacz  😁
Chociaż swojego raczej nie kupię.

wątek zamknięty
Zeave lime na takiej gorzkiej czekoladce prezentuje się czadowo! Ja też mam cottona SR w tym samym kolorze i jak dla mnie jest szał
wątek zamknięty
Mógłby ktoś wstawić zdjęcie porównawcze owijek eskadron Mint green i czapraka BS ?  :kwiatek: Najlepiej owijek bez pokrowca 🙂
wątek zamknięty
Vendettka cudna kolekcja! Piękny kantar, co to za kolekcja bo się nie orientuje 😀 ?
Zeave kolor idealny do maści  😍 świetnie wygląda  🙂

Nie miałam czasu by tu wrzucić nasze dwa nowe komplety, więc nadrabiam 🙂
Beż z nowej kolekcji Jarpola i stalowy ze smerfową lamówką caball  💘

wątek zamknięty
KaWeRa jest to Eskadron wiosna/lato 2011 Royal / navy / Yellow / Beige, cudowne kolory, że nie mogę przecierpieć że jest za mały  😕
Beż z nowej kolekcji Jarpola CUDOWNE! Zastanawiam się jak by na moim siwym wyglądało  👀
wątek zamknięty
Wow, ale poszalałyście na wyprzedażach eskadrona 🙂
KaWeRa, pięknie zarówno w beżu (który jest piękny!) jak i w stalowym. Ale beż do mnie bardziej przemawia.


Siwy w ciemnej czerwieni jarpolu, na żywo kolor ciemny, odcień jak wino. Plus pięknie błyszczące swarovskie:

wątek zamknięty
Kiedy ten nowy  jarpol bedzie wkońcu dostępny? Premiera tyle czasu temu była 🤔
wątek zamknięty
KaWeRa, jaki piękny koń!
Byłam pewna, że to Caball Glamour na pierwszy rzut oka, strasznie podobny ale jakoś inaczej leży.
W beżu zjawiskowo 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2016 23:48
KaWeRa beże na haflingery to strzał w 10. I jako główny kolor i jako dodatek
anai dużo bardziej podoba mi się w granacie 😜
wątek zamknięty
Ja czaje sie na derke Eskadron Jersey Classic Navy. Ale czekam na jakas promocje bo na razie kosztuje  98euro. Kiedy wchodzi nowa kolekcja? Bo to dla mnie szansa na przecene 🥂
wątek zamknięty
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
07 sierpnia 2016 10:25
Ufam, że wątek dobry...

Wpadł mi jakiś czas temu w ręce pewien Eksadron, ale pojęcia nie mam, co to za kolekcja - brak dodatkowych metek. Wyszukiwanie obrazem mało pomaga. Ktoś miał może podobny? Obstawiam, że to jakiś starszy model, niekoniecznie sprzedawany w Polsce... ale pewności nie mam...

Załączam łobrazek:
KLIK

Z góry dziękuję za wszelkie informacje 🙂

 Ogromne zdjęcie
wątek zamknięty
A to na pewno eskadron? Wygląda jak handmade z dywanu 🤣
wątek zamknięty
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
07 sierpnia 2016 11:18
No, na pewno ktoś się bawił w obszywanie hendmejda odprutą skądś lamówką Eksadronu i doszywanie metki... 🙄


KLIK

Takie ogromne zdjęcia dawaj w linkach!
wątek zamknięty
Nawet ta metka jakaś krzywo wycięta.
wątek zamknięty
Mi się wydaje, że takie czapraki kiedyś produkowali
Znalazłam jeszcze zdjęcie takiego 🙂
wątek zamknięty
były takie ,milion lat temu  🙂 jeden mam w stajni
wątek zamknięty
Mmm ciekawe czasy to musiały być, z tego samego materiału czapraki, sofy i pokrowce samochodow 😁 😁
wątek zamknięty
Dałabym sobie rękę uciąć, że to przyszyta metka... bo widziałam już takie numery.  😁 Ale może kto wie, może tamte to też były jakieś retro eskadrony...
wątek zamknięty
Na powiekszeniu wygląda jak krzywo wycięta, moze to kewstia zdjęcia.
wątek zamknięty
Vendettka, naprawdę kolory przepiękne, gdyby nie pusty portfel to myślałabym nad kupnem takiego dla swojej  😜 Co do Jarpola, to na bank wyglądałby przepięknie 🙂

Anai, Dziękuję 🙂 musze przyznać, że sama nie jestem przekonana do końca do tego stalowego, za to beż pokochałam <3 Ta czerwień na Siwym wygląda genialnie!  😍

arika00, mam nadzieję, że zaniedługo bo już mnie kusi by kupić drugi, tyle, że ciemniejszy 😀

Burza, Dziękuje  :kwiatek:
W sumie fakt, podobny 🙂 Na żywo ma przepiękny złotawy kolor i jeszcze te błyszczące swarovskie  💘

lusia722, strasznie się bałam, że nie będzie pasować. Koleżanka mi wybierała w Sopocie i tylko podsyłała zdjęcia, więc brałam w ciemno..każdy sądził, że będzie za jasny i zleje mi się z maścią konia..Na szczęście pasuje idealnie 😅😀
wątek zamknięty
anai, przepiękna czerwień, to z nowej kolekcji?
wątek zamknięty
Zeave, - jak nie lubie oczodajnych kolorów, to bardzo ładnie wam w tym 🙂 Super do maści pasuje!
KaWeRa, - beżyk mniam, ale ten stalowo-smerfowy komplet to obłęd w ciapki! Prześlicznie 😍
anai, - kolor przecudny, ale ja was chyba wolę w niebieskościach 😉 Mimo, że odcień czerwieni piękny.

Ja odpialiłam mango na zwierza i się zakochałam 😀 Czekam na lepsze foty. W dodatku swoim szczęściem znowu wracam z zawodów ze szmatą, padem yorka w jakimś odcieniu beżu/kawa z mlekiem, ale z takim połyskiem lekkim - ktoś kojarzy, co to może być za kolor?  👀
Poglądowe mango w jakości tostera, bo wycinek z filmu nagrywanego komórkowo 😉
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13886262_1162424670483376_6557048177449653638_n.jpg?oh=c30e92aa0ca534d3ea36225a2b32ffe7&oe=58561871[/img]
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 sierpnia 2016 11:45
KaWeRa ja od zawsze uważam, że wszelkie beże, piaski, złota itp. to dla haflingerów najlepszy możliwy wybór.
Z resztą one w większości kolorów wyglądają dobrze.
Ja czekam na moje owijki wymarzone 💘 i będę kombinowała dalej.
Tylko derki nie udało mi się upolować 😕
wątek zamknięty
KaWeRa, utwierdza mnie to w tym, że jak skóra zdjęta z Glamoura. Bardzo dobry kolor na hafa 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.