Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ma ktoś może jakiś rabat, kod, cokolwiek,
do amigo (http://www.amigo-konie.pl)?
będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
-10% na pasze Saracena do końca sierpnia.
Wyprzedaż w Opti-shop i u innych dystrybutorów.
Są gdzieś jeszcze dostępne popręgi villa horse? Chodzi im o te skórzane profilowane 😉
Albo moze gdzieś dobra promocja na popręgi rzuciła się komuś w oczy? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 sierpnia 2016 06:29
Libeerte wyglada na to, że tutaj jest
[url=http://jaszym.pl/index.php?id_product=131&controller=product&id_lang=3#/14-kolor-czarny/75-rozmiar-110]tutaj też powinien być[/url], ale tylko 110 i 140
desire   Druhu nieoceniony...
06 sierpnia 2016 22:03
W http://shop.bober.com.pl  promocja na wielokrążki, wędzidła gumowe itp. 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 sierpnia 2016 06:38
To i ja sie podepne pod poszukiwania popregu - znajde gdzies promocje na popreg z fartuchem i obustronnymi gumami 110-105 cm?
I dodatkowo na popreg ujezdzeniowy, skorzany tez z obustronnymi gumami 60-55 cm?

Kon mi schudł i musze zrobić wymiane popregów 🙁
na allegro u czarusia
Szukam przeceny na derke Eskadrona Navy clasic sports 201 L  👀
Jakikolwiek kod do konika? Poratujecie? 🙂 edit mam już na 10 procent działa "cavaliada2016'"
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 sierpnia 2016 21:39
Gdzie najtaniej dostac komplet Veredusow Olimpic?
domiwa,  w Equishopie, lub w ogłoszeniach re-volty 🙂 (są i nowe komplety)
W gnl -10% na pasze do 31.08
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 sierpnia 2016 12:36
domiwa Sklep Stajnia Miszewo
Widział ktoś fajną promocję na ochraniacze? Najchętniej kupiłabym veredusy ale budżet nie pozwala, szukam tylko przodów tak do 350 zł 🙄 Znalazłam zandona ale naczytałam się dużo negatywnych opinii na ich temat i sama nie wiem
Oooo ja też odradzam. Polecam premiery, ale widzę że też są różnie oceniane
Dziewczyny a tak z ciekawości co jest nie tak z zandonami ? bo ja właśnie kupiłam carbony, dopiero parę razy użyłam.
Może Kentaur albo Lemieux oni mają chyba około 300zł.
Ja już prawie Zandony kupiłam, gdyby nie promocja w Equishopie na Veredusy to pewnie już bym nabyła. Co jest z nimi nie tak?
Ja Wam nutro zrobie foto jak wyglądają po tygodni. Dołożę do tego foto męczonych mocno hkm na tym samym koniu oczywiscie

edit.
Foto po tygodniu użytkowania
Dziewczyny a tak z ciekawości co jest nie tak z zandonami ? bo ja właśnie kupiłam za cenę 330zł carbony w equidea ale właściwie dopiero raz użyłam.
Może Kentaur albo Lemieux oni mają chyba około 300zł.


Dużo jest opinii że bardzo szybko się niszczą i odkształcają

Macie jakieś kody zniżkowe do jakiś sklepów gdzie mają Veredusy?  Albo widziałyście w dobrej cenie?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Znowu brak edycji postów
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 sierpnia 2016 20:12
Dzieki dziewczyny🙂
W stajni Miszewo widze po tyle co normalnie 570 bodajze. Da sie gdzies taniej?
aroniasty a gdzie te opinie tak od ludzi? bo ja czytałam wcześniej na forum to widziałam same pozytywne  🚫
edit: kitty możesz wstawić zdjęcia przodów zandony i tych hkm oraz tyłu ?
Hkm są w wątku o ocheaniaczach. Jestem już bez dostępu do kompa...
aroniasty a gdzie te opinie tak od ludzi? bo ja czytałam wcześniej na forum to widziałam same pozytywne  🚫
edit: kitty możesz wstawić zdjęcia przodów zandony i tych hkm oraz tyłu ?


Tu się natknęłam, 2 osoby pisały że szybko się zniszczyły i rysują, teraz kitty potwierdza, wcześniej są też info że sa sztywne i obcierają, któraś z dziewczyn pisała że obtarły konia do krwi😉
Mi konia nie obtarły i mega plus za rozmiarowkę... tylko no jakość do ceny? No nie, a szkoda bardzo  🙁
[quote author=potter link=topic=15196.msg2581932#msg2581932 date=1470818206]
aroniasty a gdzie te opinie tak od ludzi? bo ja czytałam wcześniej na forum to widziałam same pozytywne  🚫
edit: kitty możesz wstawić zdjęcia przodów zandony i tych hkm oraz tyłu ?


Tu się natknęłam, 2 osoby pisały że szybko się zniszczyły i rysują, teraz kitty potwierdza, wcześniej są też info że sa sztywne i obcierają, któraś z dziewczyn pisała że obtarły konia do krwi😉
[/quote]
a mogę linka, bo nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę ?
Dzieki dziewczyny🙂
W stajni Miszewo widze po tyle co normalnie 570 bodajze. Da sie gdzies taniej?


Widziałam gdzieś za 499 zł poszukam
Myślicie, że udałoby mi się znaleźć w promocji teraz jakieś termobuty? Najlepiej takie oficerkowe, lekkie do noszenia bo te moje obecne.. ciężko się nosi.  😵
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 sierpnia 2016 10:39
ech.. to raczej właśnie takie ciężkie buty są.. a te oficerkowe strasznie drogie. już się zastanawiam nawet nad krótkimi [s]no ale te co ładniejsze mają wiązanie z przodu w dość wysokim miejscu a chcę jednak korzystać ze sztylp zimą również i może to się gryźć i nieprzyjemnie wbijać lub wybrzuszać i psuć skórę sztylp.. [/s]


szybko przemyślałam, przecież sznurówki można schować.

edit: te wyglądają bardzo ładnie: [[a]]http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Termobuty-Style-Winter-czarne%2C-rozm.-41/11433[[a]]
dar, termobuty w promocji są w marcu. Teraz trzeba mieć sporo szczęścia aby coś ustrzelić , albo nietypowy rozmiar 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się