Bryczesy

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 lipca 2016 14:20
Czekoladowiec W miarę standardowo, ja noszę 34 albo młodzieżówki 164, bo często 34 są na szersze biodra i Covaliero dokładnie takie są, 34 są ok, choć mogłyby być trochę w biodrach węższe. Znajoma ostatnio też Covaliero kupiła i też jej standardowy rozmiar był dla niej akurat.
W razie gdyby ktoś tak jak ja był ciekawy różnicy miedzy modelem Slim w pikeurach podaję wymiary
Pikeur Lucinda girl grip wymiary rozmiaru 152 cm to:
( wymiary dostałam od sklepu pasi konik )
pas 32 cm
biodra 35 cm
udo 18 cm
kolano 16 cm
kostka 10,5 cm

Pikeur Lucinda girl SLIM grip wymiary rozmiaru 152cm to:
( mierzone przeze mnie na moich świeżo odebranych bryczesach )
Pas 31 cm
Biodra 32,5 cm
Udo 17 cm
Kolano 14 cm
Łydka( w miejscu w którym kończy się lej ) 12 cm
Kostka ( koniec bryczesów, ta gumeczka) 9 cm
jaskierkowa

miałam kingslandy i nie byłam zadowolona
A jak Kingslandy w porównaniu do Pikeurów?
tulipan kingslandy dla mnie dramat, przeczytaj mój poprzedni post... Do Pikeurow sie nie umywają...
No czytam właśnie i się zastanawiam jak w porównaniu do innych z tej półki cenowej  😉 Bo ja fanką Pikeurów jestem  🙂
tulipan Ja właśnie tez... Wszystkie Pikeury (a mam ich kilka par) dla mnie jak druga skóra... A KL mimo, ze ta sama polka cenowa sa  niewygodne i nietrwale... Jak zobaczyłam te zaciągnięcia to sie przeraziłam... A w kilkuletnich Pianach mi raptem jeden cekinek odpadł... A tak to jak nówki...
Ja również nie jestem zachwycona Kingslandami.. taki lans za gruby hajs bardziej, niż użytkowość  😁
Mam dwie pary, ale jako zamienne do Pikeurów gripów i Animo teraz. Wygoda i lekkość noszenia gripów/silikonów sprawiła, że pozbyłam się wszystkich pełnolejowych Pikeurów  😉
Ja też oszalałam na punkcie pikeurowych gripów...

a jak z gripami Euro Stara i Animo?? Też takie mega??
jaskierkowa, Animo są hmm..... klejące się jak jakiś "glut" do siodła. Mnie osobiście wręcz przeszkadzają, bo autentycznie się kleją. Za to bardzo szybko sie też spierają z nich te slikony i dla odmiany bryczesy robią się mocno śliskie.
Klami to kiepsko, myślałam ze jak animo to jednak wyższa półka i pożądne bryczki
A gripy pikeura mam nadzieje wytrzymałe ? Załamie się jak nie  🥂 jutro bede testować nowiutkie prosto z hurtowni  😍 juz sie zakochałam jak świetnie leżą, poprostu druga skóra  😁
Sophia Pikeurowe bardzo trwale... Kupiłam w zeszły roku na Baltice szare Latiny czyli maja równo rok... Prane w plynie do ciuchów z membrana i caly czas jak nowe...

Klami O nieeeee... A ja się właśnie czaje na animo... 🙁 myślałam, ze będą spoko...
Moje Animo używane przez rok 5 x tygodniu nie miały żadnych uszkodzeń silikonu. Wydaje mi się, że teraz ulepszyli technologię i nowe modele mają te gripy dużo trwalsze. Co do odczuć w siodle to dla mnie pełny grip za mocno trzyma w siodle, ale Animo z silikonem na kolanach są super 😀
BaŚ, pocieszające to co piszesz o ulepszeniu jakości gripów, bo co by nie mówić, ale Animo są piękne. Może się skuszę.

edit... jak wypadają rozmiarowo Cavallo? Jak noszę Pikeur 36, Animo 42, Equiline 36, Euro Star 38 to jakie byłyby ok z Cavallo?
Cavallo jak Pikeur.
tulipan, dzięki. 😉
Dziewczynki jaki rozmiar z animo odpowiada 34 Es ? 🤔
D32 animo sa bardzo rozciagliwe
Dramka, Animo ma takiego rozmiaru.

Czy może mi ktoś pomóc ? 👀
Ma, tylko to rozmiar niemiecki, D. Wloskie to bedzie chyba 38.
U nas w decathlonie są te bryczesy z lejem silikonowymw bardzo promocyjnej cenie, na ich stronie są dwie opinie. Może jeździl w nich ktoś? a nie jak ja tylko widział i dotykał?  🙄
Mały wybór kolorów, ale na granatowe się chyba skuszę.
http://www.decathlon.pl/bryczesy-paddock-trendy-damsk-id_8354593.html
konikaraa a w jakiej one cenie u Ciebie?
99zł przedwczoraj  były
Chętnie bym kupiła w takiej cenie ale nie mam w pobliżu Deca 🤔
Larabarson Może jak chcesz możemy się dogadać. Widziałam, że inni stawiają na Tobie plusy , więc obaw nie mam 🙂
Dramka, Animo ma takiego rozmiaru.

Czy może mi ktoś pomóc ? 👀


Owszem ma

I40 D34
Dramka, czyli jak mam 34 es to mam zamawiać 40 i z animo? Bo wg tabeli 40 to jest 36, a 34 to 38 i
Perlica jak masz 34 z ES to zamów Animo I38
Jak się wam sprawują bryczesy Covalliero? Co sądzicie?
Muszę się gdzieś wyżalić, czy tylko ja mam taki problem z doborem bryczesów? Zamówiłam sobie Fair Play Stella w kolorze szarym, przepiękne bryczesy, tak mi się bardzo podobają... i nie pasują  😕 Mniejszy rozmiar za mały, odesłałam, przysłali większy, który z kolei okazał się za duży  😵 Nie wiem czy to ja jestem jakaś nietypowa rozmiarówka czy to wina tego modelu. Teraz jestem skazana na szukanie i mierzenie bryczesów w sklepach stacjonarnych, a za dużego wyboru niestety nie mam  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się